Ładowanie
×

STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!

STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!

STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!

Legalne karty Betgames to jedna z największych atrakcji, jakie można w ostatnim czasie znaleźć u bukmachera STS. Jak na start dostać bonus bez depozytu i premie o łącznej wartości nawet 1249 PLN?

STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
STS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

STS Betgames cieszy się coraz większym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, by miało być inaczej. Bonus bez depozytu to jedna z tych premii, o które pyta najwiecej typerów, dlatego dzisiaj przede wszystkim o nim będzie nasz materiał.

Czy trzeba nasz wpis przeczytać od deski do deski? Na pewno nie zaszkodzi, bo jedna premia na start to jeszcze nie wszystko na co można liczyć po założeniu konta bukmacherskiego na www.STS.pl. A my opisujemy każdą z nich i to z możliwie jak największymi szczegółami.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Warto pamiętać, że bukmacher STS online oraz Betgames to w stu procentach legalne produkty. Nie musimy martwić się o to, że korzystając z nich łamiemy prawo – bez względu na to, ile wygrywamy, automatycznie naliczany jest też podatek, a dzięki temu odbieramy od razu pełną wygraną, z której nigdzie nie musimy się rozliczać!

Rejestracja w STS. Jaki kod promocyjny?

Rejestrując konto na stronie internetowej www.STS.pl, otrzymuje się możliwość korzystania z wszystkich usług oferowanych przez opisywanego bukmachera. Betgames to tylko część, bo mamy jeszcze dostęp do obstawiania meczów czy tak zwanych Wirtualnych Sportów.

Jak wygląda przebieg rejestracji konta w STS? Co trzeba o niej wiedzieć? Pierwsza i najistotniejsza rzecz – na wszystko nie potrzeba wcale wiele czasu. Wszystko da się załatwić w ciągu kilkudziesięciu sekund, a od razu przy zakładaniu konta nie jest potrzebna weryfikacja danych z dowodu osobistego.

Bukmacher STS dla graczy przygotował jedyny w swoim rodzaju kod promocyjny, który pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu. Wystarcza wpisać BETONLINE i gotowe – nic więcej robić nie trzeba.

Betgames STS bez wpłaty pieniędzy!

Premia bez wpłaty jest przyznawana od razu bez konieczności dokonywania jakichkolwiek wpłat. Nie jest to żaden chwyt marketingowy – zakładamy konto i od razu mamy możliwość odebrania 29 PLN na obstawianie w STS!

Przygotowaliśmy materiał wideo, który dokładnie pokazuje, jak wygląda zakładanie konta z bonusem na www.STS.pl. Czy to coś trudnego? Obejrzyjcie i oceńcie sami, chociaż naszym zdaniem zupełnie nie ma się czym martwić!

Bonus bez depozytu dostępny jest tylko z kodem promocyjnym BETONLINE. Jeżeli go nie wpiszemy, nie będzie mogli otrzymać dokładnie takiej premii! Kod do podania jest tylko jeden raz. Można wpisać do jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera STS.

Pierwsza premia w postaci bonusu bez depozytu to jeszcze nie koniec. Każda osoba zarejestrowana na stronie internetowej www.STS.pl przy pierwszej wpłacie może liczyć na ekstra doładowanie konta w wysokości 100% wartości przelewu.

1200 PLN na start. Jak dostać kasę od STS?

Maksymalna kwota premii w przypadku bonusu od depozytu to 1200 PLN. Tylko od gracza zależy, ile dokładnie otrzyma – może być to 100, 500, 800 PLN, a nawet jeszcze więcej! Trzeba pamiętać tylko o tym, że liczy się tylko pierwszy depozyt, a więc nie można odebrać bonusu za dwie czy trzy wpłaty aż do osiągnięcia kwoty 1200 PLN.

STS Kasyno bonus bez depozytu
STS Betgames bonus bez depozytu

Co zrobić, by dostać od STS nawet 1200 PLN bonusu?
⬇️⬇️⬇️

  1. Gracz loguje się na konto na www.STS.pl
  2. Dokonuje pierwszej wpłaty po rejestracji konta
  3. Im więcej wpłata, tym lepszy bonus odbiera!
  4. Do zdobycia nawet 1200 PLN, a bonus to 100% wartości przelewu, czyli 100 zł przy wpłacie 100 zł i tak dalej, i tak dalej.

Bonus powitalny STS od razu ląduje na koncie. Tylko od gracza zależy, na co dokładnie przeznaczy te pieniądze. Może wydać je od razu albo grać nieco bardziej zachowawczo. Nikomu raczej nie trzeba pisać, na co da się wydać takie sumy, tak więc to sobie pomińmy! 😉

Zakład Bez Ryzyka w STS Betgames. 20 PLN na granie w karty online

Nawet najlepszym graczom zdarzają się przegrane i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości. Właśnie dlatego Zakład Bez Ryzyka STS Betgames to coś, co jest dostępne nie tylko dla osób, które nie mają jeszcze za sobą żadnych sukcesów na tej płaszczyźnie.

Po założeniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty wszyscy gracze mają możliwość sprawdzenia STS Betgames w praktyce bez ryzyka. Inaczej mówiąc – w razie przegranej bukmacher oferuje zwrot stawki w wysokości 20 PLN!

Dostępny w STS Betgames Zakład Bez Ryzyka to dokładnie 20 PLN, które można wykorzystać tylko jeden raz. Ale uwaga! Jeżeli nam się powiedziecie i w pierwszym typie wygramy, mamy całe pieniądze dla siebie, tym samym nie jesteśmy bukmacherowi niczego winni.

