Ładowanie
×

Obstawianie zakładów przez aplikacje mobilne bukmacherów

mobile

Obstawianie zakładów przez aplikacje mobilne bukmacherów

Obecnie gracze zainteresowani firmami bukmacherskimi mogą obstawiać dostępne wydarzenia (a tych nie brakuje) na wiele sposobów. Okazuje się, że chodzi nie tylko o najbardziej sprawdzone i znane rozwiązania. Coraz częściej do głosu dochodzą aplikacje mobilne. Najlepsze firmy bukmacherskie mają je w swojej ofercie. Dlaczego warto z nich korzystać? Czy jest to opłacalne?

mobile
Obstawianie zakładów przez aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja mobilna to możliwość swobodnego obstawiania

Jak możesz obstawiać wydarzenia oferowane przez firmy bukmacherskie? Najbardziej powszechnym sposobem jest granie w punktach stacjonarnych. Na początku funkcjonowania rynku zakładów wzajemnych w Polsce była to jedyna opcja. Teraz także jest często stosowana, chociaż inne warianty powoli ją wypierają. Obstawianie w punktach stacjonarnych jest przede wszystkim praktykowane przez osoby starsze; przyzwyczajone do takiego rozwiązania. Tak samo, jak przez ludzi, którzy np. mieszkają niedaleko punktu bukmacherskiego i nie widzą potrzeby, by zakładać konto internetowe itp.

Obecnie coraz więcej osób interesujących się zakładami bukmacherskimi wybiera jednak typowanie przez internet. Nie da się ukryć, że ta opcja jest wygodna i bardzo komfortowa. Dodatkowo możesz sporo zaoszczędzić. Nie tylko czasu, ale także pieniędzy. Aktualnie coraz więcej osób deklaruje, że obstawiają w firmach bukmacherskich również poprzez aplikacje mobilne. Sporo ludzi ma nie tylko telefony, ale także tablety itp. Są osoby, które często podróżują. Należysz do tego właśnie grona? Nie chcesz, by ominęła Cię szansa na wielkie wygrane? W takiej sytuacji warto zastosować właśnie aplikacje mobilne. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł grać praktycznie z dowolnego miejsca.

Musisz mieć tylko urządzenie elektroniczne i połączenie z siecią. Jeśli spełnisz ten warunek, to będziesz mógł swobodnie grać na konkretnych zawodników, drużyny itd. Sam proces typowania jest intuicyjny. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z takimi udogodnieniami, to i tak w mig się przyzwyczaisz.

Szybko realizowane płatności

Warto zaznaczyć, że nowoczesne aplikacje mobilne, oferowane przez firmy bukmacherskie, zapewniają nie tylko możliwość swobodnej gry. Przykładowo Betfan opinie o aplikacji ma tak dobre jak żadna inna firma w kraju. Oczywiście, każda apka ma swoje funkcje. Warto się z nimi zapoznać. Są na rynku aplikacje mobilne, które np. oferują realizowanie płatności. Czym będą zaś charakteryzować się takie właśnie transakcje finansowe? Na pewno szybkością. Włodarze firm bukmacherskich mają świadomość, że czas ma spore znaczenie. Dlatego będziesz mógł np. błyskawicznie wpłacić gotówkę na konto. Dodatkowo nie musisz obawiać się o własne bezpieczeństwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wszystko jest właściwie zabezpieczone i zaszyfrowane. Nowoczesne aplikacje mobilne jak Betclic APK są tak skonstruowane, by nie było żadnych obaw, że np. podawane dane trafią w jakieś niepowołane ręce. Możesz zatem spać spokojnie. Nowoczesne firmy bukmacherskie nie spoczywają zaś na laurach. Dlatego aplikacje mobilne są systematycznie unowocześniane także na tej płaszczyźnie.

Specjalne promocje za obstawianie przez aplikację

Firmy bukmacherskie mają swoje sposoby, by zachęcić Klientów do korzystania z apek. Dlaczego tak się dzieje? Nowoczesne podmioty bukmacherskie chcą iść z duchem czasu. Każdy wychodzi z założenia, że jeśli Klienci będą mieli sporo opcji do obstawiania, to chętniej zdecydują się na konkretne firmy, prawda? Nic zatem dziwnego, że np. najlepsi bukmacherzy oferują możliwość grania nie tylko w punktach stacjonarnych oraz na stronie internetowej. Nie ma też żadnego problemu, by typować przez sieć. Bardzo często oferowane są także właśnie opisywane aplikacje mobilne bukmacherów. Jeśli się na nie zdecydujesz, to możesz liczyć nie tylko na wszystkie wyżej wymienione zalety.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu dla graczy

Dodatkowo są firmy bukmacherskie oferujące specjalne… bonusy dla Klientów. O co tutaj zaś dokładnie chodzi? Sprawa jest prosta. Jak wybierzesz konkretne aplikacje mobilne bukmacherów i będziesz z nich korzystał, to możesz liczyć na specjalne promocje; dedykowane tylko dla takich osób (nie będą one zatem dostępne dla wszystkich użytkowników). Może chodzić np. o podwojenie kolejnego depozytu albo cashback itp. Oferta jest na tym polu bardzo uniwersalna.

Na jakie inne funkcje możesz liczyć?

Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnej firmy bukmacherskiej oferującej aplikacje mobilne. Na pewno jednak na brak rozmaitych przywilejów nie możesz narzekać. Coraz popularniejszą funkcją jest cashout. Jeśli np. zagrasz kupon akumulowany składający się z pięciu zdarzeń, to będziesz mógł skorzystać z tej opcji. Załóżmy, że cztery typy już weszły. Wtedy możesz wycofać kupon i zarobić niezależnie od wyniku piątego spotkania.

Co jeszcze jest oferowane przez bukmacherów dla typerów korzystających z aplikacji mobilnych? To także transmisje. Czym się one cechują? Przede wszystkim są darmowe. Musisz tylko posiadać aplikację mobilną. Potem masz sposobność korzystać – za darmo – z transmisji. A są one przeprowadzane z rozmaitych aren. W związku z tym fani nie tylko najpopularniejszego u nas futbolu coś dla siebie znajdą. Tak samo, jak sympatycy innych dyscyplin. Na skutek tego możesz oglądać zawody nawet wtedy, kiedy będziesz z dala od domu…