Ładowanie
×

Betclic kod bonusowy. KOD550 – cashback 550 PLN do zdobycia!

Betclic kod bonusowy. KOD550 - cashback 550 PLN do zdobycia!

Betclic kod bonusowy. KOD550 – cashback 550 PLN do zdobycia!

Bukmacher legalny Betclic dla nowych graczy ma cashback 550 PLN. Jak go zdobyć? Pozostaje przy rejestracji wpisanie kodu promocyjnego KOD550. Każdy może już teraz poznać szczegóły!

Betclic kod bonusowy. KOD550 - cashback 550 PLN do zdobycia!
Betclic kod bonusowy. KOD550 – cashback 550 PLN do zdobycia!

Betclic bonus powitalny 2020

Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób, które jeszcze nie miały okazji rejestrować darmowego konta typerskiego na www.Betclic.pl. Wszystko odbywa się legalnie i bezpiecznie.

W ramach oferty na start do zgarnięcia jest nawet 550 złotych jako cashback. Dodatkowe pieniądze są przyznawane w formie zwrotu, a to oznacza, iż można je zgarnąć w przypadku nietrafienia kuponu.

W promocji liczy się tylko pierwszy kupon zagrany na stronie www.Betclic.pl. Przykładowo: jeżeli zagramy za 500 złotych od razu po rejestracji i przegramy, dostaniemy 500 zł zwrotu!

bukmacher betclic pl nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Nowy bonus 550 PLN

Betclic kod promocyjny dla nowych graczy KOD550

Bonus powitalny Betclic dostępny jest tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym KOD550. Jeżeli chcemy z niego skorzystać naszym zadaniem jest jedynie wpisanie go w odpowiedniej rubryce.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy dla początkujących graczy specjalną grafikę, która pokazuje gdzie dokładnie można wykorzystać kod na dostępny w Betclic cashback 550.

Betclic oferuje swoim graczom najwyższy bonus powitalny jako cashback w Polsce! Nigdzie indziej na takich warunkach nie można otrzymać aż 550 złotych premii!

Jeżeli gracz w pierwszym kuponie wygra, otrzyma zwycięskie środki w tradycyjnej formie. Cashback jest zatem swego rodzaju ubezpieczeniem od przegranej, którego maksymalna kwota może wynieść 550 zł.

Darmowe bonusy u legalnych bukmacherów online

Posiadając darmowe konto na stronie internetowej www.Betclic.pl, można nie tylko obstawiać mecze w legalny sposób. Bukmacher oferuje swoim klientom bezpłatne transmisje meczów online!

Oferta na start jest ograniczona czasowo. Jeżeli tylko zostanie zdjęta, gracze otrzymają na pewno stosowne powiadomienia w tej sprawie. A my – rzecz jasna – poinformujemy, jaki teraz bonus można zgarnąć w Betclic!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.