Zakład Bez Ryzyka nie jest oferowany jedynie nowym klientom zarejestrowanym w STS. Nawet jeśli ktoś już posiada konto typerskie na stronie www.STS.pl, a nigdy wcześniej nie grał w legalny poker czy inne produkcje z Betgames, może bez problemu otrzymać zwrot, gdy początki nie będą dla niego łaskawe.

STS Betgames karty online
STS Betgames karty online

To bardzo dobra wiadomość! Teraz każdy może przekonać się na własnej skórze, że marka STS nie zapomina o stałych klientach i również dla nich przygotowuje specjalne promocje. Jest ich nawet bardzo dużo, a to wszystko legalnie na 100%!

Betgames STS – jak zacząć grać?

W jaki sposób zacząć grać w Betgames w STS? Jeżeli chcemy prędzej czy później sprawdzić się w kartach online, taka wiedza jest nam niezbędna. Na szczęście, wszystko sprowadza się tylko do wykonania kilku bardzo prostych kroków.

Przygotowaliśmy poradnik, na którym doskonale widać to, jak wygląda uruchamianie rozgrywki pokerowej. Oczywiście, w miejsce Texas Holdem można podstawić każdą inną grę, jaka jest dostępna na www.STS.pl.

Krok 1 – Kiedy wejdziemy na www.STS.pl, musimy zalogować się na swoje konto. Po tym małym kroczku pozostaje nam znalezienie zakładki „Betgames”. Oznaczyliśmy ją dla was, by było wam jeszcze łatwiej!

Jak zacząć grać w STS Betgames? - Krok 1
Jak zacząć grać w STS Betgames? – Krok 1

Krok 2 – Do wyboru mamy kilka Betgames, chociaż nie ma co ukrywać, że największe zainteresowanie typerów wzbudza Poker Online. To jego wybraliśmy na potrzeby poradnika, ale każdy może, rzecz jasna, kliknąć na tę grę, która najbardziej mu odpowiada.

Jak zacząć grać w STS Betgames? - Krok 2
Jak zacząć grać w STS Betgames? – Krok 2

Krok 3 – A teraz już z górki, czyli pora na to, na co każdy czekał! Uruchamiamy rozgrywkę i możemy przystąpić do obstawiania. Możliwości jest bardzo wiele, a potencjalne wygrane – naprawdę ogromne!

Jak zacząć grać w STS Betgames? - Krok 3
Jak zacząć grać w STS Betgames? – Krok 3

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w obstawianiu w STS, by przystąpić do rozgrywki w Betgames. Zasady każdej z gier są na tyle proste, że ich przyswojenie to w zasadzie kilka chwil.

Czy na STS Betgames można zarabiać?

Pisaliśmy o dużych wygranych, ale prawdopodobnie nasze słowo nikomu nie wystarcza. Spokojnie, mamy zestawienie wygranych kuponów, które najlepiej pokazuje to, że zdobywanie pieniędzy w STS Betgames nie jest tak skomplikowane, jak niektórym może się wydawać.

Zarabianie na STS Betgames jest jak najbardziej możliwe, jednak jest przy tym kilka „ale”. Po pierwsze – trzeba pamiętać, że nie da się wygrywać w każdym kuponie. Po drugie – warto trzymać się obranej strategii nawet wtedy, gdy chwilowo okazuje się ona nietrafiona.

W kartach istotną rolę odgrywa losowość, jednak mistrzowie pokera pokazują, że nie tylko liczy się szczęście. Gdyby tak było, wielokrotnych zdobywców bransoletek WSOP (impreza, która jest swego rodzaju pokerowymi mistrzostwami świata) trzeba by nazywać farciarzami stulecia.

Oto wspomniane już przez nas kupony. Jak widzicie, w STS Betgames nawet niewielkie kwoty potrafią przynieść bardzo wysokie wygrane. 2 czy 10 złotych to kwota, na postawienie której może pozwolić sobie dosłownie każdy. A ile jest do zdobycia? Zobaczcie sami!

Betgames STS Poker wygrany kupon #1
Betgames STS Poker wygrany kupon #1
Betgames STS Poker wygrany kupon #2
Betgames STS Poker wygrany kupon #2
Betgames STS Poker wygrany kupon #3
Betgames STS Poker wygrany kupon #3
Betgames STS Poker wygrany kupon #4
Betgames STS Poker wygrany kupon #4

STS Betgames vs PokerStars

PokerStars to platforma internetowa, którą prawdopodobnie kojarzą wszyscy. Nie to jest jednak najistotniejsze. Sprawdziliśmy, jak się ma granie w STS Betgames do tego, co oferuje najsłynniejszy pokerroom świata.

STS Betgames to przede wszystkim coś innego. Nie gramy tutaj z innymi, a obserwujemy rozgrywkę i ją obstawiamy. Można jednak wygrać znacznie większe pieniądze przy niewielkim nakładzie. W końcu w tradycyjnym pokerze licytacja jest na każdym etapie rozgrywki, a w STS inwestujemy w rozdanie tylko jeden raz (chociaż więcej też można!).

Najważniejsze jest jednak to, że PokerStars nie jest w Polsce legalny, a STS – jak najbardziej. To chyba to, co każdego powinno skłonić do tego, by nie wybierać zagranicznych portali bez licencji Ministerstwa Finansów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.