Ładowanie
×

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary

We wtorek 30 kwietnia rozpoczną się zmagania półfinałowe w Lidze Mistrzów. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Podstawowy warunek tej promocji jest to zawarcie kuponu do godz. 21:00 do dnia 30 kwietnia. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się cztery zdarzenia, które muszą pochodzić ze zmagań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 99 PLN bądź 199 PLN. Z tej akcji sa natomiast wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego na Twoim kuponie będzie jeden błąd to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon.

Promocja dotyczy jedynie pierwszego zagranego kuponu, który spełnia te warunki.

Bonus zostanie przyznany najpóźniej do 3 maja do godziny 16:00 w formie środków bonusowych. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.