Ładowanie
×

Jak skutecznie grać u bukmachera? Poradnik dla typera

Jak skutecznie grać u bukmachera? Poradnik dla typera

Ostatnio nie brakuje osób, które chcą zainwestować trochę pieniędzy w bukmacherkę. Zależy Ci na legalnym pomnażaniu oszczędności? W takim razie pierwszym krokiem jest wybór dobrego bukmachera. Warto także wiedzieć, co obstawiać, a od czego należy trzymać się możliwie jak najdalej.

Jeśli chcesz zarabiać, to musisz wybrać legalnego bukmachera…

Obecnie ta sprawa jest dość uporządkowana. Od momentu wejścia w życie znowelizowanej Ustawy Hazardowej podmioty bukmacherskie doskonale wiedzą, jakie są kryteria, by oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. W sposób całkowicie legalny. Cały czas są jednak pewne podmioty, które omijają prawo. Musisz się trzymać od nich z daleka. Jeśli chcesz grać legalnie, to warto wybrać np. bukmachera internetowego Betfan. Jest to bowiem legalna firma hazardowa, która posiada m.in. odpowiednie dokumenty, by zgodnie z prawem działać na terenie naszego kraju.

Co daje Ci jednak rejestracja w takim buku? Ogólnie wykonując ten ruch nie łamiesz prawa. Możesz swobodnie realizować transakcje finansowe (wpłaty oraz tak samo wypłaty). Dodatkowo Betfan przygotował dla każdego nowego Klienta multum promocji. Możesz np. zdecydować się na cashback do 600 PLN, czy podwojenie wpłaty do 1000 PLN. To zaś kolejny argument przekonujący ludzi do tego, aby wybrać ten podmiot hazardowy.

Jakie typy dnia warto obstawiać?

Co zaś grać, by wygrywać? Aktualne typy dnia od znanych ekspertów cieszą się sporym zaingerowaniem. Jeśli zatem wolisz na początek sugerować się wskazówkami innych, to jest to bardzo polecana opcja. Na stronie internetowej Sport Betfan masz m.in. swobodny dostęp do Typów Dnia. Nie wiesz, co dzisiaj postawić? Wejdź na ten portal i zobacz, co przygotowali fachowcy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że typy bukmacherskie są redagowane przez ekspertów od tego właśnie zagadnienia. Są to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje teoretyczne i przede wszystkim praktyczne. Poza tym takie typy bukmacherskie są w 100% darmowe. Możesz zatem z nich korzystać bez żadnego problemu.

Oczywiście, masz także okazję samodzielnie selekcjonować ofertę bukmachera Betfan (lub innej wybranej przez Ciebie firmy hazardowej). Pamiętaj, by wziąć pod uwagę możliwie jak najwięcej czynników. Nie możesz np. skoncentrować się tylko na pozycjach w tabeli itd. Trzeba sprawdzać (pod kątem spotkań piłkarskich, bo to one są najczęściej grane) obecną formę, dyspozycję w spotkaniach domowych/wyjazdowych, przewidywane składy, listę zawodników kontuzjowanych (albo zawieszonych za kartki) itp.

Ile wydarzeń umieszczać na kuponie?

Im mniej, tym lepiej. Korzystasz na razie z typów innych? W takim dziale nie brakuje propozycji. To jednak nie oznacza, że wszystkie trzeba umieszczać na swoim kuponie. Poleca się, by typować single albo ewentualnie duble. Czyli jedno, góra dwa wydarzenia na kuponie. Dlaczego jest to optymalna liczba? Pamiętaj, że każde dokładane przez Ciebie wydarzenie to większa szansa na to, że… przegrasz. To bardzo ważne. Warto zatem maksymalnie ograniczać liczbę wydarzeń na puszczanych kuponach. A na singlach lub dublach (przy odpowiedniej skuteczności) można naprawdę sporo zarabiać.