Ładowanie
×

Bonus 200% w BETFAN! Dwukrotnie większy bonus od depozytu.

Bonus 200% w BETFAN! Dwukrotnie większy bonus od depozytu.

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher BetFan. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN, aby otrzymać darmową premię. Łącznie ten operator przyznaje bonus 200% za wpłatę, a maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Darmowa gotówka za depozyt

Darmowa gotówka za depozyt

Każdy użytkownik, który posiada konto na www.BetFan.pl może po dokonaniu wpłaty ma prawo otrzymać darmowe środki, które będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od wartości przelewu.

W ramach tej oferty promocyjnej gracze odbierają premię za dokonany depozyt oraz wygraną z salda głównego, które to w dodatku jest powiększona dziesięć razy. Daję to wszystko.

Kupony bez podatku w BetFan.

Nie można zapominać, że bukmacher BetFan oferuje każdemu swojego typerowi obstawienie bez podatku przez cały rok. Gracze mogą obstawiać wszystkie zdarzenia i ciszyć się większą wygraną o 14 procent.

W dodatku promocja dotyczy nie tylko zakładów sportowych, ale i zdarzeń wirtualnych, które bukmacher BetFan ma szeroko rozbudowane, ponieważ użytkownicy mogą obstawiać typy z takich dyscyplin, jak m.in. piłki nożnej, kolarstwa, żużla czy też tenisa.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Bonus 200% normy od Betfan:

Warunki tej oferty są niezwykle proste i bardzo czytelne dla każdego gracza. Bowiem wystarczy do 15 kwietnia dokonać wpłaty na swoje konto u bukmachera BetFan o wartości co najmniej 10 PLN.

Gracz w prezencie otrzyma dwa razy więcej bonusu od depozytu niż miało to wcześniej. Za otrzymaną gotówkę gracz ma prawo obstawiać dowolne zdarzenia, jakie w swojej ofercie posiada bukmacher BetFan. Warto jest mieć na uwadze, że podczas przenoszona premii na konto główne użytkownika wygrane są mnożone x10.

Bonus powitalny w BetFan

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy nowi gracze bukmachera BetFan mogą skorzystać z niezwykle ciekawego bonusu powitalnego. Za dokonanie trech wpłat gracz może otrzymać nawet łączny bonu do 3000 PLN.

Dodatkowo w prezencie pierwszy zakład jest bez żadnego ryzyka, aż do 100 PLN. Wówczas przy wygranym zakładzie cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli kupon okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot stawki.

Chcąc skorzystać z tego specjalnego bonusu powitalnego gracze koniecznie muszą wpisać hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny możliwy moment, aby to zrobić.

Pamiętać również trzeba, że nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. Obstawiać mecze można jedynie przez internet.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.