Ładowanie
×

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Mamy trzynastego legalnego bukmachera w naszym kraju. Pod koniec listopada 2018 licencję od Ministerstwa Finansów otrzymała polska marka Typiko!

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Nowy legalny bukmacher Typiko!

Legalny bukmacher Typiko pojawił się na liście legalnych bukmacherów dość niespodziewanie. Mało kto myślał o tym, że Ministerstwo Finansów jeszcze w listopadzie przyzna jakąś koncesję. Niektórzy zwiastowali nawet, iż żadne nowe legalne zakłady bukmacherskie nie powstaną do końca tego roku!

Niestety, w chwili obecnej poza samą nazwą nie wiadomo zbyt wiele na temat Typiko. Jest to firma z siedzibą w Bielsku-Białej, która w naszym kraju chce działać w branży internetowych zakładów sportowych.

iLotto, czyli Lotto przez internet?

Ministerstwo Finansów nie przyznało Typiko licencji na prowadzenie działalności naziemnej. Nie wiadomo, czy jest to docelowa decyzja zarządców spółki, czy może jeszcze w tej kwestii coś się zmieni.

Przypominamy, że ostatnimi bukami z polską licencją byli do tej pory eWinner oraz Betfan. Na temat obu tych firm nadal nie pojawia się wiele informacji i nie wiadomo, czy w najbliższej przyszłości można spodziewać się większej poprawy w tej kwestii.

Oczywiście, poinformujemy was, gdy tylko Typiko oficjalnie się „przedstawi” i napisze na swój temat coś więcej. Póki co, pozostaje nam czekać! Uzbroiliście się już w cierpliwość? 🙂


Typiko zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.