Kod bonusowy eWinner. Jaki wpisać?

Rejestracja w eWinner to tylko kilka chwil. Jaki kod bonusowy można podczas niej wpisać, by zgarnąć dodatkowy bonus na start? Oto aktualna oferta na rok 2020!

Kod bonusowy eWinner. Jaki wpisać?
Kod bonusowy eWinner. Jaki wpisać?

Bukmacher legalny eWinner rejestracja konta za darmo

Od momentu kiedy strona internetowa eWinner została uruchomiona przy rejestracji darmowego konta na www.eWinner.pl można wykorzystać tak zwany kod promocyjny. Niestety, bardzo mało jest informacji na jego temat, co rodzi wiele pytań w głowach typerów.

Kody promocyjne są bardzo ważne, bo dzięki nim można otrzymać różnego rodzaju premie ekstra, jakich na próżno szukać w przypadku tradycyjnego zakładania konta. Problem w tym, że hasła bonusowe często są trudne do odnalezienia albo po prostu… niedostępne.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

eWinner kod na darmowy bonus

Wielu bukmacherów w Polsce podaje specjalne kody, by zachęcić graczy do rejestracji. STS, najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju, wszystkim nowo zarejestrowanym z kodem „BETONLINE” daje aż 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. A jak to wygląda w przypadku marki eWinner?

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Darmowy bonus z kodem promocyjnym w eWinner byłby na pewno czymś, co przyciągnęłoby graczy do tego w miarę świeżego bukmachera. Konkurencja jest duża i bez dobrej promocji naprawdę ciężko w dzisiejszych czasach się wybić.

Bonus powitalny eWinner 2022

Bonus powitalny w eWinner to nie jeden, nie dwa, ale aż trzy prezenty dla nowo zarejestrowanych. Wszystko rozpoczyna się zakładem bez ryzyka 150 złotych, a kończy dwiema premiami po 500.

Promocja dla nowych graczy w eWinner to zakład bez ryzyka i doładowania kont w wysokości 100% wartości przelewu. Jeżeli gracz – na przykład – wpłaca 300 złotych to dostaje drugie 300 gratis i łącznie ma do obstawiania 600 PLN!

Niestety, na ten moment nie jest dostępny w eWinner bonus bez depozytu. Jest szansa na to, że kiedyś się pojawi, ale w chwili obecnej to tylko sfera marzeń mniej lub bardziej aktywnych typerów.

Legalny bukmacher eWinner
Legalny bukmacher eWinner

Kod promocyjny eWinner

Kod bonusowy eWinner jeszcze nie pojawił się nigdzie w internecie. Staramy się uzyskać informacje na jego temat i najszybciej je wam przekazać. Być może bukmacher będzie aktywował kody tylko przy okazji ważniejszych imprez sportowych i tym podobnych. Na ten moment ogólnodostępnych kodów nie ma!

Biorąc pod uwagę, jak dużym zainteresowaniem cieszy się kod promocyjny eWinner, trudno sobie wyobrazić, by prędzej czy później się on nie pojawił. Na pewno będziemy bacznie przyglądać się sprawie i informować was na bieżąco.

Na szczęście, wybór bukmacherów z kodami jest naprawdę spory. Przykładem może być BetFan kod promocyjny, gdzie już przy rejestracji można zainkasować aż 3100 złotych na obstawianie meczów!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy