Ładowanie
×

Typerzy dostają 30 PLN za… obstawianie. Promocja STS dla graczy!

Typerzy dostają 30 PLN za... obstawianie. Promocja STS dla graczy!

Typerzy dostają 30 PLN za… obstawianie. Promocja STS dla graczy!

Bukmacher STS przygotował ofertę specjalną, w ramach której można co tydzień odbierać aż 30 PLN bonusu specjalnego. Jak dokładnie to działa? Nie brakuje pytań, a my jesteśmy po to, by przedstawić odpowiedzi!

Typerzy dostają 30 PLN za... obstawianie. Promocja STS dla graczy!
Typerzy dostają 30 PLN za… obstawianie. Promocja STS dla graczy!

STS bonus za obstawianie

Oferta specjalna bukmachera STS została przygotowana w taki sposób, by każdy gracz miał szansę na otrzymanie bonusu. W tym przypadku nie liczy się wysoki obrót, a jedynie regularne obstawianie w ciągu tygodnia.

Można stawiać od poniedziałku do niedzieli albo zdecydować się na bardzo intensywny weekend. Wszystko zależy od aktualnych możliwości, obranej strategii czy ilości meczów dostępnych w ofercie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aby otrzymać 30 PLN od STS, należy w jednym tygodniu obrócić minimum 200 PLN. Stawki pojedynczych kuponów kwalifikacyjnych nie mają znaczenia, ale ważne jest to, by kurs nie był niższy od 1.85.

Typer stawia i dostaje pieniądze EKSTRA!

Typerzy otrzymują pieniądze automatycznie. Jeżeli tylko spełnią warunki, nie będą musieli się nigdzie zgłaszać. Wszystkie środki promocyjne dostępne będą w odpowiednim czasie na koncie bonusowym.

Jak obstawia się mecze na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Mimo że w ciągu tygodnia do odebrania jest maksymalnie jeden bonus, oferta trwa do odwołania, a co za tym idzie już w pierwszym miesiącu jej trwania można zyskać nawet 120 PLN na grę!

Uwaga! Przed przystąpieniem do gry należy zapisać się do promocji od STS na stronie internetowej www.STS.pl. W tym celu wystarczy jedno kliknięcie myszką i gotowe!

STS kod promocyjny 2020

A co z nowymi graczami? Każdy z nich może na ten moment założyć konto zupełnie za darmo, a przy tym otrzymać bonus powitalny na start. Kod promocyjny to BETONLINE. To dzięki niemu dostaje się 29 PLN na start bez wpłaty, a przy pierwszym przelewie – nawet 1200 PLN ekstra na obstawianie!

Kod promocyjny bukmachera 2020 może być wpisany tylko przy zakładaniu konta. W późniejszym czasie nie ma możliwości, by zgarnąć kasę bez wpłaty!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.