Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku

Czy to prawda, że pobieranie Betclic apk może sprawiać problemy osobom początkującym? Nasza instrukcja krok po kroku to najlepszy dowód na to, że nie!

Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku
Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku

Betclic obstawianie na telefonie

Granie mobilne w Betclic dostępne jest na systemy Android oraz iOS. W przypadku tego drugiego pobieranie aplikacji jest bardzo proste i wygląda tak samo jak ściągnięcie gry czy programu z AppStore.

Co jednak, gdy interesuje nas przede wszystkim pobieranie Betclic apk, czyli instalki na Android? W takiej sytuacji potrzebujemy wykonać nieco więcej kroków. Na szczęście, z naszym poradnikiem nie są one trudne!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu dla graczy

Jeżeli chcemy, by na naszym smartfonie znalazła się Betclic aplikacja mobilna, musimy na telefonie z systemem Android zaznaczyć opcję instalacji programów z nieznanych źródeł. Zajmuje to tylko chwilę. Bez tego nie można pójść dalej, chociaż ten krok wydaje się być dla wielu nieco podejrzany. Tutaj jednak pragniemy uspokoić, że tylko na papierze może brzmieć to groźnie. W praktyce to po prostu wyrażenie zgody na to, by można było zainstalować oprogramowanie spoza Sklepu Play.

Bukmacher Betclic jako przedstawiciel branży hazardowej nie może oferować swoich programów w oficjalnym sklepie z aplikacjami mobilnymi na Androida. Przez to nie ma żadnej możliwości, by pobrać Betclic na Androida bez ingerowania w ustawienia telefonu. Szkoda, ale to jednak w praktyce nic, co byłoby szczególnie skomplikowane. Każdy sobie z tym poradzi.

Betclic pobieranie Android. Skąd plik apk?

Krok I – Po wejściu na stronę www.Betclic.pl wyszukujemy zakładki „Promocje”. Można znaleźć ją w górnym panelu. Dla ułatwienia dokonaliśmy specjalnego oznaczenia.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 1
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 1

Krok II – Wśród wpisów dotyczących promocji dostępna jest informacja o aplikacji mobilnej. Klikamy w nią.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 2
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 2

Krok III – Mając system Android, klikamy odpowiedni przycisk. Wszystko dostępne jest w języku polskim – trzeba się bardzo „postarać”, by popełnić błąd.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 3
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 3

Krok IV – Jedno kliknięcie „Pobierz” uruchamia proces ściągania pliku Betclic apk. Reszta to już tylko kwestia instalacji na telefonie!

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 4
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 4

Betclic bonus powitalny. Co na start?

Jeżeli aplikacja mobilna jest już pobrana i zainstalowana na naszym telefonie, możemy przystąpić do grania w Betclic Polska. To jednak nie jest możliwe bez konta typerskiego, a więc zanim ktoś zdecyduje się postawić swoje typy, musi w pierwszej kolejności dokonać rejestracji profilu. Wystarczy na to poświęcić dosłownie minutę lub dwie. Po tym czasie można już przystąpić do gry – standardowej lub mobilnej. Jak kto lubi najbardziej!

Tylko przy rejestracji do wpisania jest kod promocyjny Betclic. Brzmi on „KOD550” i nie dzieje się to przypadkowo, gdyż na start można otrzymać właśnie do 550 złotych premii. W tym przypadku prezent na start jest przyznawany jako cashback. Oznacza to możliwość zgarnięcia zwrotu w sytuacji, gdy pierwszy kupon okaże się być chybiony. Bukmacher zwraca 100% stawki (bez uwzględniania podatku), ale tylko w kuponie, który został zagrany jako pierwszy po zapisaniu się do gry.

Dla mobilnych typerów, stawiających na nowoczesne rozwiązania, mamy dobrą wiadomość: konto można utworzyć również na telefonie lub tablecie. Kto na co dzień w ogóle nie korzysta z komputera, wcale nie musi go uruchamiać tylko po to, by dokonać rejestracji w Betclic. To duża oszczędność czasu, gdyż chwilę na wpisanie paru danych w formularzu jest w stanie wygospodarować dosłownie każdy.

Wiele osób ma wątpliwości co do kodu promocyjnego, ale tutaj nie ma mowy o żadnym oszustwie. Co więcej, kod „KOD550” jest do podania tylko na starcie – jak nie zrobimy tego od razu przy rejestracji, to później już zostaniemy przy standardowej premii powitalnej.

Odbieranie premii na start w Betclic.pl
🥇🏆 🥇

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Rejestruje darmowe konto, wpisując kod promocyjny „KOD550
  3. Przy pierwszym zakładzie można:
    • wygrać pieniądze tak, jak zwykle
    • otrzymać zwrot stawki (bez podatku) do 550 PLN na konto typerskie!
Betclic kod bonusowy. KOD550 - cashback 550 PLN do zdobycia!
Betclic kod bonusowy. KOD550 – cashback 550 PLN do zdobycia!

Betclic na telefon. Czy .apk to jedyne rozwiązanie?

Korzystanie z urządzeń mobilnych w celu obstawiania meczów to coraz częściej wybierane rozwiązanie. Betclic na telefon to jednak nie tylko aplikacja, chociaż nie każdy zdaje się mieć tego świadomość. Jeżeli ktoś chce obstawiać poza domem albo po prostu bez konieczności włączania komputera, może korzystać ze strony www.Betclic.pl w przenośnej odmianie.

Nie trzeba obawiać się o to, że wersja mobilna nie spełni naszych oczekiwań. Ma ona dokładnie tę samą funkcjonalność co pełna wersja portalu. Różnice mogą być w zasadzie bardzo nieznaczne, więc raczej nikt szczególnie nie zwróci nawet na to uwagi. Wystarczy zapoznać się z komentarzami zamieszczonymi w sieci, by dojść do wniosku, że Betclic na telefon jest coraz częściej wybierany i mało kto tego wyboru żałuje.

Jeżeli z jakichś względów nie podoba nam się pobieranie Betclic apk, wcale robić tego nie musimy. Oczywiście, przy graniu każdego kuponu będziemy musieli otworzyć przeglądarkę, przejść do portalu Betclic i zalogować się na konto. Nie wszystkim musi to jednak przeszkadzać. To już indywidualna sprawa każdego grającego.

Dostęp do wersji mobilnej na pewno warto mieć, gdyż często można w niej korzystać z limitowanych promocji, jakie nie są dostępne w standardowej odmianie portalu. Pamiętajmy, że bonus powitalny to nie wszystko, co oferuje bukmacher, a dopiero początek tego, na co możemy liczyć.

Mobilny Betclic – Android vs iOS

System operacyjny Android oraz iOS to dwa zupełnie odmienne środowiska. Mimo wszystko, tworzone na nie produkcje jak programy czy gry czasem bardzo niewiele się od siebie różnią. Jak to wygląda w przypadku, gdy weźmiemy pod lupę mobilny Betclic?

Betclic na telefon nie różni się od tego, z jaką wersją systemową mamy do czynienia. Mogą występować jedynie różne sposoby poruszania się po działach itp. W zależności od sprzętu, możemy mieć również inne zabezpieczenia związane z logowaniem.

Zaletą grania w Betclic na iPhone jest to, że nie jest potrzebna instalka .apk. Jeżeli zatem ktoś posiada i telefon z iOS, i Androidem, może na tym pierwszym zainstalować program bukmacherski dosłownie tak samo, jak każdą grę. Kto nie wierzy, może przekonać się sam. Najpierw na własne oczy, a potem na własnej skórze. W pierwszej kolejności polecamy obejrzenie poradnika wideo:


Z racji tego, że między wersją na Androida a iOS nie ma przesadnie dużych różnic, w kilka chwil podejmiemy decyzję, czy apka to rozwiązanie, które może nam pomóc przy codziennym obstawianiu. Tak być, oczywiście, nie musi. Kto gra bardzo sporadycznie i głównie na komputerze, raczej na pobieranie dodatkowego programu na telefonie się nie zdecyduje. Bo raz na jakiś czas bez problemu będzie mógł przecież skorzystać ze „zwykłej” mobilnej odmiany Betclic.

Betclic aplikacja opinie graczy. Warto korzystać?

Aplikacja mobilna Betclic jest na tyle popularna, że udało jej się już zgromadzić wokół siebie spore grono regularnie typujących osób. Jakie mają one zdanie na temat aplikacji od tego bukmachera? Warto to sprawdzić, żeby można było porównać suche fakty z czymś, co wydaje się być najistotniejsze, czyli praktyką. A z nią przecież już nie zawsze jest kolorowo.

Betclic na telefonie to na pewno dobre rozwiązanie dla zabieganych, bo tutaj mogą w kilka chwil zagrać kupon i to w ciągu dnia, bez odrywania się od obowiązków na dłuższy czas”

Jestem przekonany, że kto raz spróbuje zagrać mobilnie, ten nie będzie chciał w ogóle wrócić do zwykłego obstawiania. Nie mówiąc już o odwiedzaniu punktów stacjonarnych!”

Pobrałem apkę w parę sekund, a to dało mi w zasadzie nieograniczone możliwości typowania poza domem. Przy tym mogę jeszcze oglądać tutaj transmisje stawianych przez siebie meczów!”

Nie ma aplikacji idealnej, ale ta naprawdę daje radę. Jestem z niej zadowolony – mogę stawiać mecze tak jak zawsze, ale jednak w inny sposób, bo bez angażowania wielu minut”

„Swoją aplikacją mobilną Betclic przekonał mnie do siebie. Tutaj wszystko jest przejrzyście zrobione w interfejsie – nie trzeba się w ogóle zastanawiać, co do czego służy i w jaki sposób z tego korzystać”

Każdy z nas może też wyrobić sobie własne zdanie na temat aplikacji Betclic. Dzięki naszym instrukcjom krok po kroku każdy jest w stanie zainstalować program typerski na swoim urządzeniu, a potem z niego korzystać. Czy i w Waszym przypadku okaże się być strzałem w dziesiątkę? Sami jesteśmy bardzo ciekawi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy