50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

Aż 50000 PLN przygotował bukmacher STS dla skutecznie obstawiających mecze Ligi Narodów UEFA. Jeżeli ktoś planuje typowanie Holandia – Polska, Polska – Bośnia oraz innych pojedynków, na pewno zainteresuje się tą promocją!

50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!
50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

Kasa dla skutecznych, a nie dla aktywnych!

W przypadku wielu promocji bukmacherskich nagradzana jest sama aktywność, jednak nie tym razem. Na stronie www.STS.pl przygotowano aż 50.000 PLN bonusu, które otrzyma w równej części każdy skutecznie obstawiający. Wszystko to z okazji meczów Ligi Narodów UEFA, która właśnie wystartowała.

W piątek Polska zagra na wyjeździe z Holandią, a kilka dni później u siebie zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Typerzy nie mają powodów do narzekania, bo ciągle jest co grać, a typy bukmacherskie na najbliższe wydarzenia pojawiają się w zasadzie cały czas!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Aby mieć szansę na zdobycie swojej części z puli 50.000 PLN, należy zarejestrować się w opisywanej promocji. Można to zrobić na stronie internetowej www.STS.pl poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku. Wszystko zajmuje dosłownie parę sekund!

Jak dostać pieniądze na grę od bukmachera STS?

Zgodnie z regulaminem promocji od STS, każdy gracz może otrzymać bonus z okazji Ligi Narodów UEFA, jeśli tylko postawi kupon:

  • na dokładny wynik dowolnego meczu piłkarskiego z Ligi Narodów
  • ze stawką minimalną 20 PLN
  • SOLO.

Każdy uczestnik akcji może zgłosić dowolną liczbę zakładów. Nagrody wypłacane będą od puli nagród 50.000 PLN, tak więc im mniej osób spełni warunki oferty, tym lepiej! Przykładowo: 100 zakwalifikowanych osób to 500 złotych premii, a 1000 typerów spełniających warunki to 50 zł w prezencie.

Można typować mecze Polski, ale także innych reprezentacji. W najbliższych dniach w terminarzu Ligi Narodów nie brakuje ciekawych spotkań, tak więc każdy jest w stanie wybrać coś w sam raz dla siebie.

Następujące kupony nie są kwalifikowane do promocji: zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia.

Dla nowych graczy nadal jest bonus bez depozytu! Kod promocyjny w STS to „BETONLINE”

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji obstawiać w STS, a chciałby sprawdzić jak to jest, może odebrać 29 PLN jako bonus bez depozytu. Jest to prezent przyznawany za samo założenie konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Po zapisaniu się do bukmachera można sprawdzić w praktyce jego ofertę, grając przyznane 29 PLN. Kiedy natomiast zdecydujemy się na pierwszą wpłatę, będziemy uprawnieni do otrzymania 100% do 1200 PLN i 20 PLN jako bezpieczny kupon do wykorzystania w STS Betgames.

Jak zakłada się darmowe konto z bonusem w STS? Wszystko dokładnie pokazuje poradnik wideo:

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy