Ładowanie
×

Bonus na Gran Prix Austrii w Formule 1 od bukachera STS. Pewne 20 PLN dla typerów

Bonus na Gran Prix Austrii w Formule 1 od bukachera STS. Pewne 20 PLN dla typerów

Przed nami pierwsze w sezonie 2020 zawody w Formule 1. Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której gracze oprócz wygranej gotówki na pewno otrzymają dodatkowe 20 PLN.

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Typer F1. Extra kasa dla graczy

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan F1. Bowiem przed nami pierwszy w tym sezonie wyścig w tej prestiżowej dyscyplinie. Walka o tytuł po raz kolejny zapowiada się ciekawie. A na pewno głównymi faworytami są Hamilton, Vettel, Verstappen czy Leclerc

Bukmacher STS wychodzi swoim typerom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 20 PLN.

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji „Powrót F1” to koniecznie musisz się zapisać do 5 lipca do godz. 14:10. Poprzez zalogowanie się na konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej wspomnianej oferty.

Bonus na Formulę 1 dla graczy

Dopuszczone przez bukmachera STS są zakłady AKO, które zostały zawarte za minimum 25 PLN. Należy mieć na uwadze, że na każdym kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

Użytkownik sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to typy. Wymagane jest wyłącznie to, żeby pochodziły z oferty promocyjnej. Poza tym konieczny warunek jest taki, że zakładzie promocyjnym musi znajdować się typ na zwycięzcę wyścigu o GP Austrii.

W Betfan online bonus 3000 PLN + obstawianie bez podatku legalnie

Gracza, którego zakład spełnia powyższe warunki, a do tego został on rozliczony, jako wygrany to oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus powitalny w STS online:

Każdy nowy gracz, który rozpocznie obstawienie Formuły 1 u bukmachera STS online na start może otrzymać łączny bonus o wartości nawet 1229 PLN:

  • za dokonanie rejestracji na konto typera trafi 29 PLN i to bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Pamiętaj, że chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik obowiązkowo musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z oferty „Wygrywaj podwójnie”. Co tydzień bukmacher STS nagradza graczy za obstawienie meczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.