Ładowanie
×

Typy bukmacherskie na Euro 2021

Typy bukmacherskie na Euro 2021

Typy bukmacherskie na Euro 2021

Już 12 czerwca 2021 roku rozpocznie się dokładnie miesięczne święto kibiców piłki nożnej z całej Europy. Euro 2021, na które czekają miliony wielbicieli wspomnianej dyscypliny sportowe, rozgrywać się będzie na 12 różnych boiskach rozsianych po całym Starym Kontynencie – specjalnie na 60. rocznicę pierwszych tego typu mistrzostw. Nie tylko kibice, ale również i typerzy oraz bukmacherzy czekają na to święto, uznając je jako „sezon” na swoją działalność. Nie ma co owijać w bawełnę – wtedy w końcu ich usługi cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem ze strony odbiorców. W naszym artykule przedstawimy wszystko, co powinieneś o imprezie z perspektywy kogoś, kto ma ochotę zwiększyć płynące z niej emocje właśnie za pośrednictwem zakładów bukmacherskich.

Typy bukmacherskie na Euro 2021
Typy bukmacherskie na Euro 2021

Hit wśród graczy – typy MŚ 2022!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbyły się w roku 2021, już dawno za nami. Cały czas jednak nie brakuje dużych imprez sportowych do typowania. Jeżeli ktoś tylko ma ochotę, może w dowolnym momencie sprawdzić, jakie są aktualne typy na MŚ 2022. Wystarczy kliknąć na odnośnik, by przekonać się o tym, na jakie wydarzenia stawia się teraz najwięcej i dlaczego. Które reprezentacje pozwalają zarobić najwięcej?

Typy na mecze Euro 2021 z podziałem na grupy

Poniżej prezentujemy wykaz grup (wciąż niepełnych – patrz na informacje o barażach poniżej), które wezmą udział w pierwszej fazie Mistrzostw Europy wraz ze wskazaniem tego, na kogo kursy są największe (lista prezentowana jest w kolejności rosnącej – od pierwszego zespołu o najmniejszym kursie, do ostatniego, mogącego pochwalić się największym). Naturalnie rzeczywiste kursy bukmacherskie bliżej właściwych mistrzostw mogą się różnić, w zależności chociażby od stanu zdrowia zawodników czy formy drużyny pokazanej w przed-turniejowych meczach towarzyskich.

Grupa A

 • Włochy
 • Szwajcaria
 • Turcja
 • Walia
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Grupa A rozpocznie tegoroczne zmagania – meczem otwarcia będzie spotkanie Włochów z Turcją, przy czym obstawiając wygraną tej drugiej możemy zgarnąć więcej. To Włochów najczęściej typuje się do awansu z pierwszego miejsca – posiadają bowiem nie tylko bardzo solidny skład, ale i przewagę własnej publiczności. Choć Walia posiada najlepsze kursy, nie należy jej nie doceniać – jest solidną i bardzo dobrze radzącą sobie z presją drużyną, która przed czterema laty zdołała wywalczyć sobie awans do półfinału. Dopiero w nim poległa, ale sam fakt znalezienia się tam świadczy o jej klasie. Szwajcaria jest zespołem dość niestabilnym – cztery lata temu typowanym na czarnego konia mistrzostw. Nie została nim, ale statystyka stoi po jej stronie, przynajmniej w porównaniu z Turcją (również mającą ochotę na awans z grupy) i Walią.

Grupa B

 • Belgia
 • Dania
 • Rosja
 • Finlandia

Choć grupa B wydaje się być z pozoru nudną, w świecie bukmacherskim może być sensacyjną. Wszystko ze względu na Finlandię z bardzo wysokim kursem – jej reprezentacja zaskakująco dobrze poradziła sobie z eliminacjami i przebojem trafiła do fazy zasadniczej. Już tego nie spodziewał się nikt! Jeżeli więc mówić o potencjalnym czarnym koniu, to ona może nim być. W kwestii awansu jedno jest bardzo prawdopodobne – zapewni go sobie Belgia, która w chwili obecnej jest pierwszą drużyną rankingu FIFA. Danii jednak nie można odmówić waleczności, a Rosji – po prostu dobrej gry, którą udowodniła w czasie Mistrzostw Świata przed własną publicznością. W tej grupie ta będzie przychylna Danii, która rozegra wszystkie swoje spotkania w Kopenhadze.

Grupa C

 • Holandia
 • Austria
 • Ukraina
 • zwycięzca barażu dywizji A i D

W grupie C jest jeden pewniak, którym wydaje się być Holandia (która będzie gospodarzem na swoich meczach – te będą się toczyć w Amsterdamie) – właśnie z tego względu kursy na nią są najniższe. Diametralnie różni się sytuacja, jeżeli chodzi o nieco dalszą stawkę, w której bój toczyć będą Ukraina i Austria. Obie te drużyny są na dość podobnym poziomie. Zamieszać może również zespół, którzy zostanie dolosowany – można się jednak spodziewać, że będzie to walka o drugie miejsce, również gwarantujące awans.

