Ładowanie
×

Obstawianie rzutów rożnych. Freebet Etoto 25 PLN!

Obstawianie rzutów rożnych. Freebet Etoto 25 PLN!

Obstawianie rzutów rożnych. Freebet Etoto 25 PLN!

Masz konto u bukmachera Etoto? Możesz odebrać freebet 25 PLN w przypadku niepowodzenia w kuponie z typem na sumę rzutów rożnych!

Obstawianie rzutów rożnych. Freebet Etoto 25 PLN!
Obstawianie rzutów rożnych. Freebet Etoto 25 PLN!

Etoto darmowy zakład

Promocja przygotowana została dla wszystkich graczy zarejestrowanych w Etoto. Aby wziąć w niej udział, musisz zapisać się na oficjalnej stronie bukmachera.

W jednym tygodniu na każdy profil może zostać przyznany maksymalnie jeden freebet. Co bardzo ważne, rejestracja w ofercie również musi odbywać się co siedem dni!

Etoto przy przyznawaniu darmowych zakładów bierze pod uwagę tylko i wyłącznie kupony, które zostaną postawione na sumę rzutów rożnych w meczu piłkarskim wybranym przez gracza. Stawka nie może być niższa niż 50 PLN, natomiast kurs samego zdarzenia wynosić mniej od 1.02.

Jak otrzymać freebet?

Bukmacher kwalifikuje do promocji zarówno kupony LIVE, jak i przedmeczowe. Warto mieć jedynie na uwadze, że regulamin zabrania stawiania kuponów składających się z więcej niż jednego typu!

Dodatkowe środki przyznawane są na konta odpowiednich osób w sposób automatyczny. Aby odebrać 25 PLN, musisz jedynie kliknąć w powiadomienie pop-up. Będzie ono wyświetlone po tym, jak zalogujesz się na swoje konto Etoto, a twój kupon na kornery zostanie rozliczony jako przegrany.

Legalny bukmacher Etoto bardzo często organizuje różnego rodzaju oferty dla swoich graczy. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze, zakładając u niego darmowe konto.

Wszystkie formalności załatwia się przez internet – szybko i całkowicie zgodnie z prawem! W naszym portalu znajdziesz wiele informacji na temat tego, jak zapisuje się do bukmachera i z czym to się wiąże.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.