Forbet podwyższa wygrane w dniu 3 maja (piątek)

Bukmacher Forbet w dniu 3 kwietnia zwiększa wygrane swoim graczom o 12%! Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby liczyć na większą wygraną od bukmachera.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Bukmacher wymagam, żeby kupon wziął udział w promocji został zawarty w dniu 3 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Bowiem jedynie w tych godzinach ta akcja jest czynna. Dodatkowo na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast na kuponie mogą znaleźć się jedynie z oferty przedmeczowej z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Z tej akcji są wykluczone również kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowych

Jak spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...