Ładowanie
×

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

STS bonus bez depozytu interesuje graczy bardziej, niż większość innych promocji na rynku. Jak sprawdzić, czy oferta z tą premią jeszcze jest dostępna? Zobacz najbardziej aktualne dane!

Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?
Jak sprawdzić, czy jest w STS bonus bez depozytu?

Promocje bukmacherskie. Te popularne wybierane są bez przerwy!

Nie ma dnia, aby nie pojawiały się w internecie informacje o nowych promocjach bukmacherskich. Nie chodzi jednak o ilość, a o jakość, a do tej w niektórych przypadkach można się przyczepić. Są jednak na rynku takie bonusy, o których mówi się niemalże bez przerwy, a opinie na ich temat są prawie pozbawione negatywnych komentarzy. Na pewno do takich zaliczyć można ofertę bukmachera STS z bonusem bez depozytu.

Dzięki bonusom bez depozytu dostaje się pieniądze na typowanie. Gracz rejestruje konto, a następnie czeka już tylko na to, by zagrać pierwszy zakład, nie wydając przy tym własnych środków. Potencjalna wygrana jest w wielu przypadkach gotówką, więc po otrzymaniu na konto można korzystać z niej dowolnie.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Problemem jest jednak przede wszystkim to, że oferty z premią bez wpłaty są najczęściej dostępne bardzo rzadko. Niekiedy pojawiają się tylko na krótki czas, a u niektórych bukmacherów jeszcze w ogóle nie występowały. Kto jednak śledzi rynek na bieżąco, ten zdaje sobie sprawę, iż istnieje coś takiego jak STS bonus bez depozytu. Czy ta premia nadal jest dostępna?

Rejestracja w STS – jakie bonusy do odebrania?

Aby skorzystać z promocji powitalnej od bukmachera STS wymagane jest utworzenie konta gracza. Można to zrobić na stronie internetowej www.STS.pl, a potrzeba do tego w zasadzie jedynie kilku chwil. Kolejna istotna kwestia to fakt, że jest w STS konto tymczasowe, dzięki któremu można rozpocząć obstawianie jeszcze przed zweryfikowaniem swoich danych za pomocą dowodu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gracze bardzo często wybierają takiego bukmachera, który oferuje na start jak najwięcej. W przypadku marki STS do odebrania jest więcej niż jeden prezent, a to dla wielu argument przemawiający za tym, iż warto pomyśleć o zapisaniu się do gry w tym miejscu. Szczególnie, że rejestracji dokonać można nawet na urządzeniu mobilnym, nie poświęcając na to wielu minut i robiąc to w zasadzie w międzyczasie w trakcie typowego dnia pracy.

Zawsze warto sprawdzić to, jaki jest w danym momencie proponowany bonus powitalny. To pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek. Niestety, cały czas jest w sieci bardzo wiele nieaktualnych materiałów, które siłą rzeczy wprowadzają w błąd. Sprawdzanie daty dodania danej informacji to kolejna istotna kwestia – zawsze czytajmy to, co jest świeże.

Jaki wpisać w STS kod promocyjny?

Przy zapisaniu się do gry w STS warto pamiętać o możliwości wpisania specjalnego hasła bonusowego, który powiększa premię na start albo zapewnia w niej jeszcze więcej. Typerzy często szukają tego, jaki jest w STS najlepszy kod promocyjny. Obecnie podać można słowo „BETONLINE„, a dzięki niemu dostaje się zakład bez ryzyka do 100 zł – oznacza to zwrot nawet 100 zł w przypadku przegranej w pierwszym kuponie.

Kod promocyjny można wpisać, ale nie trzeba. Gdy jednak tego nie zrobimy, prawdopodobnie nie otrzymamy wszystkich bonusów, o jakich pisze się w internecie w kontekście promocji powitalnej STS. Nie można jeszcze zapominać o tym, że kod do wpisania jest tylko przy rejestracji, a potem nie ma już takiej możliwości.

Raz na jakiś czas może się zdarzyć, że przygotowany będzie przez STS kod dla stałych bywalców. Chociażby dlatego warto poświęcić przynamniej chwilę w ciągu dnia, by prześledzić najbardziej aktualne oferty specjalne związane z popularnymi firmami bukmacherskimi. Większości osób nie trzeba zresztą do tego namawiać, bo chociażby Fortuna kod dla obecnych klientów to coś, co sprawdza się niemal non stop.

Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?
Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?

Czy jest w STS bonus bez depozytu na start? [Aktualne dane]

Nie jesteśmy kolejnym portalem, który nie traktuje poważnie swoich Czytelników i wprowadza ich w błąd. Wychodzimy z założenia, że każdy chce od nas otrzymać konkretną odpowiedź na pytanie. I robimy wszystko, aby tak się właśnie stało.

Czasy się zmieniają, lata lecą, a mimo to nadal popularny jest STS bonus bez depozytu. Ta promocja to prawdziwy hit. Niestety, dobrej wiadomości nie mamy – obecnie nie można otrzymać tego prezentu po założeniu konta bukmacherskiego. Na szczęście, do zdobycia są inne prezenty, a wspominany już zakład bez ryzyka to jeszcze nie wszystko.

Na stronie internetowej www.STS.pl po utworzeniu konta z kodem „BETONLINE” otrzymuje się do 100 zł zwrotu, a przy trzech pierwszych depozytach zgarnąć można jeszcze do 1500 zł ekstra. Dodatkowe środki otrzymuje się według następującego schematu:

  • 100% do 300 zł przy I wpłacie
  • 50% do 500 zł przy II przelewie
  • 50% do 700 zł przy III depozycie

Na odebranie środków jest 30 dni. To całkiem sporo, a jednocześnie można zdobyć naprawdę dużo dodatkowych pieniędzy na zawieranie zakładów. Oferta STS to nie tylko zakłady na sport, ale również i karty, wirtualne dyscypliny czy prawdziwe wyścigi koni.

Trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować, kiedy tylko znów pojawi się w ofercie STS bonus bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.