Ładowanie
×

Gry karciane w Fuksiarz.pl – Jak grać i wygrywać w karty online?

fuksiarz gry karciane

Gry karciane w Fuksiarz.pl – Jak grać i wygrywać w karty online?

Dzisiejszy klient zakładów bukmacherskich oczekuje od swojego bukmachera o wiele więcej, niż to było w poprzednich latach. Chce mieć już nie tylko możliwość obstawienia zwycięzcy danego spotkania sportowego. Dlatego też bukmacherzy na przestrzeni lat zaczęli poszerzać swoją ofertę o praktycznie nieskończoną ilość dodatkowych zdarzeń, takich jak liczba żółtych kartek czy liczba rzutów z autu. W miarę upływu lat i przeniesienia się zakładów bukmacherskich do internetu i to okazało się za mało.

fuksiarz gry karciane
Gry karciane w Fuksiarz.pl – Jak grać i wygrywać w karty online?

Fuksiarz – gry karciane (poker, blackjack, wojna)

Spragnieni ciągłej adrenaliny i chęci zysków klienci chcieli czegoś więcej. Wtedy też najlepsi bukmacherzy, w tym oczywiście Fuksiarz dodali do swojej oferty możliwość obstawiania spotkań na żywo, sportów wirtualnych, esportu, czy w końcu gier karcianych. Dodanie tych ostatnich cieszy, tym bardziej że sama gra w karty jest w naszym kraju zabroniona poza kasynami. Na szczęście gry karciane, otwierają przed nami nowe możliwości, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Gry karciane to zakłady, które w naszym kraju z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. Dotychczas na grze w karty zarabiali najczęściej przeważnie tylko sami gracze lub kasyno. Teraz, tak jak ma to miejsce w innych dyscyplinach sportu, żeby zarobić, nie trzeba być uczestnikiem trwającej rozgrywki. Obstawiając koszykówkę, nie musisz umieć grać, by móc zarobić na tym, że wygra drużyna, którą wytypujesz. Dokładnie tak samo jest w przypadku typowania wyniku w grach karcianych. Grając z kimś w karty, największą trudnością stojącą na naszej drodze do zwycięstwa, jest nieznajomość kart przeciwników. Różnica pomiędzy grą w karty a obstawianiem gier karcianych jest taka, że w tym drugim przypadku, widzisz karty wszystkich graczy i sam nie musisz brać udziału w rozgrywce.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fuksiarz.pl poker online. Czy typowanie wyniku gier karcianych jest legalne

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że od dobrych kilku lat zarówno firmy bukmacherskie tak jak i sami gracze nie mają łatwo. Wszystko w naszym kraju zmieniło pojawienie się ustawy hazardowej. Od tego czasu legalni bukmacherzy, w tym Fuksiarz.pl musieli dostosować się do rygorystycznych warunków prawnych, by móc nadal w pełni legalnie świadczyć swoje usługi. Mimo to nadal gra w karty możliwa jest tylko w kasynach. Jednak, jak to już było wspomniane, obstawianie gier karcianych nie jest tym samym, czym jest gra w karty. 

Fuksiarz bonus powitalny
Fuksiarz bonus powitalny

Obstawiając gry karciane, nie jesteś uczestnikiem gry, nie bierzesz udziału w samej rozgrywce, a tylko typujesz dany rezultat, jaki może wyniknąć z gry. Dzięki temu, obstawiając zakład na gry karciane, w żaden sposób nie łamiesz polskiego prawa, a co za tym idzie, robisz wszystko w pełni legalnie. Jesteś obserwatorem wydarzenia, a nie jego uczestnikiem, co pozwala Ci bez żadnych przeszkód cieszyć się widowiskiem, zawierać zakłady i wygrywać pieniądze.

