Ładowanie
×

Bukmacher Etoto bonus powitalny

etoto bonus powitalny 2018

Bukmacher Etoto bonus powitalny

Jaki bonus powitalny jest dostępny u legalnego bukmachera Etoto? Nowo zarejestrowani gracze mogą odebrać nie jeden, ale aż dwie premie o łącznej wartości 1000 PLN!

etoto bonus powitalny
etoto bonus powitalny

Bonus do bukmachera eTOTO

Najnowszy bonus powitalny Etoto jest jednym z najwyższych na polskim rynku. Żadna inna firma bukmacherska z licencją nie oferuje większej premii na start. Tylko w Etoto można zdobyć w pierwszej wpłacie 200% depozytu!

W ramach oferty powitalnej można łącznie zgarnąć nawet 1000 PLN na obstawianie wydarzeń dostępnych na oficjalnej stronie bukmachera!

Na czym dokładnie polega promocja powitalna Etoto 2019? Oto prosta instrukcja, która wszystko wam wyjaśni:

  1. Gracz dokonuje rejestracji na stronie promocji
  2. Bukmacher daje prawo wyboru jednego z dwóch rodzajów bonusu
  3. Można odebrać 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę
  4. Druga wpłata to 100% do 900 PLN

Jeszcze nie tak dawno Etoto posiadał najwyższy bonus powitalny 2018. Obecnie jego oferta jest jednak również bardzo atrakcyjna!

Warto pamiętać, że nie ma możliwości odebrania więcej niż jednego bonusu na start. Oznacza to, iż nikt po zgarnięciu jednej premii nie może odebrać następnej (chyba że mowa o tej samej promocji!).


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.