STS Toruń. Godziny otwarcia + oferta na dziś

STS to bukmacher, który jest jednym z najbardziej doświadczonych na polskim rynku branżowym. Nie bez powodu zresztą na jego usługi decyduje się coraz większa liczba typerów z całego kraju – działa bowiem nie tylko Internetowo, a dużą uwagę przykłada do rozwoju sieci swoich placówek stacjonarnych. Dwie z nich są dostępne w Toruniu.

STS Toruń. Godziny otwarcia + oferta na dziś
STS Toruń. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Oferta toruńskich punktów STS

Toruńskie oddziały firmy STS dają nam dostęp do pełnej oferty bukmachera, w obrębie której znaleźć można zdecydowaną większość dyscyplin sportowych. Obstawiać mogą tutaj fani piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, ale i bardziej niszowych sportów – żużla czy szachów. Nie jest to jednak nasza jedyna możliwość. Lokale w Toruniu dają nam możliwość obstawiania również e-sportów, które stale zyskują na popularności w naszym kraju.

Zdecydowaną większość spotkań, które odbywają się w godzinach zgadzających się z godzinami otwarcia lokali STS w Toruniu, a zatem takie kończące się maksymalnie o 20:00, możemy obstawiać w formule „na żywo”. Pozostałe są możliwe do obstawiania w modelu przedmeczowym.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Bonusy i promocje w STS Toruń

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej punktów STS Toruń, przeznaczonej wyłącznie dla stałych bywalców, musimy posiadać kartę stałego klienta. Tę możemy wyrobić u pracowników dowolnego z toruńskich punktów bukmachera. Ilość pieniędzy, które otrzymamy na darmową grę w ramach bonusu zależy od tego, jaką drogę obierzemy:

 • możemy obstawiać za łączną kwotę 30 złotych lub więcej w czasie jednej wizyty – wtedy będziemy w stanie pozyskać nawet 150 złotych; bonus będzie zaliczany w momencie naszej dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizyty – w przypadku każdej z nich będzie stanowił równowartość 10% sumy stawek na wszystkie przegrane kupony w ramach danego okresu (maksymalnie 50 złotych za każdą „graniczną” wizytę);
 • możemy też obstawiać za kwotę 5 złotych lub więcej w obrębie jednej wizyty – otrzymamy 10 złotych w momencie dziesiątej wizyty lub 20 złotych w przypadku tej dwudziestej – musimy wybrać którąś z tych opcji.

Akcja promocyjna jest stała, co oznacza, że możemy brać w niej udział każdego kolejnego miesiąca. Wszystkie wizyty zaliczają się od pierwszego jego dnia („nadprogramowe” z poprzedniego miesiąca zostaną wykasowane i nie zaliczają się na poczet kolejnej akcji).

UWAGA!
****
Tylko na stronie www.STS.pl każdy gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE”, będzie mógł odebrać bonus bez depozytu na obstawianie w wysokości 29 PLN!

STS punkty stacjonarne w Toruniu
STS punkty stacjonarne w Toruniu

Lokale STS w Toruniu

W chwili obecnej STS działa w obrębie dwóch punktów stacjonarnych w Toruniu. Bukmacher zadbał o to, aby zlokalizować je w różnych częściach miasta – w związku z tym osoby z różnych jego obszarów mają do nich łatwy dostęp.

87-107 Szosa Chełmińska 140D

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 09:00-18:00
 • Wtorek: 09:00-20:00
 • Środa: 09:00-20:00
 • Czwartek: 09:00-20:00
 • Piątek: 09:00-20:00
 • Sobota: 09:00-20:00
 • Niedziela: 09:00-17:00

Lokal daje dostęp do telewizora, na którym wyświetla spotkania możliwe do obstawiania w formule na żywo.

87-100 Św. Katarzyny 9/11

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 09:00-18:00
 • Wtorek: 09:00-20:00
 • Środa: 09:00-20:00
 • Czwartek: 09:00-20:00
 • Piątek: 09:00-20:00
 • Sobota: 09:00-18:00
 • Niedziela: 09:00-16:00

W lokalu znajdziemy telewizor wyświetlającego spotkania rozgrywane w formule live.

Przypominamy, że punkty stacjonarne Fortuna oraz STS Białystok i inne działają również w niedziele bez handlu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...