Ładowanie
×

iLotto, czyli Lotto przez internet?

iLotto, czyli Lotto przez internet?

iLotto, czyli Lotto przez internet?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Lotto przez internet dostępne będzie na platformie internetowej o nazwie iLotto!

iLotto, czyli Lotto przez internet?

iLotto, czyli Lotto przez internet?

Gracze z wielką niecierpliwością czekają na wszelkie newsy, które dotyczą Lotto przez internet. Jeszcze jakiś czas temu tego typu projekt można by było uznać za sferę marzeń, ale teraz już wiemy, iż rzeczywiście taki portal ma powstać i to dość szybko.

Kilka miesięcy wstecz nie było wiadomo zbyt wiele na temat Lotka online. Teraz różnego rodzaju newsów jest coraz więcej, chociaż nie wszystkie z nich trzeba traktować poważnie. Warto mieć na uwadze, iż tak naprawdę tylko informacje z pierwszej ręki są w stu procentach wiarygodne.

Jak się okazuje, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Lotto będzie dostępne pod adresem internetowym o nazwie iLotto. Online prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze w roku 2018, chociaż nie jest to pewne.

Czy Unibet jest legalny w Polsce 2023?

W dokładnie będzie można grać w iLotto online? Prawdopodobnie przede wszystkim będą tam dostępne najbardziej znane produkty Totalizatora Sportowego. Nie chce nam się wierzyć, by od samego początku pomysłodawcy zdecydowali się na wprowadzenie wielu elementów rozrywki. Wszystko będzie raczej udostępniane stopniowo.

A co wy sądzicie o Lotto w internecie? Podoba wam się taki pomysł czy tak zwany Totolotek to zupełnie nie wasza bajka? Dajcie znać, co myślicie na ten temat! 🙂

Chcesz obstawiać legalnie? Zobacz ofertę www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.