Ładowanie
×

Gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi?

Gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi?

Gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi?

Nie interesuje cię obstawianie po to, by zdobyć przysłowiowe grosze? Warto zainteresować się tym, gdzie są dostępne typy bukmacherskie z dużymi wygranymi.

Gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi?
Gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi?

Pewne typy bukmacherskie – gdzie je znaleźć?

W zakładach bukmacherskich można typować albo decydując się na wybieranie jedynie własnych typów, albo stawiając pewniaki pochodzące od innych. W tym drugim przypadku potrzebne są sprawdzone źródła, by zamiast wygranych nie odnotowywać ogromnych strat. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że stronę z typami może w zasadzie utworzyć każdy, a w dzisiejszych czasach nie jest trudno przedstawić się jako zawodowego typera, który regularnie zarabia w zakładach online.

Skąd brać pewne typy bukmacherskie? Decydujemy się głównie na granie na stronach, gdzie propozycje dodawane są za darmo. Płacenie za pewniaki nie jest dobrym pomysłem, ponieważ prędzej czy później zainwestowane pieniądze są zdecydowanie większe od zarobionych.

Fuksiarz bonus powitalny
Fuksiarz bonus powitalny

Zawsze warto korzystać przede wszystkim z portali internetowych z typami, które cieszą się dobrą sławą i na rynku nie występują od dzisiaj. Mowa tu chociażby o takich serwisach jak Betonline, gdzie bez problemu znajdziemy typy na każdy dzień, a jednocześnie możemy na forum zadań pytanie i nigdy nie pozostanie ono bez odpowiedzi. Istotny jest też wgląd w statystyki. Jeżeli go nie ma, powinniśmy podejrzewać, iż na danej stronie nie wszystko jest przedstawiane w sposób zgodny z rzeczywistym stanem.

Czy darmowe typy bukmacherskie są dla każdego?

Mogłoby się wydawać, że darmowe typy bukmacherskie to w zasadzie propozycja dla każdego zainteresowanego obstawianiem. Czy jednak aby na pewno tak jest? Niekoniecznie, bo wiele zależy od tego, jakie są nasze oczekiwania oraz ile wiemy na temat zakładów online.

Jeżeli nie gramy u bukmachera od dzisiaj, z pewnością mamy już pewną strategię gry, której staramy się trzymać. Tym samym niekoniecznie muszą nam odpowiadać niektóre propozycje typerów. Jeżeli jesteśmy zapalonymi miłośnikami grania na liczbę goli, nie będziemy zadowoleni z zakładów 1X2 i na odwrót. A skoro mamy wiedzę na jakiś temat, raczej trudno sobie wyobrazić, byśmy nie chcieli z niej korzystać.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oczywiście, darmowe pewniaki to coś, obok czego na pewno nie powinno się przechodzić obojętnie. Zawsze jednak zachowujmy chłodną głowę i zachowajmy odpowiedni racjonalizm. Tylko w ten sposób nie wpadniemy w pułapkę i będziemy mogli regularnie zarabiać na bukmacherce.

Niektórym do satysfakcji potrzebne są chociażby niewielkie wygrane, ale mamy i takich, którzy są niezwykle wymagający i chcą zdobywać bardzo duże pieniądze. Jeżeli ktoś, kto to czyta należy do tego drugiego grona osób, powinien wiedzieć, gdzie są typy bukmacherskie z dużymi wygranymi.

Typy bukmacherskie z dużymi wygranymi – gdzie je znajdziemy?

Pewniaki bukmacherskie, które pozwalają dużo zarobić, na pierwszy rzut oka wyglądają idealnie. Każdemu graczowi zależy przecież na tym, by grać sprawdzone typy i przy tym jak najwięcej zarabiać. Nie jest to jednak wszystko tak kolorowe, bo trzeba pamiętać, że w bukmacherce ponadprzeciętne zyski to często wysokie kursy, a te nie biorą się w ofercie z niczego – przygotowuje się je dla scenariuszy, które nie zawsze mają dużą szansę na ziszczenie się w rzeczywistości.

Fortuna wygrany kupon - ponad 20.000 zł!
Fortuna wygrany kupon – ponad 20.000 zł!

Nie ma strony internetowej godnej zaufania, która zajmowałaby się stricte typami z dużymi wygranymi. Owszem, niektórzy typerzy wolą zagrać jeden typ dający konkretną wygraną zamiast kilku mniejszych z niewielkim kursem. Takich graczy można jednak znaleźć bez problemu na popularnych stronach ja wspomniany już serwis typerski Betonline.

Specyfika grania typów z potencjalnie dużymi wygranymi jest taka, że często zdarzają się porażki, ale jedna wygrana na kilka prób wszystko rekompensuje z nawiązką. Nie każdy jest jednak stworzony do takiego typowania i trzeba sobie odpowiedzieć, jak to jest w naszym przypadku.

Typowanie bez ryzyka – coś dla tych, którzy czują pewne opory

Większość graczy stawia zakłady, które zdają się być pewniakami. Tymczasem typowanie bez ryzyka to oferta, dzięki której można postawić kupon i nie martwić się o to, że nie pozwoli nam on zarobić pieniędzy.

Tak zwane zakłady bez ryzyka znajdziemy przy okazji różnego rodzaju promocji przygotowanych na mniejsze lub większe wydarzenia sportowe. Można je także odbierać w ramach bonusów powitalnych.

Na stronie www.STS.pl nowi gracze z kodem promocyjnym „BETONLINE” mają możliwość zdobycia 100 zł bez ryzyka. Z kolei na www.eFortuna.pl (również dostępny jest tu kod promocyjny „BETONLINE„) otrzymuje się na start 20 zł bez depozytu, a pierwszy zagrany kupon pozwala odebrać zwrot nawet do kwoty 600 zł, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli!

Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów
Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów

Jeżeli nie wiemy, czy granie typów z dużymi wygranymi jest czymś dla nas, usuwanie konta u bukmachera nie jest dobrym pomysłem. Zdecydowanie lepszym wydaje się sprawdzenie aktualnych zakładów bez ryzyka i spróbowanie grania tam, gdzie jeszcze do tej pory nie mieliśmy okazji tego zrobić.

Nikt nie przeprowadził badań na temat tego, czy bardziej opłacalne jest granie mniejszych kursów na kuponie, czy jednego większego. Gracze mają bardzo różne zdania na ten temat i każda ze stron ma swoje mocne argumenty. Najważniejsze, by grać w taki sposób, jaki dla nas jest najbardziej satysfakcjonujący.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.