Ładowanie
×

Darmowa gotówka dla graczy na walkę Wilder vs Fury od bukmachera Fortuna.

Darmowa gotówka dla graczy na walkę Wilder vs Fury od bukmachera Fortuna.

Już w najbliższy weekend czeka nas niezwykle ciekawe wydarzenia w Świecie boksu. Bowiem dojdzie do rewanżowej walki pomiędzy Wilderem z Furym. W związku z tym bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której przyznaje bonus o wartości 30 złotych.

30 złotych dla każdego za darmo

30 złotych dla każdego za darmo

Akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 21 do 23 lutego. Istotne w tym wszystkim jest to, że do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Warunki tej akcji są proste. Promocją objęty jest pierwszy kupon przedmeczowy AKO zawarty przez gracza, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z związane z boksem.

bukmacher betclic pl nowy bonus 2020
Legalny bukmacher Betclic Polska – Nowy bonus 550 PLN

Przed nami niezwykle emocjonujący weekend w boksie, ponieważ oprócz walki pomiędzy Wilderem z Furym dojdzie do kilku innych pojedynków, jak chociażby Fundora vs Lewis, Garcia v Vargas, Yunier vs Briedis.

Należy jednak mieć na uwadze, że stawka zakładu nie może być mniejsza niż 30 złotych, zaś z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie on rozliczony, jako wygrany to na koncie gracza oprócz wygranej pojawi się extra bonus w eFortuna o wartości 30 złotych.

Bonus bez depozytu w Fortunie:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna wchodzi: bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premia do 1000 złotych za depozyt oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Z powyższych bonusów gracz będzie mógł skorzystać pod jednym prostym warunkiem, że typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.