Ładowanie
×

Extra 100 PLN od Betclic za typowanie tenisa

Extra 100 PLN od Betclic za typowanie tenisa

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy z tenisa. Na konto każdego typera w ramach promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” może trafić nawet do 100 PLN w formie bonusu.

Zwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN

Zwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN

Obecnie na brak emocji w tenisa nie brakuje, ponieważ rozgrywanych jest coraz więcej turniejów. Poza tym czekają nas decydujące spotkania w ramach Australian Open, a tam już w półfinale jest Iga Świątek!

Natomiast każdy aktywny typer portalu Betclic może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Lecz na uwadze trzeba mieć jeden prosty aspekt. A mianowicie gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Zaznaczyć jest trzeba, że należy tego dokonać jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu!

Pewne 100 PLN za typowanie meczy z tenisa:

Bukmacher Betclic Polska dopuszcza zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Lecz nie ważny, jaki rodzaj zakładu wybierze typer muszą tam znajdować się same mecze z tenisa.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak pochodzić muszą z dowolnej kategorii, ponieważ mogą to być starcia z np. gra pojedyncza/debel/mix. Lecz kurs nie typu nie może być mniejszy niż 1.50.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022

Gdy kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto użytkowników. Natomiast jeśli zakłady okazały się przegrane to typer będzie mógł liczyć na zwrot wartości podatku. Łącznie może to wynieść nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na sam start Cashback do 550 PLN. Warto jest zaznaczyć, że jest to jeden z największych bonusów dostępnym u legalnych bukmacherów w Polsce.

Lecz należy mieć na uwadze, że powyższy bonus należy aktywować. A dokonać tego można jedynie w prosty sposób. A mianowicie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. I trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.