Ładowanie
×

Kto zwycięzcą 2019?

Ranking bukmacherów w Polsce. Kto zwycięzcą 2019?

Kto zwycięzcą 2019?

Jakiego bukmachera można nazwać najlepszym w roku 2019? Sprawdźcie zestawienie, które bierze pod uwagę aktualne promocje, oferty kursowe oraz kody bonusowe!

Ranking bukmacherów w Polsce. Kto zwycięzcą 2019?

Każdy ranking bukmacherów powinien zawierać rzetelne informacje na temat opisywanych podmiotów. Tylko poznając wady i zalety jesteśmy w stanie stworzyć w swojej głowie obraz, jakiego portalu powinniśmy unikać, a jaki jest stworzony „na naszą miarę”!

Na ten moment w naszym kraju mamy ponad 10 bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Wybór robi się zatem coraz większy, co dla niektórych może być dość kłopotliwe.

Który bukmacher jest spoko?

Najlepsze opinie w internecie oraz najwięcej rejestracji w ostatnim czasie odnotowała marka Fortuna. Trudno się dziwić, skoro jest o niej bardzo dużo nie tylko w sieci, ale również w spotach reklamowych w telewizji.

Bukmacher legalny Fortuna oferuje graczom bardzo bogatą ofertę zakładów przedmeczowych oraz live na ważne wydarzenia sportowe. Można też obstawiać u niego esport czy Wirtualne Sporty, wśród których dostępne są, między innymi, piłka nożna oraz wyścigi konne.

Od pewnego czasu ogromną zaletą najlepszego bukmachera w Polsce jest tak zwane konto tymczasowe, czyli profil, z którego możemy obstawiać bez weryfikacji danych.

Na pewno Fortuna swoją popularność zawdzięcza również opcji oglądania meczów za darmo. Każdy, kto posiada w niej konto uzyskuje dostęp do bezpłatnych transmisji wideo z najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i nie tylko.

A jaki bukmacher, według was, jest najlepszy? Stawiacie na sprawdzone marki z wieloletnim doświadczeniem czy może lubicie eksperymentować ze stronami, o których mało się mówi? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.