Ładowanie
×

Forbet podwyższa wygrane w dniu 3 maja (piątek)

Forbet podwyższa wygrane w dniu 3 maja (piątek)

Bukmacher Forbet w dniu 3 kwietnia zwiększa wygrane swoim graczom o 12%! Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby liczyć na większą wygraną od bukmachera.

Wygrywaj więcej z Forbet

Wygrywaj więcej z Forbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Bukmacher wymagam, żeby kupon wziął udział w promocji został zawarty w dniu 3 maja w godzinach 06:00 – 12:00. Bowiem jedynie w tych godzinach ta akcja jest czynna. Dodatkowo na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Natomiast na kuponie mogą znaleźć się jedynie z oferty przedmeczowej z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

Z tej akcji są wykluczone również kupony:

  • systemowe
  • zagrane za środki bonusowych

Jak spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.