BetClic bonus powitalny. Polska premia dla graczy!

303

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera BetClic może liczyć na bonus powitalny na dobry początek. Jeżeli interesuje cię premia specjalna dla świeżo upieczonych klientów, dowiedz się więcej już teraz!

BetClic bonus powitalny. Polska premia dla graczy!
BetClic bonus powitalny. Polska premia dla graczy!

Bonus na start w BetClic

Oferta specjalna jest dostępna dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zakładali konta na stronie BetClic. Warto mieć na uwadze, że wszystkie stare profile (z nielegalnej odsłony strony) zostały usunięte, dlatego trzeba dokonywać rejestracji od nowa.

Bonus powitalny BetClic to prezent dla nowych klientów. Do zdobycia jest dzięki niemu aż 1000 PLN ekstra na obstawianie, a to dopiero jedna z propozycji, jakie można znaleźć w aktualnej ofercie wspomnianego bukmachera.

freebet w etoto
Bukmacher eTOTO – darmowy freebet 20 PLN

BetClic bonus powitalny Polska

Rejestracja na stronie czy w aplikacji nie zajmuje wiele czasu. Wszystko sprowadza się jedynie do podania kilku podstawowych danych na swój temat. Jakby tego było mało, można wykorzystać BetClic kod promocyjny!

Być może wkrótce bukmacher BetClic zdecyduje się na jakiś bonus bez depozytu czy inną tego rodzaju premię na start. Na ten moment nic takiego ogłoszone nie zostało i nie wiadomo, czy w ogóle nastąpi to w najbliższym czasie.

Promocje bukmacherskie oraz kody bonusowe interesują wszystkich, dlatego też będziemy informować was na bieżąco o tym, co dotyczy oferty BetClic. Zachęcamy do śledzenia naszych newsów i artykułów! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl