Ładowanie
×

Bukmacher LvBet zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Bukmacher LvBet zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Przed nami finał Ligi Europy, który zostanie rozegrany w środę 29 maja w Baku, gdzie to wystąpią drużyny Arsenalu oraz Chelsea. Bukmacher LvBet przewidział z tej okazji promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy.

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest do rozpoczęcia się pojedynku finałowego, czyli do dnia 29 maja do godziny 21:00.

W tej akcji biorą udział jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

A polega na za postawieniu zakładu na spotkanie finałowe. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak kupony AKO biorą udział w tej akcji dopiero wtedy, kiedy wszystkie zdarzenia na nim zostaną rozliczone jako wygrane, oprócz pojedynku finałowego Ligi Europejskiej.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka natomiast musi wynieść minimum 20 PLN.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zawarty kupon został rozliczony jako przegrany, a spotkanie pomiędzy Chelsea, a Arsenalem zakończyło się bezbramkowym remisem. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cash-out

Zwrot stawki trafi na konto gracza najpóźniej do 30 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.