Ładowanie
×

Konto tymczasowe Fortuna

Konto tymczasowe Fortuna

Konto tymczasowe Fortuna

Konto tymczasowe Fortuna to możliwość dokonania rejestracji bez weryfikacji danych. Komu może się to przydać i jak dokładnie cały proces wygląda w praktyce?

Konto tymczasowe Fortuna
Konto tymczasowe Fortuna

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, a od pewnego czasu planujesz je założyć, na pewno wiesz, jak wygląda standardowa rejestracja u bukmachera.

Wypełnianie formularza ze swoimi danymi, a do tego kilka informacji o dokumentach tożsamości oraz ich skany. Mimo że firmy bukmacherskie zapewniają nas, iż jest inaczej, często rejestracja trwa nawet kilkadziesiąt minut. Dla spieszącego się człowieka to szmat czasu!

Konto tymczasowe Fortuna to nic innego jak możliwość zarejestrowania profilu do obstawiania bez konieczności przesyłania dokumentów do weryfikacji danych. Innymi słowy, w ciągu paru sekund podajemy podstawowe dane na swój temat i od razu możemy przejść do gry!

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Największa zaleta ekspresowego konta została już wymieniona, ale to jeszcze nie wszystko. Warto wspomnieć, że „tymczasowi” gracze traktowani są niemal tak samo, jak ci „normalni”. Różnica polega tylko na tym, że bez weryfikacji nie można dokonywać wypłat pieniędzy, a wpłacić można maksymalnie 5000 PLN.

Jak na pewno się domyślacie, nie jest możliwe granie ciągle na koncie, które nie ma zatwierdzonych danych. Bukmacher Fortuna wymaga, by każdy gracz dokończył w stu procentach proces rejestracji w ciągu 28 dni.

Konto u legalnego bukmachera można założyć za darmo. Przypominamy, że Fortuna to najpopularniejszy portal tego typu w Polsce. Oferuje dobre kursy bukmacherskie, a do tego można w nim znaleźć darmowe mecze online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.