Ładowanie
×

Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 10 000 PLN

Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 10 000 PLN

Po zaledwie miesiącu przerwy wracamy z nowym sezonie w PKO Ekstraklasie. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom, czyli „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji każdy typer ma szanse nawet na 10 000 PLN.

Typuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy

Typuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy

Już na wstępie trzeba dodać, że emocji podczas pierwszych pojedynków nie powinno brakować. Przed nami przecież takie konfrontacje, jak m.in. Jagiellonia vs Wisła Kraków, Raków Częstochowa vs Legia Warszawa czy też Zagłębie Lubin vs Lech Poznań.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher Betclic Polska online, który ma aktywną promocję „Piłkarski Jackpot” z pulą nagród 10 000 PLN. Gracz, który chce skorzystać tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Betclic Jackpot” dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, a na nich muszą znajdować się wyłącznie osiem meczy z I kolejki PKO Ekstraklasy.

Śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami ciekawy weekend, bowiem zostaną rozegrane takie konfrontacje, jak:

  • Zagłębie Lubin vs Lech Poznań
  • Cracovia vs Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice
  • Raków Częstochowa vs Legia Warszawa
  • Wisła Płock vs Stal Mielec
  • Warta Poznań vs Lechia Gdańsk
  • Górnik Zabrze vs Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Jagiellonia vs Wisła Kraków
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Na każde z wyżej wymienionych pojedynków użytkownik musi podać typy wyłącznie z oferty przedmeczowej, które dodatkowo muszą być w formacie 1 lub X lub 2 [czyli wygrana gospodarzy lub gości lub remis].

Nadmienić jest warto, że wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać nawet pięć zakładów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować mecze z I kolejki PKO Ekstraklasy to oprócz wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Do 550 PLN na start u bukmachera Betclic Polska:

Użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera Betclic Polska i wpiszą limitowane hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacku.

Każdy gracz wówczas będzie mógł rozpocząć obstawienie meczy bez ryzyka. Jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto użytkownika to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.