Ładowanie
×

Polscy typerzy wierzą w awans Polski na Euro 2020

Polscy typerzy wierzą w awans Polski na Euro 2020

Polscy typerzy wierzą w awans Polski na Euro 2020

Aż 95 procent typerów uważa, że Polska zajmie pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do Euro 2020. Bukmacher TotalBET zdradza najpopularniejsze wybory graczy. 

Polscy typerzy wierzą w awans Polski na Euro 2020
Polscy typerzy wierzą w awans Polski na Euro 2020

Reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka powalczy o mistrzostwa Europy 2020 w grupie G. Biało-Czerwoni rozegrają po dwa mecze eliminacyjne z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą.

Awans z „polskiej” grupy wywalczą dwie najlepsze ekipy. Według osób obstawiających u bukmachera Totalbet, nasza drużyna narodowa nie powinna mieć większych problemów z uzyskaniem pierwszej lokaty.

Automaty do obstawiania meczów – gdzie najlepsze?

Eksperci bukmacherscy zgadzają się z przewidywaniami graczy. Kurs na 1. miejsce Polski wynosi 1.90, co oznacza, że za postawione 100 złotych można zarobić prawie 170 PLN po opodatkowaniu.

– „Gracze jak zawsze wierzą w naszą reprezentację, bo aż 95% z nich typuje, że Polska zajmie pierwsze miejsce w grupie G. Pozostałe zakłady rozkładają się między Austrię, Izrael, Słowenię, chociaż są i tacy, którzy szukają „fuksa” stawiając na Macedonię. Zainteresowanie zakładami na to, kto wygra całe Euro na razie nie jest duże, ale pojawiają się zagrania na faworytów: Francję, Hiszpanię i Niemcy” – mówi Karol Pecyna, analityk sportowy TOTALbet.

Euro 2020 będzie wyjątkowe, ponieważ gospodarzami imprezy będzie kilkanaście miast z całego kontynentu. Polska zrezygnowała z pomocy w organizacji turnieju, mimo że początkowo były takie plany.

Walka o tytuł najlepszej ekipy Starego Kontynentu odbywać się będzie na przełomie czerwca i lipca 2020 roku. Wszystkie mecze eliminacyjne odbywać się będą przez cały rok 2019. Reprezentację Polski pierwszy pojedynek eliminacyjny czeka w marcu.

Zakłady na zbliżające się mistrzostwa znaleźć będzie można u wszystkich legalnych bukmacherów. Będziemy informować was o wszelkich promocjach, bonusach oraz innych ofertach specjalnych związanych z tą piłkarską imprezą.

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.