Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2020. STS, Fortuna, LV BET, Totolotek

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w dniach 24-26 grudnia, musimy poznać godziny otwarcia bukmacherów. Czy w święta 2020 będzie możliwość typowania wyników meczów w punktach naziemnych STS, Fortuna, LV BET, Superbet, Totolotek? Sprawdźcie już teraz!

Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2020. STS, Fortuna, LV BET, Totolotek
Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2020. STS, Fortuna, LV BET, Totolotek

Bukmacherzy godziny otwarcia

Coraz mniej osób korzysta z usług bukmacherów naziemnych, ponieważ w dzisiejszych czasach dominuje głównie typowanie przez internet. Cały czas mamy jednak miłośników tradycyjnego stawiania, którzy interesują się tym, jak zagrać na swoich faworytów w święta 2020.

Nikomu raczej pisać nie trzeba dlaczego godziny otwarcia bukmacherów w święta są inne, niż zazwyczaj. Niestety, cały czas w sieci jest bardzo wiele błędnych informacji na ten temat, a przecież jest to niezwykle istotna kwestia, którą w grudniu nie sposób ignorować!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Obstawianie u bukmachera w Boże Narodzenie

Najważniejszym dniem grudniowych świąt jest Boże Narodzenie. Ma ono miejsce 25 grudnia. Czy tego dnia otwarci są bukmacherzy stacjonarni? Już teraz możemy napisać, że nie – i w tej kwestii nie ma prawie żadnych wyjątków (poza, być może, kilkoma przypadkami na skalę całego kraju!).

Fortuna w Boże Narodzenie 2020 nie będzie czynna tak samo jak inni mniej lub bardziej popularni bukmacherzy. W 25 grudnia kuponów nie postawią także klienci takich marek jak STS, Totolotek czy LV BET. W tym ostatnim przypadku warto jednak podkreślić, że właściciel każdego punktu może sam decydować, czy chce pracować, czy nie. Mimo wszystko, nie wydaje się możliwe, by ktokolwiek zdecydował się na otworzenie punktu.

Bukmacherzy w Polsce powinni na swoich stronach internetowych zamieszczać stosowne informacje na temat szczegółowych godzin pracy oddziałów. Niestety, od pewnego czasu robią to albo bardzo późno, albo nie robią w ogóle! Powód jest prozaiczny – coraz więcej osób rezygnuje z punktów stacjonarnych na rzecz internetu.

Obstawianie przez internet pozwala nam na zawieranie zakładów bez względu na porę roku, dnia czy nocy. Na stronie internetowej www.STS.pl, podobnie jak na wielu innych, nie tylko dostępny jest w ofercie sport, ale znajdziemy też, między innymi, legalne karty online czy też obstawianie wirtualnych dyscyplin.

Każdy może na stronie legalnej bukmachera STS wpisać specjalnie przygotowany kod promocyjny BETONLINE i tym samym odebrać 29 PLN bez wpłaty na start, 100% do 1200 PLN przy pierwszym depozycie i ekstra 20 PLN jako bezpieczny kupon w Betgames (legalne karty online).

Jak założyć darmowe konto z bonusem w STS? ZOBACZ WIDEO:

Czy można grać u bukmachera 25 grudnia?

Na pewno musimy liczyć się z tym, że nie będziemy mogli obstawiać w dniu 25 grudnia. Rzadko gdzie tego dnia będą otwarte jakieś punkty stacjonarne bukmacherów, chociaż niewykluczone, że dostępne będą automaty Forbet do obstawiania, które znaleźć można, między innymi, na stacjach benzynowych.

W dniu 25 grudnia punkty będą czynne krócej niż w normalne dni, a w wielu przypadkach w ogóle nie będą dostępne dla klientów. W Wigilię nie odbywają się bowiem żadne istotne mecze oraz inne wydarzenia sportowe.

Bukmacherzy w Wigilię 2020. Godziny otwarcia:

  • STS – punkty nieczynne
  • Fortuna – punkty nieczynne
  • Totolotek – punkty nieczynne
  • Superbet – punkty czynne do 15.30
  • LV BET – zależy od właściciela punktu
  • Forbet – niektóre punkty mogą być czynne!
  • Etoto – punkty nieczynne

Nieco inaczej, jak w Wigilię Bożego Narodzenia otwarci będą bukmacherzy 26 grudnia. W tym dniu znajdziemy na pewno kilka oddziałów, które będą przyjmować zakłady. Problemem może być jednak brak czasu, by udać się z domu na dłuższą chwilę.

O ile 24 grudnia 2020 i 25 grudnia 2020 nie postawimy kuponu w STS, w Drugi Dzień Świąt będziemy to już mogli zrobić. Oddziały tej marki czynne będą w godzinach od 9.00 do 16.00.

Obstawianie meczów w święta 2020

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Mimo wszystko, najlepszą opcją na obstawianie w dni świąteczne jest założenie konta bukmacherskiego online. Zakłady bukmacherskie w internecie działają 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W ten sposób nie musimy się martwić o godziny otwarcia punktów!

Jaki bukmacher jest teraz na topie? Wśród graczy sporym zainteresowaniem cieszy się, między innymi, portal www.Betfan.pl. Na start daje on nowym klientom blisko 3000 PLN – tego rodzaju premia to w Polsce prawdziwa rzadkość!

Aktualny kod promocyjny Betfan brzmi po prostu „BETONLINE„. W święta także jest aktywny i pozwala na zgarnięcie:

  • 3×777 PLN
  • 600 PLN jako zakłady bez ryzyka
  • 15 darmowych kuponów na obstawianie online

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy