Ładowanie
×

Te błędy nie pozwalają ci zarabiać u bukmachera!

Te błędy nie pozwalają ci zarabiać u bukmachera!

Te błędy nie pozwalają ci zarabiać u bukmachera!

Nie wszyscy mogą pochwalić się regularnym wygrywaniem u bukmachera. Winią wszystkich wokół, ale nie wiedzą, że popełniają błędy, których unikanie może pozwolić na efektywniejsze stawianie kuponów!

Te błędy nie pozwalają ci zarabiać u bukmachera!
Te błędy nie pozwalają ci zarabiać u bukmachera!

Recepta na sukces? Popełniać mało błędów!

W sporcie bardzo często mówi się, że wygrywa ten, kto popełni mniej błędów, lub ten, kto będzie w stanie wykorzystać więcej wpadek u przeciwnika. Oba powiedzenia są do siebie oczywiście podobne. Odnoszą się bowiem do tego samego, czyli pomyłek, które albo wykorzysta przeciwnik, albo my sami. Celem każdego sportowca jest więc jak najmniejsza ilość popełnionych błędów, które mogą mieć wpływ na końcowy wynik. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich. Tu naprzeciw siebie stają gracze oraz bukmacherzy. Zadaniem obu stron jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy. Osoby, które stawiają na wybrane przez siebie wydarzenia sportowe, skupiają się głównie na tym, aby wybierając typy (nie ważne czy typy tenis, typy na piłkę nożną czy baseball), które ostatecznie znajdą się na kuponie, zrobić to w sposób mądry i przemyślany.

Tylko wówczas można mówić o szansie na zwycięstwo. Firmy bukmacherskie z kolei mają proste zadanie: dostarczać jak największej liczby ciekawych typów, tworzyć szeroką i konkurencyjną na rynku ofertę dla obecnych i nowych użytkowników oraz tak żonglować kursami, aby doświadczeni i początkujący gracze raz na jakiś czas wpadali w ich sidła. Innymi słowy, chodzi o to, aby — wybierając za przykład piłkę nożną — oddawać dla grających niskie kursy, które mogą sugerować, że jedna z drużyn jest faworytem, gdzie tak naprawdę istnieje szansa na bardzo wyrównany mecz, nawet ze wskazaniem na drugą drużynę, obok której widnieje wysoki kurs. Zarówno gracze jak i firmy bukmacherskie mają zatem swoje sposoby na to, aby wzajemnie rywalizować ze sobą. Wszystko rzecz jasna odbywa się w sposób legalny. Taki jest po prostu hazard. Obie strony nie mogą zwyciężać, dlatego każda z nich robi wszystko, aby być krok przed swoim rywalem. 

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu dla graczy

Jak wygrywać u bukmachera?

Na początku niniejszego tekstu wspomnieliśmy o błędach, które mogą być powodem przegranej, lub, umiejętnie wykorzystane, wygranej. Co ciekawe ten przykład świetnie wpisuje się również w tematykę zakładów bukmacherskich. Nie wystarczy bowiem być sprytnym, czyli mieć dobrą taktykę do obstawiania lub do ustawiania kursów. Rzecz w tym, aby popełniać jak najmniej błędów, które może wykorzystać przeciwnik. Więcej takowych, jeśli chodzi o przykład zakładów bukmacherskich, można umieścić po stronie użytkowników. Warto jednak pamiętać, co wielu może wydać się zaskoczeniem, że błędy popełniają również największe firmy bukmacherskie. Jeśli wiesz gdzie ich szukać, a przy okazji sam popełniasz mało własnych, to stoi przed tobą autostrada do sukcesu. 

Te błędy typerzy popełniają najczęściej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z rywalizacji użytkownicy kontra firmy bukmacherskie bardzo często zwycięsko wychodzą Ci drudzy. Wystarczy spojrzeć na rozwój wielu z nich i do takiego wniosku można dojść samemu. Nie oznacza to jednak, że jako gracze jesteśmy zawsze na straconej pozycji. Końcowy sukces zależy jednak głównie od Ciebie. Poniżej znajduje się lista błędów, które najczęściej popełniają nowi, ale i często doświadczenie użytkownicy. Każda taka wpadka to rzecz jasna sukces firmy bukmacherskiej. Warto zatem zapoznać się z poniższą listą i zrobić wszystko, aby wymienionych błędów nie popełniać w swojej grze. 

