Ładowanie
×

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

STS bonus bez depozytu interesuje graczy bardziej, niż większość innych promocji na rynku. Jak sprawdzić, czy oferta z tą premią jeszcze jest dostępna? Zobacz najbardziej aktualne dane!

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?
Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Promocje bukmacherskie. Te popularne wybierane są bez przerwy!

Nie ma dnia, aby nie pojawiały się w internecie informacje o nowych promocjach bukmacherskich. Nie chodzi jednak o ilość, a o jakość, a do tej w niektórych przypadkach można się przyczepić. Są jednak na rynku takie bonusy, o których mówi się niemalże bez przerwy, a opinie na ich temat są prawie pozbawione negatywnych komentarzy. Na pewno do takich zaliczyć można ofertę bukmachera STS z bonusem bez depozytu.

Dzięki bonusom bez depozytu dostaje się pieniądze na typowanie. Gracz rejestruje konto, a następnie czeka już tylko na to, by zagrać pierwszy zakład, nie wydając przy tym własnych środków. Potencjalna wygrana jest w wielu przypadkach gotówką, więc po otrzymaniu na konto można korzystać z niej dowolnie.

STS kod promocyjny: BETONLINE
STS kod promocyjny: BETONLINE

Problemem jest jednak przede wszystkim to, że oferty z premią bez wpłaty są najczęściej dostępne bardzo rzadko. Niekiedy pojawiają się tylko na krótki czas, a u niektórych bukmacherów jeszcze w ogóle nie występowały. Kto jednak śledzi rynek na bieżąco, ten zdaje sobie sprawę, iż istnieje coś takiego jak STS bonus bez depozytu. Czy ta premia nadal jest dostępna?

Rejestracja w STS – jakie bonusy do odebrania?

Aby skorzystać z promocji powitalnej od bukmachera STS wymagane jest utworzenie konta gracza. Można to zrobić na stronie internetowej www.STS.pl, a potrzeba do tego w zasadzie jedynie kilku chwil. Kolejna istotna kwestia to fakt, że jest w STS konto tymczasowe, dzięki któremu można rozpocząć obstawianie jeszcze przed zweryfikowaniem swoich danych za pomocą dowodu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl660 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gracze bardzo często wybierają takiego bukmachera, który oferuje na start jak najwięcej. W przypadku marki STS do odebrania jest więcej niż jeden prezent, a to dla wielu argument przemawiający za tym, iż warto pomyśleć o zapisaniu się do gry w tym miejscu. Szczególnie, że rejestracji dokonać można nawet na urządzeniu mobilnym, nie poświęcając na to wielu minut i robiąc to w zasadzie w międzyczasie w trakcie typowego dnia pracy.

Zawsze warto sprawdzić to, jaki jest w danym momencie proponowany bonus powitalny. To pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. Niestety, cały czas jest w sieci bardzo wiele nieaktualnych materiałów, które siłą rzeczy wprowadzają w błąd. Sprawdzanie daty dodania danej informacji to kolejna istotna kwestia – zawsze czytajmy to, co jest świeże.

Jaki wpisać w STS kod promocyjny?

Przy zapisaniu się do gry w STS warto pamiętać o możliwości wpisania specjalnego hasła bonusowego, który powiększa premię na start albo zapewnia w niej jeszcze więcej. Typerzy często szukają tego, jaki jest w STS najlepszy kod promocyjny. Obecnie podać można słowo „BETONLINE„, a dzięki niemu dostaje się zakład bez ryzyka do 100 zł – oznacza to zwrot nawet 100 zł w przypadku przegranej w pierwszym kuponie.

Kod promocyjny można wpisać, ale nie trzeba. Gdy jednak tego nie zrobimy, prawdopodobnie nie otrzymamy wszystkich bonusów, o jakich pisze się w internecie w kontekście promocji powitalnej STS. Nie można jeszcze zapominać o tym, że kod do wpisania jest tylko przy rejestracji, a potem nie ma już takiej możliwości.

Raz na jakiś czas może się zdarzyć, że przygotowany będzie przez STS kod dla stałych bywalców. Chociażby dlatego warto poświęcić przynamniej chwilę w ciągu dnia, by prześledzić najbardziej aktualne oferty specjalne związane z popularnymi firmami bukmacherskimi. Większości osób nie trzeba zresztą do tego namawiać, bo chociażby Fortuna kod dla obecnych klientów to coś, co sprawdza się niemal non stop.

Czy jest w STS bonus bez depozytu na start? [Aktualne dane]

Nie jesteśmy kolejnym portalem, który nie traktuje poważnie swoich Czytelników i wprowadza ich w błąd. Wychodzimy z założenia, że każdy chce od nas otrzymać konkretną odpowiedź na pytanie. I robimy wszystko, aby tak się właśnie stało.

Czasy się zmieniają, lata lecą, a mimo to nadal popularny jest STS bonus bez depozytu. Ta promocja to prawdziwy hit. Niestety, dobrej wiadomości nie mamy – obecnie nie można otrzymać tego prezentu po założeniu konta bukmacherskiego. Na szczęście, do zdobycia są inne prezenty, a wspominany już zakład bez ryzyka to jeszcze nie wszystko.

Na stronie internetowej www.STS.pl po utworzeniu konta z kodem „BETONLINE” otrzymuje się do 100 zł zwrotu, a przy trzech pierwszych depozytach zgarnąć można jeszcze do 600 zł wpłaty i 60 zł za wykonanie kilku prostych zadań. Dodatkowe środki otrzymuje się według następującego schematu:

  • 100% do 100 zł przy I wpłacie + 10 PLN za 2 zadania
  • 50% do 200 zł przy II przelewie + 20 PLN za 2 zadania
  • 50% do 300 zł przy III depozycie + 30 PLN za 2 zadania

Na odebranie środków jest 7 dni. To całkiem sporo, a jednocześnie można zdobyć naprawdę dużo dodatkowych pieniędzy na zawieranie zakładów. Oferta STS to nie tylko zakłady na sport, ale również i karty, wirtualne dyscypliny czy prawdziwe wyścigi koni.

Trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować, kiedy tylko znów pojawi się w ofercie STS bonus bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.