Ładowanie
×

Happy Hours w Fortunie. Obstawienie meczy bez podatku

Happy Hours w Fortunie. Obstawienie meczy bez podatku

Limitowaną akcję promocyjna wszystkim graczom oferuje bukmacher eFortuna, w której to zwiększa wygrane o 14%. I to nie ma limitu co do zagranych kuponów.

Fortuna - kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?
Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

A dodać trzeba, że na pewno jest co obstawiać, bo oferta bukmachera eFortuna online jest bogata. Tym bardziej, że do rozgrywek ligowych wrócimy czołowe ligi europejskie, jak Premier League, czy też Bundeslidze.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje typerom akcje promocyjna „Happy Hours”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Legalne obstawienie bez podatku

Bukmacher eFortuna online w ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to musi być minimum trzy mecze.

Każde z zdarzeń może pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo” o kursie minimalnym nie mniejszym niż 1.30.

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

Automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera eFortuna pod warunkiem, że kupon będzie spełniał powyższe warunki promocji.

Nowy kod promocyjny w Fortunie

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje na początek specjalny pakiet ja sam start, w którym to można liczyć na pewne 2740 PLN.

Już za samo założenia konta gracz otrzyma 20 PLN I to bez żadnej wpłaty. Warto również wiedzieć, że piętę kupon objęty jest Cashbackiem, czyli w momencie przegrane zakłady typer otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.

A nie jest to wszystko. Po II wpłacie gracz otrzyma jej równowartość w formie środkowych bonusowych o łącznej wartości nawet 2100 PLN.

Jednak te bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Poza tym cały proces założenia zajmie dosłownie kilka chwil I nie sprawi nikomu żądnych problemów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.