Ładowanie
×

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać?

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki
Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich zakładów, zależna jest w dużej mierze od dokonanej przez nas dokładnej analizy danego meczu. Niewątpliwie każdemu z nas zdarzyło się, że bez większej uwagi postawiliśmy na spotkanie, które okazało się być wygrane. Tego typu sytuacje, są jednakże raczej pojedyncze i tak naprawdę na dłuższą metę nie są w stanie zagwarantować zysków. Na szczęście, nawet gracze, którzy nie mają nazbyt dużej wiedzy odnośnie tejże dyscypliny sportowej, mogą w skuteczny sposób obstawiać zakłady w piłce nożnej. Jak można tego dokonać? 

Typy dnia. Jak się przygotować do gry?

Przede wszystkim musimy wygospodarować trochę wolnego czasu. Nie można z góry podchodzić do analizowania danego spotkania od niechcenia. Dobre chęci stanowią w tym przypadku podstawę. Później musimy wyszukać właściwe informacje w sieci – do nich warto podchodzić dosyć analitycznie. Ponadto najlepsi typerzy muszą odznaczać się chłodną głową, jak i umiejętnościami wyciągania właściwych wniosków, przede wszystkim z negatywnie rozpatrywanych kuponów. Jeżeli jesteśmy dosyć wyrywki czy też nie chcemy szukać cenniejszych treści w internecie – nawet nie powinniśmy próbować zaprzątać sobie głowy bukmacherskimi zakładami. To po prostu nie dla nas. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny Betfan na zakład bez ryzyka

Pomimo tego wszystkiego, warto abyśmy mieli świadomość, iż skuteczne analizowanie meczy, nie stanowi wcale trudnego zadania. To wszystko wydaje się być bardzo skomplikowane wyłącznie na początku albo też tylko tak wygląda. W praktyce czas, który poświęcimy na poczet zdobycia cennych wiadomości, na pewno będzie coraz to bardziej krótki – chociaż nie powinniśmy się w tym przypadku spieszyć. Pewne jest to, iż zanim obstawimy jakiekolwiek spotkanie w piłce nożnej, warto będzie poświęcić chociażby parę minut, żeby móc dowiedzieć się jak najwięcej o wybranym wydarzeniu. 

Najlepsze pewniaki z piłki nożnej

Piłka nożna typy bukmacherskie daje nam z wielu lig, ale bardzo często są to pewniaki z Ekstraklasy. Nie jest to żadnym zaskoczeniem. Na domowe ligi, będzie łatwiej grać. Znamy ich specyfikę, wiemy też jakiej formy można się spodziewać po wybranych formacjach. Część spośród bukmacherów, dopuszcza do własnej oferty nawet i tysiąc różnych pozycji na same krajowe wydarzenia. Grać możemy także na I, II, ale nierzadko też III ligę. Futbol w Polsce to około pół miliona mniej, jak i bardziej zaawansowanych piłkarzy, dlatego nie powinno być dla nas żadnym zaskoczeniem, iż tak spora ilość graczy stawia na Wisłę Kraków, Lecha Gdańsk, Legię Warszawa czy też Jagiellonię Białystok i Lechię Gdańsk. Musimy mieć także na uwadze, iż Ekstraklasa proponuje nam dość wysokie kursy, które porównuje się do zmagań w MLB, NHL z USA. Ryzyko jest w tym przypadku sporo większe, niemniej wygrać także możemy więcej, aniżeli w pozostałych ligach europejskich. Poza krajowymi rozgrywkami, mamy również dostęp do Premier League. To najbardziej popularną i najbardziej bogata liga na całym świecie. Każdy spośród klubów posiada wiele tysięcy swoich sympatyków w obrębie całego świata. Z uwagi na to, iż piłka nożna na terenie Wielkiej Brytanii narodową dyscypliną sportu, bukmacherskie typy będą tam tak samo istotne. Zresztą, jeżeli popatrzymy na największe w historii wygrane w zakładach bukmacherskich, wiele spośród nich zarejestrowanych zostało właśnie w wymienionym kraju. Popularność tego typu klubów, jak chociażby Arsenal Londyn, Chelsea czy też Liverpool, jest niezaprzeczalna. Każde pojedyncze wydarzenie to około kilkadziesiąt różnych i możliwych do wytypowania pozycji. Zagrać możemy nie tylko na mecze, ale także na zwycięskie kluby, zwycięskie ligi, najlepszą czwórkę, króla strzelców, jak i ostatnie z miejsc w tabeli. 

