Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku

Czy to prawda, że pobieranie Betclic apk może sprawiać problemy osobom początkującym? Nasza instrukcja krok po kroku to najlepszy dowód na to, że nie!

Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku
Pobieranie Betclic apk na system Android. Instrukcja krok po kroku

Betclic obstawianie na telefonie

Granie mobilne w Betclic dostępne jest na systemy Android oraz iOS. W przypadku tego drugiego pobieranie aplikacji jest bardzo proste i wygląda tak samo jak ściągnięcie gry czy programu z AppStore.

Co jednak, gdy interesuje nas przede wszystkim pobieranie Betclic apk, czyli instalki na Android? W takiej sytuacji potrzebujemy wykonać nieco więcej kroków. Na szczęście, z naszym poradnikiem nie są one trudne!

bukmacher betfan opinie bonus freebet
Legalny bukmacher Betfan – opinie graczy, bonus freebet kod promocyjny

Jeżeli chcemy, by na naszym smartfonie znalazła się Betclic aplikacja mobilna, musimy na telefonie z systemem Android zaznaczyć opcję instalacji programów z nieznanych źródeł. Zajmuje to tylko chwilę.

Betclic pobieranie Android. Jak odebrać apk?

Krok I – Po wejściu na stronę www.Betclic.pl wyszukujemy zakładki „Promocje”. Można znaleźć ją w górnym panelu. Dla ułatwienia dokonaliśmy specjalnego oznaczenia.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 1
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 1

Krok II – Wśród wpisów dotyczących promocji dostępna jest informacja o aplikacji mobilnej. Klikamy w nią.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 2
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 2

Krok III – Mając system Android, klikamy odpowiedni przycisk. Wszystko dostępne jest w języku polskim – trzeba się bardzo „postarać”, by popełnić błąd.

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 3
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 3

Krok IV – Jedno kliknięcie „Pobierz” uruchamia proces ściągania pliku Betclic apk. Reszta to już tylko kwestia instalacji na telefonie!

Betclic aplikacja APK. Pobieranie - krok 4
Betclic aplikacja APK. Pobieranie – krok 4

Betclic bonus powitalny

Każdy nowy gracz może otrzymać od Betclic Polska nawet 510 PLN na dobry początek. Oferta na start u tego bukmachera to cashback, czyli zwrot w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie postawionym po rejestracji na www.Betclic.pl.

Aktualny kod promocyjny w Betclic brzmi „KOD510„. Można go wpisać jedynie przy zakładaniu profilu! Dane można zweryfikować później, dlatego też cały proces to w zasadzie 60 sekund roboty!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy