Ładowanie
×

Specjalny bonus dla graczy od eWinner. Pewne 365 PLN dla graczy

bonus

Specjalny bonus dla graczy od eWinner. Pewne 365 PLN dla graczy

Legalny bukmacher eWinner PL obchodzi swoje trzecie urodziny i z tej okazji nagradza wszystkich swoich graczy ekstra bonusami, gdzie to można otrzymać darmową gotówkę.

bonus
Specjalny bonus dla graczy od eWinner. Pewne 365 PLN dla graczy

Gwarantowany bonus nawet do 365 PLN od eWinner

Warunki oferty promocyjnej „Bonus do 365 PLN na urodziny” są bardzo proste. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby cieszyć się z darmowych środków. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 365 PLN.

W pierwszej kolejności gracz w ramach wspomnianej oferty koniecznie musi do wspomnianej akcji się zapisać na stronie www.eWinner.pl.

Bonus za depozyt do 365 PLN

Po spełnieniu wcześniejszego warunku graczowi pozostaje już dokonanie depozytu. W zamian bukmacher eWinner PL przyzna typerowi darmowe środki o wartości 50% wpłaty.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Maksymalna wartość, na jaką każdy użytkownikom może liczyć to nawet 365 PLN. A za otrzymane środki każdy typer będzie mógł obstawiać mecze.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferują graczom limitowaną akcję promocyjną, gdzie to można liczyć na ekstra środki w następującej postaci.

Już pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przejrzanego kuponu użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 110 PLN. A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiej wpłaty na konto gracza może trafić nawet 500 PLN.

Jednak wyżej wspomniany pakiet powitalny będzie aktywny graczom jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny eWinner wpisać można wyłącznie podczas rejestracji konta. Zaznaczyć jest trzeba to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.