Ładowanie
×

Esport w ofercie GoBet – co można grać?

gobet esport

Esport w ofercie GoBet – co można grać?

Esport zaczyna być coraz popularniejszym odgałęzieniem oferty większości działających na polskim rynku firm przyjmujących zakłady wzajemne. Pod uwagę wziął to również bukmacher GoBet, który postarał się o przygotowanie naprawdę atrakcyjnej i – obiektywnie mówiąc – konkurencyjnej oferty właśnie na elektroniczny sport. Co jednak warto wiedzieć na jej temat? Gdzie szukać tej właśnie oferty? I czy ranking bukmacherów obejmuje także ofertę na esport?

gobet esport
Esport w ofercie GoBet – co można grać?

Gdzie szukać oferty na esport w GoBet?

Niczym najlepsi bukmacherzy online na rynku, GoBet zadbał o to, by odróżnić swoją ofertę na esport od innych, klasycznych dyscyplin sportu. W związku z tym przygotował całkowicie odrębną zakładkę, po przejściu do której nie zobaczysz oferty na standardowe dyscypliny sportu, a wyłącznie właśnie na esport. Zakładka ta dostępna jest w głównym menu nawigacyjnym, na samej górze. Znajdziesz ją jednak również w aplikacji mobilnej tego właśnie bukmachera.

Wchodząc do odpowiedniej zakładki, koniecznie najpierw wybierz interesującą Cię grę. Pojawi się lista wszystkich najbliższych wydarzeń organizowanych w jej ramach. Na samej jej górze możesz dodatkowo ją przefiltrować, wybierając spotkania wyłącznie w ramach konkretnych rozgrywek.

Co istotne, wcale nie jesteś zmuszony do przejścia do wspomnianej zakładki. Mimo wydzielenia osobnego działu na esport, bukmacher nie wykasował gier o zapleczu esportowym ze swojego głównego menu. Wciąż możesz więc uzyskać do nich dostęp z jego poziomu – bez konieczności przechodzenia do osobnego działu (choć na pewno ta jest opcją bardzo wygodną).

gobet nowe bonusy 2023
GoBte kod promocyjny BETONLINE na dodatkowe premie

Dla graczy, którzy grają nie tylko esport, ale również inne zakłady, w GoBet kod promocyjny 2023 został przygotowany, żeby obdarować graczy dodatkowym bonusem 30 PLN w postaci freebeta.

Jakie gry pozwala aktualnie obstawiać GoBet?

GoBet jest bukmacherem, który daje dość dużą swobodę w obstawianiu esportu. Swoją ofertą stara się on pokryć większość gier organizujących profesjonalne turnieje i takie rozgrywki, które klienci mogliby chcieć śledzić. Aktualnie obstawiać u niego możemy:

  • Counter Strike: Global Offensive, które do pewnego momentu było najpopularniejszą grą w kontekście esportu, a które aktualnie uważane jest za “ojca esportu”, od którego moda na takowy się rozpoczęła,
  • League of Legends, które przejęło prym jeżeli chodzi o popularność od wspomnianego CS: GO, a w którym rozgrywki toczą się praktycznie przez cały rok – z niewielkimi ligami regionalnymi, większymi ligami oraz mistrzostwami na czele; obstawiać możemy również mobilną wersję tej gry (Wild Rift),
  • DotA 2, która jest popularnym odpowiednikiem LoLa,
  • Call of Duty – w swoich najnowszych odsłonach przyciąga ono mnóstwo wielbicieli wojennych strzelanek,
  • Starcraft II, czyli jedną z najpopularniejszych na świecie strategii sci-fi o zapleczu esportowym,
  • Rainbow Six: Siege, które od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i stale rozwija swoją profesjonalną scenę, wydając kolejne sezony i ekscytujące aktualizacje i zwiększając bazę swoich stałych graczy.
Zalety bukmacherówBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna330 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Warto wiedzieć: GoBet swoją działalność na polskim rynku rozpoczął nie tak dawno temu. Podobnie, jak najlepsi bukmacherzy 2023, wciąż się rozwija i stara się poszerzyć swoją ofertę. W kontekście esportu jest to szczególnie widoczne. Można śmiało przypuszczać, że już niedługo doczeka się ona kolejnych udogodnień.

Transmisje online w GoBet

GoBet nie jest bukmacherem, który w tym momencie pozwalałby oglądać mecze na żywo. Wiele jednak wskazuje na to, że jego serwis internetowy posiada funkcjonalności umożliwiające mu wprowadzenie takowych do oferty. Mimo więc, że u bukmachera nie obejrzymy meczów ze standardowych dyscyplin sportu, zamieszcza on w swojej ofercie darmowe streamy z rozgrywek esportowych. Transmisje te są oczywiście dostępne (nawet poza serwisem bukmachera) całkowicie za darmo – zwykle na oficjalnych kanałach twórców konkretnej gry. Faktem jest jednak, że ich zamieszczanie na stronie ofertowej jest bardzo wygodne. Zwłaszcza jeśli mecze te jesteśmy w stanie obstawiać na żywo, z dostępem do dynamicznych rynków na zakłady wzajemne.

Inne firmy, u których można grać esport z bonusem na start to:

Pamiętaj: spotkanie z dostępną transmisją oznaczone jest specjalną ikonką kamery. Znajdziesz ją tuż obok wskaźnika określającego liczbę dostępnych w danym spotkaniu rynków na zakłady bukmacherskie.