Ładowanie
×

Pewny zakład w Betclic. 100 PLN dla graczy

Pewny zakład w Betclic. 100 PLN dla graczy

Bukmacher Betclic w związku ze spotkaniami w ramach europejskich pucharów zwraca zwrot stawki typerom. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.

Dodać jest na pewno warto, że obecnie jest co obstawiać. Bowiem przed nami dosyć emocjonując konfrontacje, jak m.in. Benfica vs Barcelona, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta jest aktywna typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego 30 września do godziny 23:59.

100 PLN na europejskie puchary

Warunki promocji „Pewny zakład” trzeba powiedzieć, że na pewno nie są trudne do zrealizowania. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z europejskich pucharów. W dodatku pochodzić one mogą zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie w Betclic Polska muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, a kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakład będzie przegrany użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, która wynieść może nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Każdy nowy użytkownik w ramach pakietu powitalnego u bukmachera Betclic Polska może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jednak Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.