Ładowanie
×

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład.

Promocja Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem u bukmachera STS

Promocja Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem u bukmachera STS

Niewątpliwie liczymy najbardziej na naszych skoczków, którzy znajdują się w dobrej dyspozycji. Tym bardziej w konkursie drużynowy, gdzie mamy spore szanse na zwycięstwo.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.STS.pl, który oferuje akcję „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem”. Oferta dostępna jest wyłącznie na stronie operatora, a chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zapisać.

Pewne 100 PLN dla graczy na skoki w Zakopanem.

W ramach wspomnianej promocji dopuszczone przez bukmachera STS online są kupony SOLO i AKO, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty na PS w Zakopanem. Zdarzenie może być z oferty przedmeczowy lub na żywo.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny Betfan na zakład bez ryzyka

Jak się okaże, że zakład okazał się wgrany to super. Cała kwot znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 50% stawki, aż do 100 PLN.

Bonus do 1229 na start w STS online:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi ekstra środki na start. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN i to bez wpłaty własnej.

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartość w fome środków bonusowych. Maksymalna wartość to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.