Ładowanie
×

Jak działa Early Payout na Fuksiarz.pl?

Jak działa Early Payout na Fuksiarz.pl?

Nowość na rynku bukmacherskim wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, a kiedy drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie wynik zostanie rozliczony, jako wygrany.

Fuksiarz Early Payout – wynik 2:0 zawsze oznacza wygraną!

Fuksiarz Early Payout – wynik 2:0 zawsze oznacza wygraną!

Trzeba powiedzieć, że takiej oferty, jak „Early Payout” nie posiada żaden inny bukmacher, jak Fuksiarz. Jest to niewątpliwe unikalna oferta promocyjna, z której może korzystać każdy użytkownik.

Promocja „Early Payout” dostępna graczom jest codziennie, aż do odwołania. Jednak trzeba wiedzieć, że jest ona dostępna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl.

Bonusy bukmacherskie na piłkę nożną

Warunki promocji „Early Payout” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć kupon SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jedne typ z takich rozgrywek, jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa, Puchar Polski, Premier League, Serie A, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga, El MŚ Europa.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Jeśli zagrany mecz będzie pochodził z powyższych rozgrywek i dana drużyna osiągnie dwubramkowe prowadzenie zakład zostanie rozliczony, jako wygrany. Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować również znaczenia z innych rozgrywek.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Legalny bukmacher Fuksiarz na start wszystkim graczom oferuje limitowaną akcję promocją, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny zakład, aż do 500 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –>>BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 500 PLN. Rejestracja w Fuksiarz jest bardzo przejrzysta i szybka, wystarczy minutkę, żeby założyć konto u tego nowego bukmachera online,


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.