Ładowanie
×

Polska w el. do MŚ 2022. Bonusy na wrzesień

Polska w el. do MŚ 2022. Bonusy na wrzesień

Polska w el. do MŚ 2022. Bonusy na wrzesień

Polska w eliminacjach do MŚ 2022 rozegra wkrótce trzy spotkania. Wrzesień dla Biało-Czerwonych będzie pracowity. Oto jakie bonusy można odebrać na obstawianie!

Polska w el. do MŚ 2022. Bonusy na wrzesień
Polska w el. do MŚ 2022. Bonusy na wrzesień

Typy na eliminacje MŚ 2022

MŚ 2022 typy na eliminacje we wrześniu znów będą bardzo popularne w polskich zakładach bukmacherskich. Wszystko za sprawą spotkań naszej reprezentacji, ale i nie tylko. Między 2. a 8. dniem tego miesiąca kadra Paulo Sousy rozegra trzy pojedynki: z Albanią, San Marino oraz Anglią. nietrudno jest wywnioskować, w którym o punkty będzie najgorzej.

Jednym ze sposobów na to, by unikać wpadek u bukmachera jest zdecydowanie się na odebranie tak zwanego zakładu bez ryzyka. Dzięki niemu można zagrać kupon i nie martwić się ewentualną przegraną. W przypadku tego rodzaju promocji można otrzymać zwrot zagranej stawki do określonej kwoty. Niekiedy większej, jeśli użyje się kodu promocyjnego.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Obstawianie Polska – Albania i nie tylko. Jak grać bez podatku?

Spotkania eliminacyjne do dość specyficzny rodzaj rozgrywek. Na pewno to coś innego niż obstawianie Ligi Mistrzów. Tutaj przede wszystkim grają reprezentacje i wszystko rozstrzyga się już przede wszystkim w grupach, więc nikt nie kalkuluje i nie próbuje szukać szczęścia, walcząc o „jedynie” drugą czy trzecią lokatę (w zależności od grupy).

Obstawianie Polska – Albania dostępne jest na niemal wszystkich stronach bukmacherskich dostępnych w naszym kraju. Co więcej, znajdą się i takie, gdzie można chociażby obstawiać bez podatku i to w stu procentach legalnie!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na stronie www.eFortuna.pl nie tylko można otrzymać bonus przy dłuższych kuponach, ale także w wyznaczonych godzinach gra się bez podatku. To oznacza wygrane powiększone o 14% względem normalnych zakładów co więcej, kto jeszcze tutaj nie ma konta, może otrzymać pakiet premii – od 20 PLN bez wpłaty do nawet 2010 PLN przy II depozycie.

U legalnego bukmachera Fortuna kod promocyjny do wpisania to słowo „BETONLINE„. Jest to nadal aktywne hasło premiowe, które można wykorzystać jedynie na samym początku! I nie matu znaczenia czy będziemy chcieli zagrać na jeden, dwa czy wszystkie najbliższe mecze Polaków w eliminacjach.

Promocje bukmacherskie na MŚ 2022. Bonusy bez depozytu

Warto sprawdzać na naszej stronie promocje bukmacherskie, by nie przegapić żadnej okazji do zarobienia dodatkowych środków. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Biało-Czerwonym we wrześniu pójdzie znacznie lepiej niż w spotkaniach na Euro 2020.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Bardzo bogatą ofertę na wrześniowe mecze Polski w eliminacjach MŚ 2022 można znaleźć na www.STS.pl. W bonusie na start przygotowano tutaj 29 PLN bez wpłaty. Wystarczy w tym celu wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Dodatkowym bonusem jest 100% do 1200 PLN przy pierwszym depozycie.

Przypominamy, że Polska gra z Albanią 2 września, trzy dni później gra z San Marino, natomiast na 8. dzień miesiąca zaplanowano potyczkę z Anglią.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.