Ładowanie
×

Jak obstawiać mecze ligi angielskiej w internecie?

Jak obstawiać mecze ligi angielskiej w internecie?

Jak obstawiać mecze ligi angielskiej w internecie?

Zakłady na mecz ligi angielskiej to bardzo popularny temat wśród typerów. Co trzeba wiedzieć, by samemu spróbować swoich sił w obstawianiu Premier League?

Jak obstawiać mecze ligi angielskiej w internecie?
Jak obstawiać mecze ligi angielskiej w internecie?

Premier League – rozgrywki jedyne w swoim rodzaju

Angielska piłka ma wśród polskich kibiców bardzo wielu zwolenników. Miłośnikom futbolu w naszym kraju podoba się to, jak dynamiczne są mecze Premier League i jak zawodnicy w tych rozgrywkach walczą o dosłownie każdy centymetr murawy.

Zainteresowanie ligą angielską jest bardzo duże także wśród typerów, czyli osób, które obstawiają wydarzenia sportowe w zakładach bukmacherskich. Strony pozwalające na zawieranie zakładów wyrastają jak grzyby po deszczu, a ich reklamy spotkamy przy okazji każdej transmisji telewizyjnej. Niestety, cały czas nie wszyscy wiedzą, jak obstawiać Premier League i czy w ogóle jest to możliwe i legalne.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Legalne obstawianie meczów Premier League – fakt czy mit?

W sieci na temat bukmacherki pojawiają się często sprzeczne informacje. Z jednej strony czytamy pewniaki Premier League, by za chwilę przeczytać, że obstawianie na tej czy na tej stronie jest nielegalne i grozi poważnymi konsekwencjami. Komu wierzyć, a komu nie – co trzeba wiedzieć na temat gry u buka w Polsce?

Nieprawdą jest to, że nigdzie nie można legalnie obstawiać meczów ligi angielskiej. Można to jednak robić tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Dobra wiadomość jest taka, iż takich serwisów jest całe mnóstwo, a dobrym przykładem jest www.STS.pl czy www.eFortuna.pl.

Co trzeba zrobić, by obstawiać ligę angielską u bukmachera?

liga angielska obstawianie
liga angielska obstawianie

Aby postawić na swojego faworyta występującego w lidze angielskiej, mamy do wyboru dwie drogi. Jedna to korzystanie z tradycyjnej formy gry, czyli odwiedzenie punktu stacjonarnego. Kolejna, ta bardziej nowoczesna, polega na zawieraniu zakładów przez internet. Jakby na to nie spojrzeć, dominuje wśród typerów głównie ta ostatnia – jest wygodna, bezpieczna i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Do grania online potrzebne jest przede wszystkim konto typerskie. Aby je założyć, wchodzimy na stronę internetową bukmachera i podajemy kilka danych na swój temat. Do wpisania często jest też kod promocyjny gwarantujący otrzymanie dodatkowych profitów.

Częstym wyborem polskich typerów jest strona www.STS.pl. Na ten moment to zdecydowanie najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Każdy nowy klient otrzymuje tu ponad 1200 PLN za założenie konta!

STS bonus bez depozytu wynosi 29 PLN i przyznawany jest za samo wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE„. Kolejnym prezentem jest 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN i zakład bez ryzyka w wysokości 20 PLN w STS Betgames, czyli legalnych kartach online.

Jak założyć darmowe konto typerskie w STS? Zobacz wideo:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.