Totolotek – oferta i recenzja bukmachera

497

Totolotek to firma z bardzo długim stażem. Jej oferta dostępna jest od blisko 20 lat, a od 2013 roku można korzystać z niej także za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki odpowiedniej licencji zawieranie zakładów jest w niej legalne i bezpieczne, a pieniądze spółki mogą wspierać, między innymi, kluby z Ekstraklasy oraz przeróżne turnieje, niekoniecznie te najpopularniejsze.

Bukmacher bez przerwy poszerza swoją działalność internetową, co przekłada się na liczbę aktywnych graczy, którzy mu zaufali. Tylko tutaj znajdziecie, między innymi, tak szeroki wybór zakładów na wyścigi konne odbywające się na fizycznych torach zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Nie zabrakło też miejsca dla typowo wirtualnych sportów oraz dyscyplin, którymi interesuje się tylko garstka największych pasjonatów.

Bonus powitalny 500 PLN w Totolotku

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totolotku, możesz założyć je już teraz i otrzymać wysoki bonus od pierwszego depozytu dokonanego na konto bukmacherskie. Wystarczy kliknąć w TEN LINK i postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie. Maksymalnie na jeden profil można otrzymać 500 złotych. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 500 PLN do dyspozycji będziesz miał 100% więcej, czyli równy 1000!

totolotek rejestracja bonus

Bonus 20 PLN bez depozytu

Nie jesteś zdecydowany, czy aby na pewno Totolotek to dla ciebie odpowiedni wybór? Żaden problem! Po założeniu konta nie musisz dokonywać żadnego depozytu, by móc obstawić mecz swojej ukochanej drużyny i przetestować możliwości oferowanych przez bukmachera.

Jeżeli zarejestrujesz się z naszej strony, na start sprezentowane ci zostanie zupełnie darmowe 20 złotych! Bonusową kasę można wykorzystać jako zakład bez ryzyka. Możesz zatem zaszaleć i spróbować wygrać znacznie więcej, niż zwykle bądź zagrać zachowawczo i liczyć na ekstra gotówkę bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!

Legalna gra bez podatku w Totolotku 

12% podatku od wygranych to nic miłego. Gracze mający konto w Totolotku nie muszą się tym przejmować. Pobierając darmową aplikację mobilną bukmachera i obstawiając w niej wydarzenia sportowe, dostajesz 6% wygranych więcej! W praktyce oznacza to tylko jedno: płacisz legalnie dwa razy mniej podatku, czyli zyskujesz!

A dla tych, którzy preferują tradycyjną grę przed komputerem, Totolotek ma super niespodziankę: piątki bez podatku oraz zniesienie pełnych 12% w dniu rozgrywania meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Mówiąc wprost, od wtorku do piątku wszystkie wygrane trafiają do ciebie!

Premia 20 PLN do kuponów AKO

Im więcej wydarzeń na jednym kuponie, tym pokaźniejsza wygrana! Jeżeli postawisz w Totolotku przynajmniej cztery wydarzenia na jednej „taśmie”, dostaniesz bonus w wysokości 10% stawki do 20 PLN. Dodatkowe środki możesz wykorzystać na co chcesz – nie są obarczone warunkami obrotu, których spełnienie graniczy z cudem!

Oferta na kupony AKO dostępna jest w Totolotku w każdą środę. Można z niej korzystać przez nieograniczony czas i zawsze bez żadnych dodatkowych opłat!

Nagrody rzeczowe dla graczy

Bukmacher dla swoich graczy przygotował BetClub. To wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu każdy postawiony kupon to konkretna liczba punktów. Zebrane „oczka” można zamieniać na przeróżne nagrody rzeczowe lub typowo bukmacherskie. W katalogu gadżetów znaleźć można gadżety elektroniczne, FreeBety oraz bonusy pieniężne do wykorzystania w dowolnym czasie!

Co najważniejsze: szansa na zdobycie unikalnych prezentów jest dla każdego taka sama! Rejestracja w BetClubie jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Totolotek – opinie graczy

Klienci Totolotka to w chwili obecnej jedna z najliczniejszych grup w branży bukmacherskiej w naszym kraju. Wszyscy, którzy regularnie grają w tym portalu, chwalą sobie bardzo wysokie kursy i liczne promocje obejmujące nie tylko najpopularniejsze wydarzenia sportowe.

Bardzo dobrze w Totolotku funkcjonuje Biuro Obsługi Klienta, które dostępne jest dla każdego aż siedem dni w tygodniu. Na pewno nie można tu również narzekać na szybkość realizacji wpłat i wypłat oraz przejrzystość polskojęzycznego interfejsu.

Ogromną zaletą tego bukmachera bez wątpienia nazwać można bonusy powitalne, w tym jeden dostępny bez konieczności składania depozytu!

Warto przeczytać: Fortuna bukmacher online recenzja

Totolotek – oferta i recenzja bukmachera
5 (100%) 1 vote