Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

319

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać uwagę na coś zupełnie innego. Sprawdźmy, jaka jest skuteczna strategia gry – nie tylko dla początkujących.

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry
Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Gdzie znajdę wysokie kursy?

Wysokie kursy bukmacherskie to coś, czego szuka każdy z nas, kiedy ma w planach obstawić coś przez internet bądź stacjonarnie. Nic w tym dziwnego, bo przecież to wartość kursu ma wpływ na to, ile ostatecznie wygramy, kiedy uda nam się poprawnie wytypować wszystkie wydarzenia. Jeżeli więc, czysto teoretycznie, wiedzielibyśmy, że wejdą nam dwa typy, a możemy wybrać tylko jeden z nich, w każdym przypadku powinniśmy zdecydować się na ten z atrakcyjniejszym kursem.

Najpierw trzeba jednak wybrać odpowiedni typ. Kiedy już będziemy wiedzieć, na kogo warto danego dnia stawiać, możemy rozpocząć poszukiwania najlepszych warunków. Na szczęście, nie sprowadza się to do odwiedzania wszystkich stron internetowych bukmacherów po kolei. Wystarczy tak naprawdę najlepsza porównywarka kursów bukmacherskich. Co to takiego? To bardzo przydatny wynalazek, w którym wyświetlają się nam dostępne kursy u wszystkich dostępnych bukmacherów. W ten sposób w dosłownie kilka sekund można zdecydować, gdzie warto zagrać, a gdzie nie.

Czy zawsze duży kurs jest najlepszy?

Początkujący gracze popełniają taki błąd, że przy wyborze typów często kierują się wartościami kursów. Jeżeli widzą, że na drużynę C kurs jest stosunkowo wysoki, z góry zakładają, że taki typ nie ma prawa wejść. Cóż, jest to kardynalny błąd, chociaż – oczywiście – w teorii jest dokładnie tak, że im więcej bukmacher płaci za zwycięstwo danej drużyny, tym mniejsze prawdopodobieństwo, iż rzeczywiście uda jej się odnieść sukces.

Jak wybierać kursy bukmacherskie?
Jak wybierać kursy bukmacherskie?

A jak to wygląda w praktyce? Tutaj zaczynają się przysłowiowe schody, bo przecież w każdym sporcie niespodzianki się zdarzają. W tym momencie warto wspomnieć o czymś, co nazywa się valuebet. Co to takiego? Najprościej rzecz ujmując, to typ, który błędnie został przez bukmachera wystawiony z wysokim kursem. Oczywiście, nie każdy musi zgadzać się z tym, iż była to nieprawidłowa decyzja. Jeżeli jednak uważamy, że ekipa, w której jest pełno kontuzji, nie zagra na sto procent możliwości i jest szansa, iż przegra z czwartą drużyną w tabeli, możemy pokusić się o zagranie takiego meczu i tym samym otrzymać znacznie wyższą wygraną, niż w przypadku grania na faworytów.

Generalnie rzecz ujmując, wysoki kurs nie zawsze jest najlepszym wyborem. Owszem, daje najwięcej zarobić, ale jednocześnie jest znacznie ryzykowniejszy. Każdy gracz musi sam podjąć decyzję, czy woli, na przykład, zagrać trzy pewniaki czy jeden nieco mniej pewny typ. To trochę jak z obrotem bukmacherskim. Każdy ma na niego swój sposób. Najważniejsze, by znaleźć taki, który będzie nam przynosił zyski.

Wysokie kursy najlepsza strategia gry

Jaka jest najlepsza strategia gry, jeśli chodzi o wysokie kursy bukmacherskie? Na pewno nie można dać się zwariować i z góry zakładać, że atrakcyjny kurs to pułapka. Analizujemy każdy mecz, sprawdzajmy, co dzieje się w poszczególnych ekipach i dopiero decydujemy, co warto zagrać. Nigdy, ale to przenigdy, nie sugerujmy się tylko i wyłącznie kursami, a raczej ich wartością. Może się okazać, że bukmacher wystawił konkretny kurs, bo dowiedział się o czymś szybciej, niż my, ale może być też odwrotnie i to my możemy jako pierwsi wykorzystać chociażby jakąś informację z internetu.

Porównywarka kursów bukmacherskich 2018
Porównywarka kursów bukmacherskich 2018

Pamiętajmy, że każdemu z nas zależy przede wszystkim na tym, by jak najwięcej zarabiać. Nie patrzmy zatem tylko i wyłącznie na to, ile zdobędziemy dzięki jednemu czy dwóm kuponom, ale jak będzie wyglądało nasze zestawienie podsumowujące cały miesiąc czy kwartał. Dopiero, gdy w takich statystykach będziemy „na plus”, możemy mówić o tym, że mamy dobrą, skuteczną strategię. I wierzcie nam, że gdy zobaczycie, ile zarobiliście, nie będziecie już pamiętali o pojedynczych przypadkach, kiedy dzięki wyższym kursom mogliście zyskać więcej (albo stracić!).

Gdzie są wysokie kursy na mecze?

Wysokie kursy bukmacherskie dobrze jest sprawdzać w porównywarce, o której już pisaliśmy. Trudno generalizować, który bukmacher ma najwyższe kursy. Całkiem dobrze w tej kwestii wypada LV BET oraz Fortuna, ale to nie znaczy, że w przypadku interesujących was dyscyplin wybór powinien być inny. Każdy ma nieco inne potrzeby oraz metodę gry – warto o tym pamiętać!

A kiedy następnym razem będziecie chcieli „dołożyć” do kuponu mecz tylko dlatego, że kurs jest niski albo wysoki, przypomnijcie sobie nasz artykuł i pamiętajcie, co pisaliśmy o skutecznych strategiach. Nie istnieje coś takiego, jak metoda skuteczna w stu procentach, ale taką, którą przynosi regularne zyski, zawsze można odkryć!

Kursy bukmacherskie


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry
5 (100%) 1 vote