Darmowy bonus u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna zachęca grać u siebie w niedzielę 28 kwietnia. Za zawarcie trzech kuponów za minimum 10 PLN, wspomniany operator przyzna bonus w wysokości 10 PLN niezależenie od rozliczenia kuponu.

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarciu minimum trzech kuponów, na których będą znajdować się co najmniej po jednym zdarzeniu z LOTTO Ekstraklasy. Jednak trzeba pamiętać, że trzeba tego dokonać w niedzielę 28 kwietnia.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon musi wynieść o najmniej 10 PLN. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony:
– solo
– maxi kombi

Jadnak należy pamiętać, że kupon musi zostać zwarty z aplikacji mobilnej bukmachera.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera Fortuna bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP i to niezależnie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...