Dostępne gry karciane na stronie Fuksiarz.pl

Na chwilę obecną na stronie dostępne są dwie gry karciane, a mianowicie, Blackjack oraz Poker. Po wybraniu konkretnej gry pojawią się możliwe do obstawienia w niej zdarzenia. Rodzaj dostępnych zakładów może się nieznacznie różnić, w zależności od wybranej gry. Niezależnie od tego, jaką grę wybierzesz, będziesz miał podgląd relacji na żywo, w której zobaczysz krupiera czuwającego nad bieżącą rozgrywką. Ponadto, krupier będzie Cię również informował jaki układ kart będzie dawał największą możliwość na wygranie. Najistotniejsze jest to, by obstawiać we właściwym momencie i być zdolnym do podejmowania natychmiastowych decyzji. Kluczowe jest, aby wiedzieć co i w którym momencie należy wytypować.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start100 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Znacznym ułatwieniem w obstawianiu gier karcianych, będzie oczywiście znajomość zasad dwóch wspomnianych wyżej gier, czyli Pokera i Blackjacka. Jednak ich nie znajomość nie wyklucza Cię w żadnym stopniu z możliwości typowania. Ponadto bukmacher Fuksiarz przygotował odpowiednie poradniki dla początkujących, które pomogą Ci zrozumieć mechanizmy gry, a także wytłumaczą krok po kroku zasady ich obstawiania.

Jeżeli gra w karty jest Ci obca, nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć się interesować grami karcianymi. Aktualnie, liczba dostępnych gier nie jest duża, ale możesz być pewien, że będzie się ich pojawiać na stronie Fuksiarza coraz więcej. Gry karciane stają się coraz popularniejsze, nie dziwi więc fakt, że bukmacherzy będą z czasem poszerzać swoją ofertę w tej dziedzinie.

Fuksiarz.pl – Poker

Naszym zadaniem, będzie wytypowanie zwycięzcy spośród sześciu wirtualnych graczy, dzięki czemu rozgrywka nie zostanie zakończona przedwcześnie poprzez odejście jednego z nich od stołu. Ponadto będziemy mogli obstawić zwycięski układ kart. Do swojej dyspozycji będziesz mieć transmisję na żywo z toczącej się rozgrywki, widok na karty graczy, a także możliwość sprawdzenia historii poprzednich gier. Obowiązują oczywiście zasady gry w pokera, a Ty uzbrojony we wszystkie informacje, będziesz mógł skutecznie obstawiać.

Zalety bukmacherówBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna850 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Ważne jeszcze jest, aby wiedzieć, że obstawiając zakład na grę karcianą poker, na stronie Fuksiarz.pl obowiązuje kilka ważnych zasad. Za każdym razem obstawiasz single, czyli pojedyncze zdarzenie, na osobnym kuponie. Nie będziesz miał także do czynienia ze stawkami. Możesz postawić na zwycięstwo tylko jednego z graczy, natomiast będziesz miał możliwość wytypować jeden lub kilka zwycięskich układów kart.

Fuksiarz.pl – Blackjack

Chodzi o to, by na podstawie wartości kart, zbliżyć się jak najbardziej do liczby 21, jednocześnie jej nie przekraczając, a najlepiej trafiając idealnie w nią.  W grze jest tylko dwóch graczy, a ich rozgrywka może zakończyć się remisem.  Uczestnicy rozgrywki, która maksymalnie może składać się z czterech rund, otrzymują na start dwie karty. Jeżeli suma punktów jest mniejsza niż 17, to gracz otrzymuje kolejną kartę, w innym wypadku nie. Możliwa jest wygrana już w pierwszej rundzie, za pomocą tak zwanego złotego punktu, jeżeli zawodnik otrzyma w pierwszym rozdaniu dwa asy.

W przeciwieństwie do obstawiania pokera, w przypadku blackjacka mamy większą ilość zdarzeń możliwą do wytypowania. Możemy postawić zakład na to, czy rozgrywka skończy się remisem, czy wygraną zawodnika lub krupiera. Ponadto możemy obstawić wygraną na podstawie liczby kart lub punktów. Dodatkowo mamy możliwość wytypowania czy będzie złoty punkt, jakiego koloru będzie pierwsza karta krupiera oraz jaka będzie suma dwóch kart gracza. Obstawiać możemy przed rozpoczęciem rozgrywki, a także, jeżeli na stole pojawią się trzy karty.

Obstawiając rezultat gier karcianych, ważniejsze od szczęścia będą odpowiednia taktyka, umiejętność panowania nad emocjami oraz konsekwencja w realizowaniu swoich postanowień. Rozgrywka jest bardzo szybka, to też istotniejsza dla wygranej będzie chłodna kalkulacja aniżeli obstawianie pod wpływem chwili i liczenie na szczęście. Przyda się oczywiście znajomość zasad gry, ale jeżeli ich nie znasz, to możesz oczywiście skorzystać z poradników przygotowanych przez Fuksiarza.

Dlaczego warto stawiać zakłady na gry karciane

Jednym z najważniejszych atutów gier karcianych w porównaniu do klasycznych rozgrywek sportowych jest możliwość obstawiania zawsze i o każdej porze. Nie ogranicza nas żaden terminarz, nie ma przerw, ani wyznaczonych godzin spotkań. Powszechne jest zjawisko, kiedy osoba chcąca obstawiać dany sport, nie ma jak tego dokonać, gdyż nie są obecnie rozgrywane żadne spotkania. Często też osoby lubiące obstawiać konkretne rozgrywki są zmuszone typować wynik spotkań odbywających się na innym kontynencie w ligach, o których pierwszy raz słyszą. Pokusa, żeby obstawić cokolwiek, połączona z brakiem rozgrywek, na których się znamy, często powoduje przegrane i utratę kapitału. W przypadku gier karcianych jest inaczej. Zasady rozgrywki oraz warunki jej rozgrywania pozostają niezmienne i toczą się non stop. Prowadzi to do sytuacji, że gdy dobrze zapoznamy się z daną grą, a pomocne nam w tym mogą być, chociażby materiały przygotowane przez stronę Fuksiarz.pl, nie mamy żadnych ograniczeń, żeby typować wyniki w każdy dzień tygodnia i o każdej porze.

Gry karciane nie wymagają także mozolnego oczekiwania na rozstrzygnięcie naszego kuponu. Zdarza się, że wydarzenie, którego wynik chcemy obstawić, odbędzie się dopiero za kilka dni. Dodatkowo nierzadko zdarza się sytuacja, w której dane spotkanie zostaje przełożone, chociażby z powodu warunków atmosferycznych. Wtedy nasze pieniądze są zamrożone, a my musimy czekać, jak dane wydarzenie zostanie ocenione przez bukmachera. Czy będziemy mogli zrealizować kupon bez tego wydarzenia, czy może jednak konieczne będzie oczekiwanie jakim rezultatem zakończy się spotkanie w przełożonym terminie. W przypadku gier karcianych rozgrywki są szybkie, w każdej chwili mamy na nie podgląd na żywo i jeżeli lubimy grę w karty lub się na tym znamy, możemy oddawać się tej przyjemności często i to bez konieczności długiego czekania na wynik.

  • W Fuksiarz rejestracja konta trwa minute, w ten sposób możemy otrzymać darmowe bonusy na start.

Podsumowując, bukmacher Fuksiarz przygotował dla nas idealną propozycję. Mamy możliwość obstawiania, cieszących się coraz większym powodzeniem gier karcianych, zaprezentowanych w pełni profesjonalny i atrakcyjny sposób. Podczas rozgrywki mamy nawet możliwość porozmawiania z ładnymi krupierkami, a także z innymi graczami, dzięki dostępnemu czatowi. Gry karciane to nie tylko pozycja dla osób, które pasjonują się obstawianiem wyników, ale także dla tych, które chcą spędzić czas w miły sposób. Jednocześnie mając szansę na wygranie niemałych sum pieniędzy, dzięki czemu w przyjemny sposób mogą one powiększyć zasobność swojego portfela.

Fuksiarz, oferując gry karciane, wyszedł naprzeciw potrzebom graczy, a także dostosował się do aktualnych trendów. Gry karciane dają w pełni legalną możliwość cieszenia się z gry w karty. Mimo że sami nie jesteśmy graczami, stajemy się częścią rozgrywki jako obserwatorzy, a ponadto możemy dzięki obstawianiu mieć satysfakcję i wygrać dużo pieniędzy. Rozgrywkę oglądamy na żywo, nie jesteśmy zależni od ludzi, kaprysów pogody ani wskazówek zegara. Możemy bez żadnych przeszkód cieszyć się obstawianiem, wymienianiem poglądów na temat rozgrywki i nie tylko z innymi graczami, a także dzięki znajomości zasad i doświadczeniu zwiększać swoje szanse na wygraną.