Ładowanie
×

Pewny zakład na UFC 249 u bukmachera Fortuna. Bonus 20 PLN dla graczy

Pewny zakład na UFC 249 u bukmachera Fortuna. Bonus 20 PLN dla graczy

Przed nami niezwykle ciekawy weekend, ponieważ odbędzie się pierwsza gala w czasie Korona wirusa, a dokładnie UFC 249. Emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane chociażby dwie walki o pas mistrzowski.

Bonus na UFC 249 dla typerów

Bonus na UFC 249 dla typerów

Nie da się ukryć, że gala UFC 249 przyciągnie sporą rzeszę fanów, ponieważ w ostatnich tygodniach brakowało wydarzeń sportowych na takim poziomie.

Bukmacher Fortuna oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na te zakłady tj. „Bezpiecznik na UFC 249”. W ramach przegranego kuponu gracz otrzyma zwrot stawki do 20 PLN.

Bonus dla graczy na UFC 249

W ramach promocji „Bezpiecznik na UFC 249” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO i MAXIKOMBI. Trzeba mieć na uwadze, że na kuponie mogą występować wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Poza tym obowiązkowo na zakładzie musi znajdować się do najmniej jedno zdarzenie z UFC 249. Jednak trzeba przyznać, że emocji podczas tej imprezy nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby dwie walki o tytuł Mistrzowski.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale trzeba mieć na uwadze, że te zakłady, które zostaną zawarte za środki bukowe nie są objęte promocją.

Zakład okazał wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 20 PLN.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać chociażby 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład w eFortunie jest bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.