Euro 2021 oferta bukmacherska
Euro 2021 oferta bukmacherska

Grupa D

 • Anglia
 • Chorwacja
 • Czechy
 • zwycięzca barażu dywizji C

Grupa D, pomimo bycia niepełną, już teraz prezentuje się bardzo okazale. Będziemy w niej mieli do czynienia ze swoistą „powtórką z rozrywki”, w której Anglicy zmierzą się z Chorwatami, tym samym powtarzając sytuację znaną z półfinałów Mistrzostw Świata w Rosji. Tym razem jednak to reprezentacja Anglii będzie grała u siebie, na Wembley – będzie więc w stanie zrewanżować się za porażkę (2:1) i udowodnić, że jest godna awansu. To ona ma zresztą rolę faworyta – a o zachwycającej Chorwacji można powiedzieć wiele. Pewne jest, że będzie się starała, a jej ambicja sięga ponad drugie miejsce. W bardzo ciężkiej sytuacji znajdują się Czesi (z najwyższym kursem) i zapewne znajdzie  się dolosowana drużyna. Tutaj walka będzie zażarta, o każde miejsce gwarantujące awans do fazy pucharowej.

Grupa E

 • Hiszpania
 • Polska
 • Szwecja
 • zwycięzca barażu dywizji B

„Polskie” grupy od zawsze przykuwają uwagę wszystkich typerów z naszego kraju i cieszą się ogromną popularnością. Tym razem reprezentacja naszego kraju przyjeżdża w roli jednego z faworytów, zwłaszcza po tak solidnych eliminacjach i bardzo dobrze rozegranych wcześniejszych turniejach. Choć o awansie Hiszpanów, grających zresztą u siebie, nie ma co mówić, bo jest on niemal pewny (świadczą o tym również kursy), Polska ma duże szanse awansować. Z tym, że jej pierwsze spotkanie jest jeszcze niepewne, drugie będzie z Hiszpanią, a trzecie – ze statystycznie gorszą, ale bardzo dobrze uporządkowaną i zorganizowaną Szwecją, na które kursy są niewiele wyższe, niż na reprezentantów naszego kraju. Bardzo możliwe też, że to to spotkanie zadecyduje o losach naszej reprezentacji w dalszych fazach turnieju.

TYLKO na stronie www.STS.pl można odebrać aż 29 PLN bez depozytu za samą rejestrację. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE”. ZOBACZ VIDEO:

Grupa F

 • Francja
 • Niemcy
 • Portugalia
 • zwycięzca barażu dywizji A i D

Nawet jeśli grupa F jest kolejną grupą niepełną, już teraz nazywa się ją „grupą śmierci” – nie bez powodu. Znajdują się w niej bowiem Portugalczycy, a zatem drużyna broniąca tytułu Mistrzów Europy, a naprzeciw nim stanie… Francja, którą pokonali w finale. Obie drużyny reprezentują najwyższy światowy poziom, a między nie wmieszały się jeszcze Niemcy, który nawet pomimo nieudanego występu na Mundialu w Rosji mają chrapkę na zwycięstwo i są uważani za drużynę godną awansu. Kursy na nich są zresztą niższe, niż na Portugalię (którą w rzeczy samej uważa się za mniej prawdopodobną do awansu – przynajmniej na chwilę obecną). Niemcy będą miały poważną przewagę w postaci własnej publiczności z Monachium. Czy ta im jednak wystarczy? Jedno jest pewne – drużyna, która zostanie dolosowana do tej grupy z baraży będzie miała ciężki orzech do zgryzienia i natrafi na zespoły, z których każdy będzie najbardziej wymagający.

Co trzeba wiedzieć na temat Euro 2021 z perspektywy typera?

Choć Euro 2021 rozpoczyna się, jak już wcześniej wspomnieliśmy, 12 czerwca 2021 roku, zakłady bukmacherskie na mecze będą przyjmowane na długo przed tym, u większości bukmacherów niemal od razu po rozegraniu baraży (to one zadecydują o ostatecznym kształcie grup od C do F).

Wbrew pozorom, bardzo ważnym aspektem w pojedynczych rozgrywkach jest to, kto gra „u siebie” – z uwagi na formułę tegorocznych mistrzostw, element „gospodarzenia” występuje u kilku drużyn. Miejmy go na uwadze dokonując rozsądnych zakładów.

Nie zawsze ten, kto jest faworytem okazuje się tym zwycięskim. Przeglądajmy statystyki oraz patrzmy na formę wybranych drużyn i piłkarzy, nie starając się bazować na tym, co mówiło się przed samymi Mistrzostwami.

Typowanie Euro 2021
Typowanie Euro 2021

Bukmacherzy z pewnością przygotują specjalne oferty dla nowych graczy właśnie z okazji Euro 2021. Wstrzymajmy się więc z rejestracją, a bardzo możliwe, że nam się opłaci.

Obstawiając mecze Euro 2021 korzystamy nie tylko z legalnego, ale też solidnego bukmachera, najlepiej takiego o stażu, który świadczy o tym, że obsługiwał on poprzednie większe turnieje. W ten sposób będziemy mieli pewność, że udźwignie sprawę i poradzi sobie w najcięższym dla bukmachera okresie.

Musimy mieć na uwadze, że bukmacherzy przygotują specjalne zakłady obejmujące nie tylko typowanie wybranych meczy (a zatem kto wygra poszczególne spotkanie), ale i chociażby zwycięzców konkretnych grup czy też – od razu – kraju, który zdobędzie Mistrzostwo Europy. Kraj ten można wybrać już teraz, bo kurs na to jest olbrzymi – nic jednak dziwnego, gdyż jest to coś tak niepewnego, że trafienie może być nie lada wyczynem. Wyczynem, ale i prawdziwą okazją na solidne wzbogacenie się.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.