Ładowanie
×

50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

Aż 50000 PLN przygotował bukmacher STS dla skutecznie obstawiających mecze Ligi Narodów UEFA. Jeżeli ktoś planuje typowanie Holandia – Polska, Polska – Bośnia oraz innych pojedynków, na pewno zainteresuje się tą promocją!

50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!
50.000 PLN dla skutecznych typerów od STS!

Kasa dla skutecznych, a nie dla aktywnych!

W przypadku wielu promocji bukmacherskich nagradzana jest sama aktywność, jednak nie tym razem. Na stronie www.STS.pl przygotowano aż 50.000 PLN bonusu, które otrzyma w równej części każdy skutecznie obstawiający. Wszystko to z okazji meczów Ligi Narodów UEFA, która właśnie wystartowała.

W piątek Polska zagra na wyjeździe z Holandią, a kilka dni później u siebie zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Typerzy nie mają powodów do narzekania, bo ciągle jest co grać, a typy bukmacherskie na najbliższe wydarzenia pojawiają się w zasadzie cały czas!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Aby mieć szansę na zdobycie swojej części z puli 50.000 PLN, należy zarejestrować się w opisywanej promocji. Można to zrobić na stronie internetowej www.STS.pl poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku. Wszystko zajmuje dosłownie parę sekund!

Jak dostać pieniądze na grę od bukmachera STS?

Zgodnie z regulaminem promocji od STS, każdy gracz może otrzymać bonus z okazji Ligi Narodów UEFA, jeśli tylko postawi kupon:

  • na dokładny wynik dowolnego meczu piłkarskiego z Ligi Narodów
  • ze stawką minimalną 20 PLN
  • SOLO.

Każdy uczestnik akcji może zgłosić dowolną liczbę zakładów. Nagrody wypłacane będą od puli nagród 50.000 PLN, tak więc im mniej osób spełni warunki oferty, tym lepiej! Przykładowo: 100 zakwalifikowanych osób to 500 złotych premii, a 1000 typerów spełniających warunki to 50 zł w prezencie.

Można typować mecze Polski, ale także innych reprezentacji. W najbliższych dniach w terminarzu Ligi Narodów nie brakuje ciekawych spotkań, tak więc każdy jest w stanie wybrać coś w sam raz dla siebie.

Następujące kupony nie są kwalifikowane do promocji: zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia.

Dla nowych graczy nadal jest bonus bez depozytu! Kod promocyjny w STS to „BETONLINE”

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał okazji obstawiać w STS, a chciałby sprawdzić jak to jest, może odebrać 29 PLN jako bonus bez depozytu. Jest to prezent przyznawany za samo założenie konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Po zapisaniu się do bukmachera można sprawdzić w praktyce jego ofertę, grając przyznane 29 PLN. Kiedy natomiast zdecydujemy się na pierwszą wpłatę, będziemy uprawnieni do otrzymania 100% do 1200 PLN i 20 PLN jako bezpieczny kupon do wykorzystania w STS Betgames.

Jak zakłada się darmowe konto z bonusem w STS? Wszystko dokładnie pokazuje poradnik wideo: