Cherry Online Polska

Cherry Online Polska jest marką bukmacherską, która uzyskała polską licencję na prowadzenie działalności w roku 2018. Co warto o niej wiedzieć?

Cherry Online Polska
Cherry Online Polska

Cherry Online to nie kolejny polski bukmacher, czyli taki, który wywodzi się z naszego kraju. Marka należy do sieci spółek, na czele których stoi znany portal ComeOn oferujący nie tylko zakłady bukmacherskie, ale także kasyno czy poker online.

Po tym, jak Ministerstwo Finansów ogłosiło dokładnie, kim jest nowy legalny bukmacher online, wielu miało nadzieję na powrót do Polski wspomnianego już ComeOn. Niestety, na ten moment nic nie wskazuje na to, by tak się miało stać.

Najprawdopodobniej Cherry Online Polska będzie w naszym kraju występować pod nazwą PZBuk, chociaż nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Działalność firmy oparta będzie na zakładach online. Oferta marki prawdopodobnie będzie zawierała Zakłady Na Żywo, Wirtualne Sporty, a może też i wiele, wiele więcej.

Zagraniczni bukmacherzy charakteryzują się wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań i liczmy na to, że w przypadku opisywanego buka będzie tak samo. Oczywiście, na ten moment trudno gdybać. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy wiele szczegółów, a zgadywanie nie będzie już potrzebne.

Chcecie gdzieś zarejestrować się już teraz? Co powiecie na Etoto bonus powitalny w wysokości 2100 PLN?


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...