Bukmacher LvBet zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Przed nami finał Ligi Europy, który zostanie rozegrany w środę 29 maja w Baku, gdzie to wystąpią drużyny Arsenalu oraz Chelsea. Bukmacher LvBet przewidział z tej okazji promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy.

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest do rozpoczęcia się pojedynku finałowego, czyli do dnia 29 maja do godziny 21:00.

W tej akcji biorą udział jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

A polega na za postawieniu zakładu na spotkanie finałowe. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak kupony AKO biorą udział w tej akcji dopiero wtedy, kiedy wszystkie zdarzenia na nim zostaną rozliczone jako wygrane, oprócz pojedynku finałowego Ligi Europejskiej.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka natomiast musi wynieść minimum 20 PLN.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zawarty kupon został rozliczony jako przegrany, a spotkanie pomiędzy Chelsea, a Arsenalem zakończyło się bezbramkowym remisem. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cash-out

Zwrot stawki trafi na konto gracza najpóźniej do 30 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...