Bukmacher Etoto bonus powitalny

40

Jaki bonus powitalny jest dostępny u legalnego bukmachera Etoto? Nowo zarejestrowani gracze mogą odebrać nie jeden, nie dwa, ale aż trzy premie o łącznej wartości 2100 PLN!

Bukmacher Etoto bonus powitalny
Bukmacher Etoto bonus powitalny

Najnowszy bonus powitalny Etoto jest bezkonkurencyjny na polskim rynku. Żadna inna firma bukmacherska z licencją nie oferuje większych środków na start. Dzięki trzem depozytom gracze mogą otrzymać na obstawianie nawet 2100 PLN!

Osoby, które postanowią zarejestrować się w Etoto, nadal mają prawo do tego, by odebrać zwrot 50 PLN. Trzeba jednak podkreślić fakt, że korzystając z kasozwrotu nie ma się możliwości odebrania premii za trzy pierwsze wpłaty.

Na czym dokładnie polega promocja powitalna Etoto 2018? Oto prosta instrukcja, która wszystko wam wyjaśni:

  1. Gracz dokonuje rejestracji na stronie promocji
  2. Bukmacher daje prawo wyboru jednego z dwóch rodzajów bonusu
  3. Można odebrać 100% do 700 PLN za pierwszą wpłatę
  4. Druga wpłata to 50% do 700 PLN
  5. Trzeci depozyt? Po raz kolejny to 50% do 700 PLN!

Tylko osoby, które przed 3 września nie posiadały konta w Etoto, mogą odebrać najwyższy bonus powitalny 2018. Nie jest w tym przypadku wymagany żaden kod promocyjny i tym podobne.

Warto pamiętać, że nie ma możliwości odebrania więcej niż jednego bonusu na start. Oznacza to, iż nikt po zgarnięciu jednej premii nie może odebrać następnej (chyba że mowa o tej samej promocji!).


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. 

Bukmacher Etoto bonus powitalny
5 (100%) 1 vote