Ładowanie
×

Cherry Online Polska

Cherry Online Polska

Cherry Online Polska

Cherry Online Polska jest marką bukmacherską, która uzyskała polską licencję na prowadzenie działalności w roku 2018. Co warto o niej wiedzieć?

Cherry Online Polska
Cherry Online Polska

Cherry Online to nie kolejny polski bukmacher, czyli taki, który wywodzi się z naszego kraju. Marka należy do sieci spółek, na czele których stoi znany portal ComeOn oferujący nie tylko zakłady bukmacherskie, ale także kasyno czy poker online.

Po tym, jak Ministerstwo Finansów ogłosiło dokładnie, kim jest nowy legalny bukmacher online, wielu miało nadzieję na powrót do Polski wspomnianego już ComeOn. Niestety, na ten moment nic nie wskazuje na to, by tak się miało stać.

Najprawdopodobniej Cherry Online Polska będzie w naszym kraju występować pod nazwą PZBuk, chociaż nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Działalność firmy oparta będzie na zakładach online. Oferta marki prawdopodobnie będzie zawierała Zakłady Na Żywo, Wirtualne Sporty, a może też i wiele, wiele więcej.

Zagraniczni bukmacherzy charakteryzują się wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań i liczmy na to, że w przypadku opisywanego buka będzie tak samo. Oczywiście, na ten moment trudno gdybać. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy wiele szczegółów, a zgadywanie nie będzie już potrzebne.

Chcecie gdzieś zarejestrować się już teraz? Co powiecie na Etoto bonus powitalny w wysokości 2100 PLN?


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.