Bukmacher LvBet zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Przed nami finał Ligi Europy, który zostanie rozegrany w środę 29 maja w Baku, gdzie to wystąpią drużyny Arsenalu oraz Chelsea. Bukmacher LvBet przewidział z tej okazji promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy.

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest do rozpoczęcia się pojedynku finałowego, czyli do dnia 29 maja do godziny 21:00.

W tej akcji biorą udział jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

A polega na za postawieniu zakładu na spotkanie finałowe. Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak kupony AKO biorą udział w tej akcji dopiero wtedy, kiedy wszystkie zdarzenia na nim zostaną rozliczone jako wygrane, oprócz pojedynku finałowego Ligi Europejskiej.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka natomiast musi wynieść minimum 20 PLN.

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zawarty kupon został rozliczony jako przegrany, a spotkanie pomiędzy Chelsea, a Arsenalem zakończyło się bezbramkowym remisem. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Z tej akcji są wykluczone kupony:

  • zagrane za środki bonusowe
  • z wykorzystaną opcją Cash-out

Zwrot stawki trafi na konto gracza najpóźniej do 30 maja do godziny 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....