Piłka nożna typy na dziś. Co grać, co lepiej nie?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Okazuje się, iż niektóre osoby ustalają z góry mecz, który będą obstawiać. Następnie dokonują analizy i puszczają swój kupon. Tego typu myślenie, jest niestety błędem. Zdarzają się sytuacje, w których grać będą nasze ulubione drużyny i patrząc na relację live, pragniemy coś na nich ponadto zarobić. Nie można jednakże z góry założyć, iż w wybranym zdarzeniu znajdziemy wydarzenie, które będzie godne naszego inwestowania. Jeżeli właśnie w taki sposób obstawiamy zakłady w piłce nożnej i zaliczamy tylko straty, warto abyśmy to zmienili. W jaki sposób? Aby móc odnaleźć kurs, który wart będzie naszej uwagi, musimy uprzednio poddać analizie parę spotkań i wówczas wybrać jeden, albo dwa mecze, które umieścimy na własnym kuponie. 

Ile meczów obstawiać na kuponie u bukmachera?

To dosyć popularne, iż istnieją typerzy, którzy potrafią w jednym dniu obstawiać 10-15 różnych spotkań. To dotyczy niewątpliwie różnorodnych lig. Porównując – profesjonalni gracze, puszczają około 20 kuponów w ciągu miesiąca. Liczby te winny już w nas wzbudzać pewne zaciekawienie. Wielu nie rozumie, iż zakłady bukmacherskie, nie są żadnymi zawodami. W tym przypadku, nikt nie musi walczyć o to, kto obstawi największą ilość kuponów w wybranym czasie. Wręcz przeciwnie – musimy działać systematycznie, ale przy tym skutecznie i odpowiedzialnie. Nikt z nas, nie będzie w stanie dokonać odpowiedniej analizy wielu spotkań w przeciągu krótkiego czasu. Warto, abyśmy zapamiętali, iż tutaj jest ważna jakość, nie zaś ilość. Musimy zadawać sobie sprawę, iż sporo osób oczekuje na weekend. Wówczas rozgrywanych jest wiele spotkań. W każdym spośród nich upatrujemy szansę na potencjalną wygraną. Niemniej jednak poddanie analizie ich wszystkich, jest raczej niemożliwe. Nie możemy także szukać właściwych kursów na siłę. Bywa także czas, kiedy nie odbywają się żadne mecze godne jakiejkolwiek uwagi. Nie warto wówczas obstawiać. Lepiej będzie przeczekać taki czas i bez żadnych dużych strat w późniejszym czasie obstawić kupon, do którego będziemy w pełni przekonani. 

Zakłady na piłkę nożną
Zakłady na piłkę nożną

Jak obstawiać dokładnie zakłady z piłki nożnej?  

To właśnie tematy dodatkowe, umożliwiają nam dokonywanie bardziej szczegółowych analiz. Dzięki nim nasz kupon, może stać się bardziej atrakcyjny, tak samo, jak i potencjalne wygrane. W wypadku piłki nożnej, napotkamy za każdym razem na kilka istotnych zagadnień z tejże materii. Typy bukmachera za każdym razem rozpoczynają się przy zwycięzcy meczu, niemniej co dalej? Może pojawić się handicap (na różnorodne bramkowe sytuacje), brak zakładu w wypadku remisu czy też wygranej którejś spośród stron, podwójna szansa, jak również strzelanie bramki przez obie wymienione drużyny. Dochodzi do tego jednakże sporo następnych pozycji: wyniki do połowy spotkania, liczba strzelonych bramek, dokładny wynik, ilość bramek, wynik spotkania, kartki, rzuty rożne, piłkarze strzelający gole. Zadbano również o strzelców zza pola, z pola karnego, stosunek wygranej, jak i rzut wolny. Jak zatem możemy zauważyć, jest to spore pole do przemyślenia. Żadna inna dyscyplina sportowa i wydarzenie, nie udostępniają tak wielu różnych wariacji. Musimy pamiętać przy tym, iż nie za każdym razem możemy otrzymać taki pełen zestaw. Na ogół, nakierowany jest tylko na wydarzenia, które możemy odbierać jako najbardziej istotne w wybranym zakresie. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.