Godziny otwarcia bukmacherów w święta

610

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w dniach 24-26 grudnia, musimy poznać godziny otwarcia bukmacherów. Czy w święta 2019 będzie możliwość typowania wyników meczów w punktach naziemnych? Sprawdźcie już teraz!

Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2018
Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2018

Bukmacherzy godziny otwarcia

Coraz mniej osób korzysta z usług bukmacherów naziemnych, ponieważ w dzisiejszych czasach dominuje głównie typowanie przez internet. Cały czas mamy jednak miłośników tradycyjnego stawiania, którzy interesują się tym, jak zagrać na swoich faworytów w święta 2019.

Nikomu raczej pisać nie trzeba dlaczego godziny otwarcia bukmacherów w święta są inne, niż zazwyczaj. Niestety, cały czas w sieci jest bardzo wiele błędnych informacji na ten temat, a przecież jest to niezwykle istotna kwestia, którą w grudniu nie sposób ignorować!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Obstawianie u bukmachera w Boże Narodzenie

Najważniejszym dniem grudniowych świąt jest Boże Narodzenie. Ma ono miejsce 25 grudnia. Czy tego dnia otwarci są bukmacherzy stacjonarni? Już teraz możemy napisać, że nie – i w tej kwestii nie ma prawie żadnych wyjątków (poza, być może, kilkoma przypadkami na skalę całego kraju!).

Fortuna w Boże Narodzenie 2019 nie będzie czynna tak samo jak inni mniej lub bardziej popularni bukmacherzy. W 25 grudnia kuponów nie postawią także klienci takich marek jak Etoto, Milenium czy Forbet.

Bukmacherzy w Polsce powinni na swoich stronach internetowych zamieszczać stosowne informacje na temat szczegółowych godzin pracy oddziałów. Niestety, od pewnego czasu robią to albo bardzo późno, albo nie robią w ogóle! Powód jest prozaiczny – coraz więcej osób rezygnuje z punktów stacjonarnych na rzecz internetu.

Czy można grać u bukmachera 25 grudnia?

Na pewno musimy liczyć się z tym, że nie będziemy mogli obstawiać w dniu 25 grudnia. Rzadko gdzie tego dnia będą otwarte jakieś punkty stacjonarne bukmacherów, chociaż niewykluczone, że dostępne będą automaty Forbet do obstawiania, które znaleźć można, między innymi, na stacjach benzynowych.

W dniu 24 grudnia punkty będą czynne krócej niż w normalne dni, a w wielu przypadkach w ogóle nie będą dostępne dla klientów. W Wigilię nie odbywają się bowiem żadne istotne mecze oraz inne wydarzenia sportowe.

Nieco inaczej, jak w Wigilię Bożego Narodzenia prawdopodobnie otwarci będą bukmacherzy 26 grudnia. Oczywiście, dopiero oficjalnie potwierdzone informacje umożliwią nam poznanie szczegółowych danych, ale już teraz można napisać, iż Drugi Dzień Świąt to jeden z trzech dni świątecznych, gdzie obstawianie będzie możliwe najdłużej.

Obstawianie meczów w święta 2019

Betfan bonus na święta
Betfan bonus na święta

Mimo wszystko, najlepszą opcją na obstawianie w dni świąteczne jest założenie konta bukmacherskiego online. Zakłady bukmacherskie w internecie działają 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W ten sposób nie musimy się martwić o godziny otwarcia punktów!

Jaki bukmacher jest teraz na topie? Wśród graczy sporym zainteresowaniem cieszy się, między innymi, Betfan. Na start daje on nowym klientom ponad 3000 PLN – tego rodzaju premia to w Polsce prawdziwa rzadkość!

Aktualny kod promocyjny Betfan brzmi po prostu „BETFAN„. W święta także jest aktywny i pozwala na zgarnięcie do 100 PLN ekstra jako Zakład Bez Ryzyka!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl