Ładowanie
×

Do 100 PLN na PKO Ekstraklase od STS. Oferta specjalna typerów!

Do 100 PLN na PKO Ekstraklase od STS. Oferta specjalna typerów!

Przed nami już ostatnie pojedynki sezonu 2019/20 w PKO Ekstraklasie. Na ta okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której gracze mogą otrzymać darmowe środki za trafiony zakład. Oczywiście poza wygraną gotówkę.

Bonus na PKO Ekstraklasę

Bonus na PKO Ekstraklasę

W naszej lidze przede wszystkim bardzo ciekawie zapowiada się walka o drugie miejsce na koniec sezonu. Bowiem tytuł wicemistrza Polski nie jest jeszcze przesądzony. O tą lokatę walczą ze sobą drużyny Lecha i Piasta.

Bukmacher STS natomiast posiada w swojej ofercie akcję promocyjną „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN”, w której wystarczy zagrać zakład SOLO, aby móc wygrać bonus nawet do 100 PLN.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty koniecznie musisz się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Ten proces jest bardzo prosty i zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Bonus dla graczy na PKO Ekstraklasę:

W ramach oferty promocyjnej „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN” kwalifikuje się wyłącznie zakład SOLO, który musi spełniać następujące warunki:

  • obowiązkowo znajdować się na nim musi typ z oferty przedmeczowej na dokładny rezultat dowolnego spotkania z trzydziestej siódmej kolejki PKO Ekstraklasy
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

A śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków podczas najbliższy dni nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby, takie konfrontacje, jak Legia vs Pogoń, Lech vs Jagiellonia, Piast vs Cracovia.

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na Twoje konto a poza tym otrzymasz premię równowartości stawki kuponu, która może wynieść maksymalnie do 100 PLN.

Pakiet powitalny w STS. Bonus bez depozytu na start.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy podczas rejestracji konta wpiszą hasło promocyjny –>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego. Wówczas łącznie na konto gracz trafić może nawet 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji. Te środki znajdą się na koncie użytkownika w dodatku bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora co tydzień mogą liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy. Bowiem zakłady bukmacherskie STS dzieli pomiędzy swoimi typerami pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.