Ładowanie
×

Bonusy za obstawienie meczy z US Open od STS

Bonusy za obstawienie meczy z US Open od STS

Specjalną ofertę promocyjną dla graczy typujących US Open oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy obstawiać mecze, aby liczyć na dodatkową premię, która może Maksymilianie wynieść nawet 100 PLN.

STS rozdaje gotówkę za obstawienie meczy z US Open

STS rozdaje gotówkę za obstawienie meczy z US Open

My niewątpliwie liczymy najbardzije na występy naszych rodaków, tj. Hurkacza oraz Igi Świątek, którzy mają możliwości na zanotowanie dobreog wyniku.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Graj LIVE i odbierz 100 PLN”, która jest aktywna do 5 września do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że wymagane jest od niego, aby do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy za aktywność od STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z US Open, i to z oferty LIVE
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
eWinner bonus na Euro 2020
eWinner bonus na Euro 2020

Wysokość przyznanej premii jest liczona w prosty sposób. A mianowicie im większy zostanie dokonany obrót tym większy bonus trafi na konto użytkownika. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS online może na sam początek liczyć na ekstra pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartościowi dokonywanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.