Ładowanie
×

Milenium – oferta i recenzja bukmachera

milenium big

Milenium – oferta i recenzja bukmachera

Milenium to stosunkowo młody gracz na polskim rynku bukmacherskim, szczególnie internetowym. Doświadczeni miłośnicy obstawiania z pewnością kojarzą tę firmę z punktami stacjonarnymi i oferowanymi tam dobrymi kursami. Jeżeli zawieranie zakładów poza domem jest dla ciebie zbyt uciążliwe, możesz od pewnego czasu założyć konto gracza online i grać w Milenium przed ekranem komputera lub urządzenia mobilnego!

Milenium – Zakłady bukmacherskie online 18+

Milenium legalny bukmacher online

Firma Milenium jest legalnie działającym bukmacherem w naszym kraju. Wspiera ona wiele przedsięwzięć sportowych, a ostatnio rozpoczęła także współpracę z ekstraklasowym klubem, Zagłębiem Lubin.

Aby lepiej poznać tego bukmachera, warto przyjrzeć się z bliska oferowanym przez niego bonusom dla nowych graczy, stałym promocjom i wszystkiemu, co ma znaczenie dla każdego fana obstawiania!

bonus bez wpłaty sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Milenium – ekstra 20 PLN na start

Tylko u nas możesz na start otrzymać 20 PLN na grę w Milenium. Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę bukmachera www.milenium.pl. W tym przypadku wymagany jest również kod promocyjny: BETONLINE. Niespełnienie tych warunków jest jednoznaczne z rezygnacją z ekstra bonusu!

Otrzymane pieniądze można wykorzystać w dowolny sposób. Milenium umożliwia tworzenie kuponów przedmeczowych, live, a także tych związanych z tzw. Wirtualnymi Sportami. Tylko ty decydujesz, jak grasz, gdzie i kiedy!

Bonus powitalny 760 PLN

Mimo że Milenium nie należy do najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju, oferuje wyjątkowo wysoki i korzystny bonus powitalny od pierwszego depozytu. Jeżeli po rejestracji dokonasz depozytu na swój profil gracza, twoja wpłata zostanie powiększona aż o 100%! Przykładowo, deponując 600 PLN, będziesz miał do dyspozycji aż 1200 PLN! Maksymalnie od Milenium można otrzymać 760 PLN.

rejestracja milenium

Jak otrzymać bonus powitalny:

  1. Wejdź na stronę legalnego bukmachera www.Milenium.pl
  2. Podaj dane niezbędne do założenia konta
  3. Dokonaj wpłaty i zyskaj nawet 760 PLN!

10 PLN na obstawianie w Milenium

Wydaje się to niemożliwe, ale Milenium rzeczywiście oferuje znacznie więcej, niż konkurencja! Poza premią od pierwszej wpłaty i dodatkowym prezentem dla naszych Czytelników, można otrzymać tutaj dodatkowe 10 PLN na obstawienie dowolnego wydarzenia!

Otrzymanie specjalnego zakładu bez ryzyka jest bardzo proste! Wystarczy zostać członkiem nieodpłatnego programu lojalnościowego Milenium. Odpowiedni formularz znajduje się na oficjalnej stronie firmy. Jego wypełnienie zajmuje dosłownie chwilę, a nagroda w postaci 10 PLN trafia na konto niemal natychmiast!

Negocjowanie kursów 

Lubisz grać na wysokie stawki, dlatego zależy ci na super wygranych? Nic dziwnego i Milenium zdaje się to doskonale rozumieć. To jedyny legalny bukmacher w Polsce, w którym każdy gracz ma prawo do negocjowania kursów na wybrane wydarzenia. Podczas zawierania zakładu możesz wypełnić rubryczkę z własną propozycją kursową. Jeżeli zostanie poparta odpowiednimi argumentami (np. porównaniem z ofertą konkurencji), masz duże szanse na powodzenie i zwiększenie swojej potencjalnej wygranej! Pamiętaj – skorzystanie z tej opcji nic nie kosztuje, a pozwala naprawdę sporo zyskać!

Metody płatności i wypłaty wygranych

Milenium każdego dnia rozszerza swoją działalność. Obecnie można tutaj skorzystać z dwóch metod płatności: PayU oraz TPay. Oba te serwisy akceptują większość kont w polskich bankach, tak więc zlecenie na wpłatę lub wypłatę środków odbywa się bardzo szybko i przebiega bezproblemowo. Oczywiście, wszystko w stu procentach zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem!

Milenium – opinie graczy

Za co gracze najbardziej chwalą Milenium? Najczęściej wymienianą zaletą tego bukmachera jest dobrze działająca aplikacja mobilna, która pozwala na zawieranie zakładów na żywo. Ogromnym atutem jest w tym przypadku także opcja negocjowania kursów. Bardzo wiele osób otrzymało od Milenium korzystniejszą ofertę od konkurencji, która – co warto podkreślić – zazwyczaj nie przewiduje zmiany danego kursu na wniosek pojedynczego gracza.

Plusem założenia konta w Milenium są także rekordowe bonusy na start. 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, 760 PLN premii za pierwszy depozyt i 20 PLN od portalu PolskiBukmacher.net.pl – to wyjątkowo hojna oferta dla nowo zarejestrowanych osób i trudno obok niej przejść obojętnie!

Milenium Kod bonusowy

Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom dodatkowy bonus po rejestracji konta, wartość bonusu uzależniona jest od wpisanego kodu promocyjnego. Kod bonusowy Milenium to BETONLINE, dzięki temu do konta dopisywanych jest 20 PLN w formie ekstra bonusu.
Kod bonusowy Milenium to także wspaniała nagroda i nobilitacja dla wszystkich osób, którzy zaczynają soją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

___________
Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

2 comments