Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary

We wtorek 30 kwietnia rozpoczną się zmagania półfinałowe w Lidze Mistrzów. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Podstawowy warunek tej promocji jest to zawarcie kuponu do godz. 21:00 do dnia 30 kwietnia. Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się cztery zdarzenia, które muszą pochodzić ze zmagań Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 99 PLN bądź 199 PLN. Z tej akcji sa natomiast wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego na Twoim kuponie będzie jeden błąd to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon.

Promocja dotyczy jedynie pierwszego zagranego kuponu, który spełnia te warunki.

Bonus zostanie przyznany najpóźniej do 3 maja do godziny 16:00 w formie środków bonusowych. Chcąc go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...