Godziny otwarcia bukmacherów w święta

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w dniach 24-26 grudnia, musimy poznać godziny otwarcia bukmacherów. Czy w święta 2019 będzie możliwość typowania wyników meczów w punktach naziemnych? Sprawdźcie już teraz!

Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2018
Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2018

Bukmacherzy godziny otwarcia

Coraz mniej osób korzysta z usług bukmacherów naziemnych, ponieważ w dzisiejszych czasach dominuje głównie typowanie przez internet. Cały czas mamy jednak miłośników tradycyjnego stawiania, którzy interesują się tym, jak zagrać na swoich faworytów w święta 2019.

Nikomu raczej pisać nie trzeba dlaczego godziny otwarcia bukmacherów w święta są inne, niż zazwyczaj. Niestety, cały czas w sieci jest bardzo wiele błędnych informacji na ten temat, a przecież jest to niezwykle istotna kwestia, którą w grudniu nie sposób ignorować!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Obstawianie u bukmachera w Boże Narodzenie

Najważniejszym dniem grudniowych świąt jest Boże Narodzenie. Ma ono miejsce 25 grudnia. Czy tego dnia otwarci są bukmacherzy stacjonarni? Już teraz możemy napisać, że nie – i w tej kwestii nie ma prawie żadnych wyjątków (poza, być może, kilkoma przypadkami na skalę całego kraju!).

Fortuna w Boże Narodzenie 2019 nie będzie czynna tak samo jak inni mniej lub bardziej popularni bukmacherzy. W 25 grudnia kuponów nie postawią także klienci takich marek jak Etoto, Milenium czy Forbet.

Bukmacherzy w Polsce powinni na swoich stronach internetowych zamieszczać stosowne informacje na temat szczegółowych godzin pracy oddziałów. Niestety, od pewnego czasu robią to albo bardzo późno, albo nie robią w ogóle! Powód jest prozaiczny – coraz więcej osób rezygnuje z punktów stacjonarnych na rzecz internetu.

Czy można grać u bukmachera 25 grudnia?

Na pewno musimy liczyć się z tym, że nie będziemy mogli obstawiać w dniu 25 grudnia. Rzadko gdzie tego dnia będą otwarte jakieś punkty stacjonarne bukmacherów, chociaż niewykluczone, że dostępne będą automaty Forbet do obstawiania, które znaleźć można, między innymi, na stacjach benzynowych.

W dniu 24 grudnia punkty będą czynne krócej niż w normalne dni, a w wielu przypadkach w ogóle nie będą dostępne dla klientów. W Wigilię nie odbywają się bowiem żadne istotne mecze oraz inne wydarzenia sportowe.

Nieco inaczej, jak w Wigilię Bożego Narodzenia prawdopodobnie otwarci będą bukmacherzy 26 grudnia. Oczywiście, dopiero oficjalnie potwierdzone informacje umożliwią nam poznanie szczegółowych danych, ale już teraz można napisać, iż Drugi Dzień Świąt to jeden z trzech dni świątecznych, gdzie obstawianie będzie możliwe najdłużej.

Obstawianie meczów w święta 2019

Betfan bonus na święta
Betfan bonus na święta

Mimo wszystko, najlepszą opcją na obstawianie w dni świąteczne jest założenie konta bukmacherskiego online. Zakłady bukmacherskie w internecie działają 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W ten sposób nie musimy się martwić o godziny otwarcia punktów!

Jaki bukmacher jest teraz na topie? Wśród graczy sporym zainteresowaniem cieszy się, między innymi, Betfan. Na start daje on nowym klientom ponad 3000 PLN – tego rodzaju premia to w Polsce prawdziwa rzadkość!

Aktualny kod promocyjny Betfan brzmi po prostu „BETFAN„. W święta także jest aktywny i pozwala na zgarnięcie do 100 PLN ekstra jako Zakład Bez Ryzyka!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....