Ładowanie
×

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2020?

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2019?

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2020?

Dobry bukmacher to podstawa dobrego obstawiania. Jeżeli interesuje cię bonus bez depozytu 2020 na start, sprawdź, na jakich stronach można taki znaleźć!

Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2019?
Jaki bukmacher daje bonus bez depozytu 2019?

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Bukmacherzy w Polsce wiedzą, jak zachęcić graczy do rejestracji konta. Tylko niektórzy z nich posiadają jednak w ofercie tak zwany bonus bez depozytu, czyli ofertę, która pozwala na odebranie premii na obstawianie bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy.

Mało kto wie, że istnieje możliwość założenia konta u bukmachera i odebrania darmowego bonusu bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Gdzie dostępne są darmowe bonusy 2020? Przygotowaliśmy dla was kilka opisów premii, które warto znać i o których na pewno warto przeczytać!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Totalbet bonus bez depozytu 2020

Bukmacher legalny Totalbet pozwala graczom na zgarnięcie 10 PLN za samą rejestrację konta. Wszystko sprowadza się jedynie do założenia konta oraz weryfikacji danych podanych w formularzu.

Totalbet bonus bez depozytu dostępny jest w formie freebetu. Oznacza to darmowy zakład, który można wykorzystać na dowolne zdarzenie dostępne w ofercie na stronie internetowej bukmachera.

To jeszcze nie wszystko, bowiem opisywany buk oferuje też bonus za pierwszy depozyt. Na ten moment to najwyższy bonus powitalny w Polsce – wynosi aż 5000 PLN!

Totalbet bonus powitalny 2020
Totalbet bonus powitalny 2020

STS premia bez wpłaty 2020

Drugi bukmacher internetowy z bonusem bez wpłaty to STS. Aby założyć w nim konto, nie potrzebujecie niczego poza pełnoletnością oraz chwilą wolnego czasu. Darmowej rejestracji można dokonać na www.STS.pl, a przy niej potrzebny jest unikalny kod promocyjny „BETONLINE„.

Każdy nowy gracz może u bukmachera STS otrzymać freebet w wysokości 29 PLN, a przy pierwszej wpłacie zyskać nawet 1200 PLN ekstra! Kwota tej drugiej premii zależy przede wszystkim od tego, ile dokładnie przelejemy na konto po dokonaniu rejestracji.

Jak wykorzystać kod promocyjny STS i odebrać 29 PLN bez depozytu? ZOBACZ VIDEO:

LvBET bonus 20 PLN bez wpłaty własnej!

Bonus bez wpłaty własnej znaleźć też można na stronie legalnego bukmachera www.LvBET.pl. W tym przypadku do zgarnięcia jest premia w wysokości 20 PLN, a to wszystko tylko dzięki wysłaniu jednej wiadomości e-mail.

Bukmacher LvBET nie wymaga od graczy podawania kodów promocyjnych i tak dalej. Wszystko u niego sprowadza się do założenia darmowego konta oraz napisania wiadomości e-mail dotyczącej bonusu.

LvBET bonus powitalny bez depozytu jest jednym z najdłużej dostępnych w naszym kraju. Trudno przypuszczać, by organizatorzy z niego zrezygnowali, chociaż nie jest to też na pewno wykluczone!

Zasada dotycząca bonusów jest prosta: póki są dostępne, dobrze jest skorzystać jak najszybciej. W przeciwnym wypadku można później tego żałować.

Oczywiście, bonusy bez wpłaty to jeszcze nie wszystko. Jeżeli interesują was także inne aspekty obstawiania, warto sprawdzić ranking bukmacherów!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.