Pewny zakład u bukmachera eFortuna. Zwrot stawki za przegrany kupon.

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie meczy jet niezwykle trudne. Z tej okazji legalny bukmacher eFortuna online przygotował specjalną ofertę graczom „Bezpiecznik na Ligi Wirtualne”. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewny zakład u bukmachera eFortuna

Pewny zakład u bukmachera eFortuna

Korona wirus bardzo mocno dał się we znaki praktycznie każdej dyscyplinie sportu. To wszystko sprawia, że zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych i to przekłada się na dosyć ubogie oferty bukmacherów.

To sprawiło, że legalny bukmacher eFortuna oferuje swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na Ligi Wirtualne”, która do dostępna jest graczom wyłącznie w dniu 22 kwietnia. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Pewny zakład w eForutnie.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, AKO, ale i MAXIKOMBI. Nie ważne, jaki rodzaj zakładu gracz wybierze. Jednak wymagane jest, aby na nim znajdował się minimum jeden typ związany z wydarzeniami z kategorii Ligi Wirtualne.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera na ta kategorię jest dosyć bogata. W dodatku można oddawać typy, jak m.in. klasyczne zakłady 1×2, zakłady na wynik, liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek itp.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nalezy mieć na uwadze, że zdarzenia koniecznie muszą być z oferty przedmeczowej, a stawka minimalna musi wynieść nie mniej niż 10 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zakłady zawarte za środki bonusów automatycznie są wykluczane z tej oferty.

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typer może liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść 10 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi niezwykle ciekawy pakiet powitalny, ponieważ już na start można otrzymać bonus 20 PLN i to bez dokonywania depozytu o wartości

Na kolejne środki gracz może liczyć po dokonaniu pierwszej swojej wpłaty. Wówczas otrzyma kwotę równowartości depozytu do 1000 PLN, a także pierwszy zakład jest bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...