  1. Kupon jak taśma 
  2. Magiczne zera na kuponie
  3. Chęć szybkiego rewanżu 
  4. Serce to zły doradca 
  5. Niski kurs to nie pewniak dnia 

Kupon jak taśma 

Jednym z podstawowych i bardzo często powielanych błędów przez nowych graczy są tak zwane kupony taśmy. Słowo taśma wzięło się w tym wypadku od wyglądu samego kuponu, na którym znajduje się tak dużo typów, że po wydrukowaniu go lub sprawdzeniu w wersji online, przypomina on taśmę. Już podczas wyjaśniania tego, skąd wzięła się wspomniana nazwa, łatwo jest samodzielnie dojść do wniosku, na czym dokładnie polega błąd. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa szansa na przegraną. Niespodzianki są wpisane w sport. Przegrane faworytów tym bardziej. Gracz musi zrobić więc wszystko, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia ich na swoim kuponie. Można to zrobić tylko przez znaczne zmniejszenie ilości typów. 

Magiczne zera na kuponie 

Kupony taśmy nie biorą się jednak z kosmosu. Coś tych użytkowników musi przecież pchać do tego, aby tak proste błędy popełniać. Są to oczywiście pieniądze. Im więcej zdarzeń, tym większa kwota widnieje w rubryce „możliwa wygrana”. I to przy niewielkim nakładzie finansowym. Nic więc dziwnego, że w szczególności wśród początkujących, występuje chęć do tego, aby oglądać ogromne kwoty na kuponach. Niestety, to zła strategia, w której oglądanie wysokich sum pieniędzy kończy się właśnie na kuponie, a nie na koncie w banku. 

Chęć szybkiego rewanżu 

Wielu graczy nie radzi sobie z porażkami. Te, zamiast uczyć i być drogowskazem na przyszłość, dla wielu są gwoździem do trumny. Często jest bowiem tak, że nawet racjonalni użytkownicy, którzy powoli budują swój kapitał, nagle doznają porażki. Często na tyle bolesnej, że nie mogą się z nią pogodzić: ich drużyna przegrywa w ostatniej sekundzie, sędzia nie dyktuje ewidentnego karnego i tak dalej. Co wówczas robią? Chcą jeszcze tego samego dnia odkuć się finansowo i stawiają wszystkie pieniądze na inne wydarzenie sportowe. Niestety. Takie działania kończą się często następną porażką i bankructwem. 

Wygrany kupon w STS - nie zawsze musi być to ogromna wygrana!
Wygrany kupon w STS – nie zawsze musi być to ogromna wygrana!

Serce to zły doradca 

Nie zaleca się, aby na kuponach umieszczać swoje ulubione drużyny sportowe lub graczy. Dlaczego? Bo zawsze będziemy typować ich zwycięstwa. Tak działa serce. I choć mózg może wysyłać do nas sygnały, ze w tym meczu lub zawodach, nasz typ niekoniecznie jest faworytem, to niestety do głosu dochodzi również serce, które przekonuje nas, że nasi idole na pewno dadzą radę. Niestety, często nie dają. Serce jest zatem złym doradcą, dlatego jeśli nie potrafisz go wyciszyć, nie typuj takich zdarzeń, które budzą u Ciebie silne emocje.  

Niski kurs to nie pewniak 

Na koniec warto wspomnieć o kursach. Jednej ze sztuczek firm bukmacherskich. W niektórych ligach, tych mniej popularnych, spotkania dwóch drużyn są często okraszone kursami, które mocno się od siebie różnią. To znaczy, jedna ekipa ma bardzo niski kurs, druga wysoki. Na pierwszy rzut oka może wydawać się zatem, że faworytem jest drużyna z niskim kursem. Tak zresztą myślą ci, którzy tworzą kupony taśmy. Nic bardziej mylnego. Część ze spotkań, które są wyrównane, specjalnie posiada takie kursy, aby wprowadzić mało obeznanego gracza w błąd i po prostu zepsuć mu kupon. 

Błędy popełniane przez firmy bukmacherskie 

Na szczęście — dla graczy — błędy popełniają również firmy bukmacherskie. I choć nie są one częste, to ich namierzenie może znacząco wpłynąć na to, czy kupon będzie zwycięski, lub nie. 

  1. Rażący błąd w kursie 
  2. Spóźnione informacje 

Rażący błąd w kursie 

Kursy wpisywane są przez ludzi. A jak wiadomo, ludziom też zdarza się popełniać błędy. Bardzo często do takich wpadek dochodzi podczas kursów, które wpisywane są na żywo. Jeden źle postawiony przecinek, może sprawić, że z założenia niski kurs, robi się bardzo wysoki. 

Spóźnione informacje 

Mówi się, że firmy bukmacherskie mają informacje z pierwszej ręki. To prawda, że ich pracownicy świetnie orientują się w dyscyplinach, którymi zarządzają. Nie oznacza to jednak, że nie możesz mieć wiadomości przed nimi. Jeśli jesteś znawcą na przykład żużla, i wiesz, że w biegu otwarcia na pewno nie pojedzie najsilniejsza para gości, ale takiej wiedzy nie ma jeszcze bukmacher, przez co kurs na gospodarzy jest wysoki, to nie wahaj się. Wykorzystaj jego błąd! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.