Ładowanie
×

Darmowy bonus u bukmachera Fortuna

Darmowy bonus u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna zachęca grać u siebie w niedzielę 28 kwietnia. Za zawarcie trzech kuponów za minimum 10 PLN, wspomniany operator przyzna bonus w wysokości 10 PLN niezależenie od rozliczenia kuponu.

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Fortuna rozdaje bonusy po 10 PLN

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja polega na zawarciu minimum trzech kuponów, na których będą znajdować się co najmniej po jednym zdarzeniu z LOTTO Ekstraklasy. Jednak trzeba pamiętać, że trzeba tego dokonać w niedzielę 28 kwietnia.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon musi wynieść o najmniej 10 PLN. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony:
– solo
– maxi kombi

Jadnak należy pamiętać, że kupon musi zostać zwarty z aplikacji mobilnej bukmachera.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera Fortuna bonus w wysokości 10 PLN w formie punktów FKP i to niezależnie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.